Najdi forum

Iščem dobrega odvetnika za ločitev v Brežicah ali okolici. Prosim za nasvet.

Tusi sama imam negativne izkušnje z njim. Srečala sva se sicer v pisarni Boštjana Verstovška v Celju. Zastopal me je na prvi obravnavi, potem so “si me kar podajali.” Tudi pri meni se je širokoustil, napravil pa popolnoma ničesar.

Pozdravljeni!

Imela sem kar nekaj zadev, za katere sem rabila pravni nasvet. Nekateri so mi pobrali en kup denarja, čeprav je bila baje zadeva že na začetku obsojena na propad. Znanec mi je priporočil nekoga iz gorenjske, ki ni drag in ki odkrito pove, ali se s stvarjo splača ukvarjati ali ne.

Če koga zanima je njegov kontakt: [email protected]

Glede Podgorška , se strinjam s AnoD, blefer ……..pa rad ima denar…:)

O Podgoršku, to sem menda že omenil ni vredno izgubljati besed. Tudi o moderatorju ne, ki briše moje hudo resnične poste in s tem kdo ve zakaj prikriva dejstva, ki smo jim priča.

…Podgoršek je list odvetnika Boštjana Verstovška in ne more biti nič boljši kot sam Verstovšek.

Sem pa imel izkušnjo z Verstovškom, in bi ga najraje Policiji prijavil, tako pokvarjen in požrešen je ta tip.

Mene je zastopal in sem bil zelo zadovoljen !

Podgorsek zagovarja Ivana Zidarja in je car.

Če zagovarja Zidarja še ni razlog da je car, bolj nastopač, ki se kaže v medijih. Je v biti nesposoben oziroma je veliko bolj sposobnih in cenovno dostopnih odvetnikov. Da zagovarja Zidarja pove veliko o njemu, za denar bo naredil vse …pa čeprav moralno sprevrženo

Odvetnik zastopa stranko in ne njenih dejanj. Velike stranke imajo denar in najemajo najdrazje odvetnike, ker imajo denar, da si to lahko privoscijo. Podgorsek je drag, ker ima ime, je pa dober.

Meni se je zdel Boštjan super. Vse, kar je rekel je tudi storil, plačala sem tako kot bi pri vsakem odvetniku, storitev je opravil tako kot se šika, denar pa ima vsak rad, zato tudi dela in se izobražuje. Mislim, da je skrajni čas, da se nehate sprenevedat in si priznate, da ste požrtni, tako kot vsi ostali. Vsaj ve se, da je sposoben. Zakon pa ima tudi svoje meje. #ovce #narodhlapcev

On  in njegov ekipa so najboljši. Imam lastne izkušnje

New Report

Close