Najdi forum

Pozdravljeni,

mene pa zanima, ker zadeva traja ze cca 3 mesce in se nič ne spremeni, kaj ste ve naredile, ko ste doživele da vas je tip, s kerim ste sle na grd način narazen sinfa vsepovprek na Facebooku ženskam mlajsim in starejsim da ste zmešana kurba ki ga zalezuje…. oz pač vedno nekaj reče npr. da ste mele drugega tipa vmes ko ste ble z njim, da ga zalezujete čeprav ste oddaljene od njega 250km v drugem mestu…v glavnem laže cel čas in vas črni.
Jaz sem mu rekla da se dobima, vsedema, pogovorima kot odrasla in po ene 15minutah grema si dama roke in se poslovima, mene je nekaj stvari v zvezi z njim prizadelo in si bi rada nalila čistega vina, predebatirala zadeve in zaključila na odrasel način in da se preneha ta sinfarija ampak on me ignorira cel cas… samo na Facebooku tu in tam zvem da me je sinfal spet komu naprej…

Po svoje ga res zalezuješ, če mu non stop predlagaš, da se dobita, čeprav te ignorira …
Zakaj pravzaprav mu moriš s srečanjem, če vidiš, da očitno ni za? Pusti ga pri miru. In kaj te boli, kaj o tebi mislijo, verjamejo neke neznane ženske?

” pogovorila kot odrasla ” …. zanimnivo ….
Po vašem obnašanju bi rekel da še hodite v osnovno šolo.
A nebi rajše pokemone lovili kot ostali debili ? 🙂

New Report

Close