Najdi forum

neugodna zadeva – skoraj v kotu

Pozdravljeni,

situacija v kateri sem se znašel je res tragi-komična a še vedno zelo resna, ker lahko vpliva na moj zakon in vse ostalo. Sicer zadevo še nekako obvladujem, pa vendar….mogoče dobim od vas kakšno idejo, da se to zaključi brez posledic.
Prosim, da se tisti z bebavimi predlogi ali komentarji tokrat vzdržite, razen če vam žilca res ne da miru….pol pa kar.

Kot sem že zgoraj omenil, sem poročen….imava dva čudovita otroka (OŠ in vrtec), žena je super…razen kakšnih manjših prepirov, kar dobro krmarimo. Smo materialno dobro preskrbljeni, se ogromno smejemo….skratka imamo se fajn. No, in kje je tu problem? …..bi nekdo vprašal….evo

Bom poizkusil čim krajše opisat. Ženina prijateljica iz mladosti (kasneje smo se družili vsi) je že kar nekaj časa v tujini (Švica), kjer ima svoje podjetje, ki se ukvarja z razkrivanjem varanj v zakonu, kjer so v igri visoki finančni vložki. Sama je tudi detektivka in je s tem tudi začela….vendar se zaradi obsega dela bolj posveča logistični in vodstveni sferi. Kot ženska pa je zelo privlačna (vsaj za pretežni del moške populacije), postavna…bolj eksotičnega videza…..skratka, skoraj utelešenje sex sanj za večino moških. ….in da vas moj opis ne bo zavedel…naj poudarim, da ne gojim nobenih želja in fantazij do nje, jo gledam čisto kot kolegico-prijateljico…..
No pri zadnjem obisku pri nas pa se je zgodila dokaj neprijetna zadeva….vsaj zame…..
Kadar pride na obisk, je to vedno za več dni in tudi spi v naši hiši……no in nekega jutra, ko sva bila sama (žena v službi) mi je povedala, kaj sta se v hecu z mojo ženo pogovarjali…..in sicer, da naj bi za štos preverila mojo zvestobo….vse naj bi temeljilo na hecu…..
Naj omenim, da je v preteklosti nakazala, da sem njen tip moškega in željo po intimnosti, vendar sem jo zavrnil (diplomatsko …seveda)….ker mi je žena dovolj in nenazadnje jo ljubim.
Skratka….potisnjen sem skoraj v kot….zakaj?
V smehu mi je rekla, da sploh nimam izbire….ženi bo rekla, da sem hotel biti z njo, čeprav ne…..in še bolje, da spim z njo in reče ženi, da sem zvest ko pes… No, meni je bilo bolj malo do smeha.

Zavedam se, da še tako majhen dvom lahko skrha še tako trden zakon. Ne takoj…..lahko pa dolgoročno…
Vsaka pretirana reakcija glede nastale situacije, je lahko samo voda na mlin ( ne moj ). Res ne vem….sem že pomisli, da bi ji pokazal to temo….brez besed…

Zanimive mokre sanje. Očitno so te agencije zadnje čase v modi, ker tvoja tema ni edina s takšno tematiko …

Drugače pa – in velja tudi za drugačne primere: pa naj bo to preizkus tvoje žene, komu bolj zaupa, tebi, sebi ali prijateljici. Če čuti, ve in dobi vsak dan potrdilo, da je med vama vse v redu, pa vseeno raje verjame eni detektivki, potem mogoče nista tako trden par, kot se tebi zdi.

…mokre sanje….ja, da bi bile vsaj

Ker ne sledim podobnim zadevam, niti ne vem o kakšnih agencijah govoriš…..na tem forumu sem prvič, ker sem naletel nanj, ko sem iskal podobno temo/problem , kot je moj……

Zadeva se mi zdi bolj kompleksna, kot se zdi na prvi pogled….oziroma, da bi jo postavil pred dejstvo v smislu….evo, to je blo tko…zdej pa, če me ljubiš in mi zaupaš se odloči……

Ni tako enostavno….vendar pa imam že nekaj idej, da bom zadeve porihtal v dobro vseh

lp

Jaz bi tele njene predloge poskusila posnet al pa jih dobit na pisno. S prevaro detektivke pač in potem bi zadeve pokazala ženi. Na preizkušnjo komu bolj verjameš pa je nebi dajala, zakaj že bi jo poslal čez pekel če ni treba?

Pojma nimam zakaj ti to žensko sploh prenočuješ pod vašo streho? Želiš sranje mogoče? Ustavi kon je dokler se ti ne poruši idila ki jo živiš. Čimdlje stran to trapo in to razloži tudi ženi .

Ja detektivske agencije, ki preverjajo zvestobo :).

Lahko je pa ta ženska tako prefrigana in je že to preizkus zvestobe, da te je stisnila v kot s tem ultimatom 🙂
Ravnaj kot pameten človek, ne kot zaletavo tele.

‘Bebavi’ niso predlogi – ‘bebav’ si ti,
Najprej dejstvo da nam nisi povedal resnice. Nategnil si omenjeno gospodično in sedaj iščeš ‘predloge’ da jih potem natrosiš svoji ženi ker najbrž slutiš kako se bo vse končalo. Zato si ‘v kotu’ in ‘predlogi’ kako se izvlečt iz zagate pa so več kot dobrodošli.
Pa ti povem zakaj vem da lažeš.
Najprej eno zelo elementarno dejstvo ki bi ga naredil vsak moški ki ima dva jajca med nogami : Odprl bi vhodna vrata in rekel omenjeni gospodični da se takoj pobere ven.
Žena pa bi dobila eno zelo lepo predavanje o zvestobi in načinih njenega dokazovanja.
Ampak ker si ti ena navadna plačipička brez karakterja boš najbrč počakal na ostale morebitne predloge da vidiš kaj se da zmutit. Moj ‘predlog’ ti je,da ne bi preveč patil med prijateljičinim nogami,rajše povej ženi resnico takšna kot je. Bolj odlašaš slabše bo.

ojla darwin
mooram ti napisat – saj parkrat sem ti že na različnih forumih tu na med over 🙂
ti si PRVA LIGA s tvojimi komentarji, vedno me ful nasmejiš!
konkreten, brez dlake na jeziku in zelooo kritičen:)

si še poročen, ločen, si varal, si bil prevaran, koooliko pa si star?
ker je forum anonimen, mi lahko vseeno razkriješ resnico, da si bom lahko predstvaljala KDO v resnici misli kot napišeš ti?

lp

Boljše je povedati resnico ma še kako bolela kot povedati laž da se drugi nasmeje.
🙂

Pozdravljeni,

naj omenim, da sem zadevo uredil, sicer je bilo kar nekaj zadrege…..vendar nič tragičnega.

Kar se pa tiče Darwinovega komentarja, bi bilo pa dobro dodati nekaj pojasnil:

Omenjeni strokovnjak je v tej zadevi zgrešil vse…..še več, poleg bebavih trditev, me je označil za lažnivca in obkladal z izrazi, za katere (vsaj večina) se niti ne ve kaj pravzaprav pomenijo.
Skratka, ne bom delal neke analize zakaj je bil njegov komentar bebav….ali je to on (bebav)….ali ima družinske težave….finančne težave…. itd… ne vem in me ne zanima.
Je pa dejstvo…..da sem v realnem ( ne skritem za računalom) življenju take tipe, ki so si take izpade dovolili…..” elementarno preveril koliko jajc imajo” In lahko mi verjamete ( tudi ti Darwin)…..da so največji gobci ponavadi brezjajčniki.

Uhhh vidi ti njega….še en ‘internetni bojevnik’,ha,ha,ha….
Fant,ti daj rajše preveri svoja jajca in ne tuja…
To da si ‘zadevo uredil’ najbrž pomeni da se je omenjena gospodična odločila da te ne
zatoži ženi. To je vse. Najbrž je tudi njej kapnilo da bo ob prijateljico.
‘Kriza’ je mimo, sedaj lahko odahneš. 🙂
Piši ko vas bo žena dobila,do takrat …aloha.

…hehe…kot sem že omenil, spet si brcnil mimo….

Kot rečeš ti Max …

New Report

Close