Najdi forum

Torej iščem nasvete kako naj spet zaupam svoji punci, da najprej razlozim celotno stvar na začetku sme imel ogromne probleme, od tega da se je poljubljala z XY osebo medtem ko je bila pijana da se je bolj malo spomnala (vem alkohol ni izgovor), od tega da je 2 meseca skrivala da si z 2 osebama sicer izven našega kontinenta pošilja intimne slike (Zgoraj brez, nasplošno “rajcanje”)….In kot še zadnja stvar ples z drugo osebo ki niti priblizno ni primeren kadar si v zvezi. Za prvo stvar je sicer povedela sama, za drugo sem izvedel sam (prenahala ravno par dni preden sem ji povedal, ni imela namena povedat) ter za zadnjo stvar sem tudi izvedel sam + to da je še lagala za katero osebo je šlo in da ni bilo ni takega…

Potem sta sledila 2 meseca normalna brez problemov (vsaj kolikor sam vem), in potem spet manjši “ruker”, ko je bila zunaj me je naslednji dan pričakala slika na internetu, ki za moje pojme ni primerna (malce čuden objem z “cimrom”).

In sedaj spet nekaj časa mir cca 5-6 mesecev. Kar sem opazil pri njenem obnašanju je da se spremeni ko pride v družbo nasploh z njenimi ožjimi prijateljicami. Sedaj pa se odpravlja na kratek dopust (3dni oziroma 2 noči), in glede na njeno družbo ki jo poznam vem da bi predvsem pri kakšnih bedarijih dobila podporo namesto obratno. Torej zanima me kako ji naj po vsem tem zaupam pri takšni stvari? Po vsem kar sem šel črez trenutno ne najdem neke garancije da bi ji zaupal….

Mah, nehaj se ukvarjati z njo in pojdi dalje.
Res je sicer, da si malo preveč posesiven, to boš moral posanirati, ampak to, kar je počela pa res ne sodi v zvezo.
Zapomni si: Redke, res redke, so ženske, ki so se sposobne kontrolirati v vseh situacijah in ne podležejo dvorjenju spretnega manipulatorja.
Veliko sreče ti želim.

spet ena ‘plačipička’ na forumu…. Dej fant,zresni se malo….Poglej kaj si napisali in se vprašaj ali bo to majka mojih otrok ? Ali ti bo ona burek naredila ? Ha,ha,ha…. Fant, mlad si….neizkušen…najdi sebi partnerko ki se je ne boš sramoval. Razen če tvoja ne ščije kolonjsko vodo, seveda….

Ha ha, odličen sklep, ki si ga velja zapomniti.

Resno, avtor, kaj ti je tega treba.

New Report

Close