Najdi forum

Partner je trenutno na delu v Nemčiji. Danes zjutraj pa me je šokirala objava na njegovem FB profilu. Pisalo mu je dekle ki trdi, da je z njim že več mesecev, kar je razvidno tudi iz sporočila. Ne vem kaj naj naredim, čeprav se res malo vidiva, ker ima iz zakona že otroka in ji namenja največ pozornosti, se mi zdi, da me je res varal. Najraje bi temu dekletu pisala in jo vprašala o podrobnostih. Iz Nemčije se vrne šele naslednji mesec, jaz pa sem čedalje bolj v dvomih ali je to res ali ne. Po skoraj treh letih sem si danes spet prižgala cigaret, ker se enostavno ne morem dovolj pomiriti, ves čas razmišljam samo o tem on pa se mi danes še sploh javil ni. Kaj naj naredim?

v tihi noči nekdo, nekje daleč misli nate.

s temi besedami si me začaral. kot obupana, brez upanja v ljubezen sem jo po novem letu poskusila najti na spletu. ni bilo potrebno dolgo čakati, bil si pravi ‘specjalec’. sprva nisi bil zanimiv vendar me je tvoj opis očaral. vse kar sem si vedno želela od moškega sem našla v tebi. ‘believe me, i am the catch ;)’ se je glasil tvoj stavek in res sem verjela da si življenjski ulov katerega ne smem izpustiti iz rok. kmalu po vrnitvi iz Francije sva se končno spoznala že po nekaj dnevih pa sva se zbližala na globlji ravni. povedal si mi vse o svojem življenju, preteklosti in bila sem prepričana da si iskren in pošten. po vrnitvi v Francijo je najin profil krasil status ‘v zvezi’. ves čas sva bila v kontaktih, viber, whatsapp, skype, fb, sporočila, maili, klici… uživala sva vsak trenutek ki sva ga preživela skupaj ali vsak na svojem koncu sveta. zaradi moje nedolžne objave na tvojem profilu pa se je najino stanje spremenilo ‘v zapleteno razmerje’ in z besedami ‘ne svinjaj po mojem zidu’. bila je čisto nedolžna objava, pozornost katero si izkazujejo pari. še vedno sem te vsak dan čakala da se vrneš iz francije in sem bila srečna da zadnje potovanje ne boš podaljšal še za dodaten teden in še bolj vesela ko sem te tisti petek po vrnitvi videla, čeprav samo za kratek čas. razumela sem utrujenost od vožnje, opravki ki te čakajo, tvojo princesko, vse sem potrpela. to zapleteno razmerje pa se je končalo prejšnjo soboto po tekmi. po čistem naključju sem te srečala v coffe shopu. z drugo žensko. res si ta večer prišel k meni in opazil da nisem ok. ne vem ali si telefon pustil namenoma ali si ga res pozabil ko si šel dol v pekarno ampak ženska radovednost mi ni dala miru. kar sem videla me je šokiralo. najino razmerje je bilo od vsega začetka zapleteno zaradi tebe. nisem bila samo jaz naivna, po hitrem pregledu je takšnih kot sem jaz vsaj ducat. ti jim ljubkovalno praviš fuk frendice sloves je bil hiter in kratek, poljubček objem in se vidiva jutri. ampak tega dneva nisva več dočakala.

skupaj sva doživela nepozabne momente. skupaj sva se smejala, skupaj sva jokala, skrivala v Atlantisu in Čateških da naju tvoja princeska nebi opazila, pogrešala sem Cerknico, Bizovik, sprehode, srčke v pesku, tvoje kuhanje, pando, tvojo otroško razigranost in hello kitty, kaščo Merlačnik, ko si me poklical in rekel lubi in pikec, imela sva nešteto načrtov pa jih zelo malo uresničila.

boli Aleš, zelo boli. najbolj boli dejstvo da nikoli nisem bila res tvoja, edina ampak samo igrača. igrača s katero si se zabaval kolikor te je bila volja. res sem verjela tvojim obljubam in prisegam, ampak zaman. še vedno imaš preveč skrivnosti. izigral si me in zavrgel kot smet. boli me, da sem ti dala svoje srce ti pa mi ga nikoli nisi vrnil. tvoje življenje je izdajstvo. izdal si mene, ves čas izdajaš svojo malo princesko, tvoj največji zaklad, prijatelje, izdal si svoje sodelavce kot policist. vedno imaš na sebi več mask in dvoličnost je huda bolezen. hujša kot zares nekoga ljubiti ali imeti rad. in ti tega nisi dokazal nikomur. dolgo sem rabila da sem odkrila kakšen idiot si, skrbiš samo za lastno rit in užitek, za druge ti ni mar pri tem pa ne pomisliš da boš koga prizadel, ker si človek brez vesti in čustev. ves čas najine zveze si iskal še druge žrtve ki bodo podlegle tvojim čarom in ti več kot dobro uspeva. res si pravi ‘specjalec’. ne veš kako se počutim ponižano. ampak očitno ne veš kaj je iskrenost, poštenost in zaupanje. jaz sem ti to vse dala, dala sem ti svojo dušo in srce ti pa si mi zaril nož v srce. in po vsem tem se še vedno znašaš nad mano.

ne pogrešam te več, tudi tvojega tiča ne katerega si mi tako rad pošiljal, ne bom te čakala in ne potrebujem več nežnosti in nisem za avanturo ker zame ni več prostora v tvojem svetu in ga nikoli ni bilo. na bruhanje mi gre ko samo pomislim na tebe. zame je bilo to veliko več kot si si predstavljal. žal mi je da sem nasedla lepim besedam.

dragi Aleš, specjalec, svaljkec…

a ne plus nous revoir


Drugega si najdi, pa pojdi naprej. Vse je za nekaj dobro…

Hja, ti bom kar realno napisala, kako so te stvari. Imam zelo veliko izkušenj iz spoznavanja preko portalov in ponavadi kar dobro ocenim človeka že, ko mi napiše prvih 5 stavkov, včasih že po enem stavku.
Ti povem, da to kar si citirala, da ti je napisal: ‘believe me, i am the catch ;)’ – ko eden meni to napiše, odleti kot gumb od gat in s takšnim si niti pišem več dalje ne, kaj šele, da bi se srečala in padla na vse te njegove fore. Kajti moški tega kova so točno takšni, kot si ga opisala- frajerji prve klase, lažnjivci, prevaranti, manipulanti… In v tistem stavku, ki ti ga je napisal, ti je že sam povedal vse.

Zdaj, zakaj ene ženske tako padete na lepe besede, je pa meni že dolgo uganka. Na internetu najdeš mnogo takšnih klovnov, kot je tale, ker na tak način oni lahko v kratkem času spoznajo zelo veliko žensk. Ponavadi te ženske živijo še v različnih krajih, tako da ni neke panike, da bi se srečali, ko zmenkujejo z njimi.

Ej jst sem ena od ducat – namig da boš vrjela pikec lubi – panda

ej – namigi – pikec lubi panda …ena izmed ogromnih – prizateda izigrana

Drugega si najdi, pa pojdi naprej. Vse je za nekaj dobro…

Punca ne sekiri se. Če te tok žre kontaktiraj to dekle ki je napisala objavo. Naj ti da kakšen dokaz da je bila res z njim. Kakšno fotografijo ali izpisek sporočil. Če so dvomi upravičeni takoj prekini kontakt z njim. Dlje ko boš vztrajala pri njemu slabše bo. Glede na to da se ti pa še sploh ni javil pa verjetno že sama veš da je nekaj resnice na tem tako da objava mogoče le ni maščevanje kakšne ljubosumne bivše ali igra kakšne prijateljice po možnosti mladoletne. Varanje je res najhuje kar se lahko v partnerstvu zgodi ampak zaradi tega še ni konec sveta. Sem pa sama mnenja da je potrebno težave reševat v realnem življenju in ne na družabnih dogodkih. Današnjo družbo to samo uničuje. Vrednote naših staršev in starih staršev ni več. Miti o princih na belem konju in princeskah ne obstajajo več. Seveda obstajajo izjeme ampak res izjeme.

Želim ti srečno pri vsem predvsem pa ne pozabi. Tukaj smo zato da si pomagamo.

Vem da je plača policajev majhna ampak da grejo v tujino ‘delati’ ?! Kako pa ti je pošiljal tiča ? Risbico ali selfie ? Ti se, kot zgleda, boš morala marsikaj še naučiti v življenju. Najprej začni z lastno integriteto & dostojanstvom …

Če bi dobro prebral sem to našla na njegovem profilu. Pisalo mu je dekle, ki trdi da je bila z njim v zvezi. Je pa tud meni pošiljal slikce, selfije.

Še vedno ni nobenega odgovora od njega.

Službo je izgubil zaradi nezakonitih poslov v policiji. Po obsodbi ima sedaj svoje podjetje.

New Report

Close