Najdi forum

Pozdravljeni,
Lahko me imate za norega , ljubosumnega itd pa nic od tega nisem. Samo rad bi se prepričal na svoje oči. Sumim , da se partnerka z nekom dopisuje prek whatsapp -a. Telefon nosi cisto povsod z seboj tut v wc. Nikoli tega ni pocela. Rabim pa pomoč, da zadevi naredim konec ce je res to kar sumim , da je.
Zadeva je taksna , da bi rabil vpogled v njena whatsapp sporočila. Brez aplikacij , ki jih moram fizicno naloziti na mobitel ker kot sem ze povedal mobitel je vedno pri njej.

Uporaben podatek bom nagradil resnoo.
Prosim vas , da se oglasijo samo tisti , ki me razumejo in vejo zakaj to hočem videti na svoje oči.

Hvala Lp

imam drugo opcijo, pri meni je bila zadetek v polno.Lahko ti pomagam, Napiši mejl…

Brez uporabe dodatnih aplikacij ne bo šlo, razen, če ujameš trenutek, ko bo telefon pustila neodklenjen. Tokaj pa se moraš znajti sam…



Zdravo
[email protected]
Lp

Zdravo

[email protected]

Lp

Obstaja ‘zagaman’ program keylogger – tudi za telefone. Zadevca si zapiše vse znake, ki so bili pritisnjeni torej črke, številke in je tudi neviden uporabniku – niti v seznamu aplikacij. Odpre se ga lahko samo z nastavljeno kombinacijo tipk.
Lp G

New Report

Close