Najdi forum

Kako/kje dobiti družbo za žuranje?

Imam mogoče malo čuden problem in upam, da mi lahko da kdo pameten nasvet. Kako najti družbo za žuranje?
Stara sem 28 let in trenutno živim v Ljubljani. Dokončujem magisterij, občasno delam preko študenta. Imam fanta, ki mu sicer ni do žuranja, ga pa ne bi motilo, če grem s svojo družbo. Problem je, ker te družbe nimam več. Razlogi so različni: z nekaterimi nismo več prijatelji, nekaterim ni več do žuranja, nekateri imajo sto izgovorov in sem se jih že naveličala ven vabit… Drugače imam prijatelje, mislim, da sem dovolj komunikativna in z navezovanjem stikov večina nimam težav. Tako, da družbo za razne kofetke, kosila, tortice še imam za kaj več pa ne. Imam očitno ogromno nesrečo, da s tistimi ljudmi s katerimi sem se zbližala v zadnjih letih nobenemu ni do žuranja.

Sicer pa kaj je moja definicija žuranja? Ni mi do popivanja do nezavesti. Tudi ne rabim tega, da bi se to dogajalo vsak vikend, ampak na kak mesec ali dva bi bilo čisto dovolj. Najrajši sem vedno imela privat zabave. Torej pri nekomu doma ali v zidanici (sem Dolenjka:)). Torej nekaj pijače, kaj za pojest, plesanje, petje, kaka harmonika… To je za mene definicija žuranja. Nimam nič proti kakšnim javnim prireditvam oz koncertom in poleti veselice. Tukaj pa se konča. Diskoteke in razni klubi me nikoli niso zanimali in tudi sedaj jih nimam želje obiskovat.

Ko omenim prijateljem in znancem, ko jih vabim žurat, da nimam kam it so vsi zelo začudeni in me sprašujejo kako je to mogoče, da zagotovo v Ljubljani dovolj dogaja. Počasi sem že sita teh vprašanj! Večini je čudno, da kako to da ne greva s fantom skupaj ven žurat. Pač on si ne želi tega (in se mi zdi trapasto ga silit) in tudi vikende večino dela cel dan in je utrujen in ga razumem, da ne želi it. Nimam problemov s tem, da grem nekam sama brez njega in tudi v prejšnji zvezi sem večino prežurala brez fanta. Dobivam tudi ‘nasvete’, da naj kaj sama organiziram, samo glede na to, da nimam družbe, ki bi zvečer hodila ven, kaj šele žurala, v tem ne vidim nobenega smisla. Nekaj ljudi mi pa predlaga, da naj hodim žurat sama. Meni se zdi to popolnoma nepredstavljivo. Zame je smisel žuranja druženje in v tem, da bi sama visela za šankom in da bi mi zraven težil nek pijanček ne vidim nobenega užitka 🙂 Pa glede na to, da me večino zanimajo privat zabave moraš nujno imeti družbo ki to organizira, ne morem se kar sama povabit k nekim neznancem v zidanico. Pa tudi ne želim hoditi sama naokoli ponoči, se ne počutim varno.

Ima kdo kak nasvet zame? Kako naj dobim žurersko družbo mojih let, ki ima podobno definicijo žuranja kot jaz? Je kdo med vami tak, da je kdaj šel sam ven žurat in potem našel družbo, ki mu ustreza? Ali naj se poskusim vključiti v kakšne dodatne dnevne aktivnosti in se mi mogoče končno nasmehne sreča in najdem kakšno žurersko družbo? 🙂


Piši katerim izmed teh – mogoče boš imela srečo.
Mogoče ti bo pa kdo/katera tukaj pisal-a
Ne bi bilo slabo.

Vem o čem pišeš, kajti tudi sama nimam neke družbe. Dokler sva bila še skupaj s fantom, smo se občasno dobili z njegovimi prijatelji in moram priznati, da mi je moška družba bolj všeč. Sama družbe za žuranje nikoli nisem imela, le kolegice za kakšno kavo ali tortico.

Če sem čisto iskrena, najbolj pogrešam družbo s katero bi lahko počela kakšne traparije. A sedaj so vsi odrasli, resni in za nobeno foro več 🙁

nenavadna od kje pa si?

Zdravo!

Tudi jaz bi rada družbo za žuranje. Moj mail: [email protected]

Jaz bi tudi kam šla. Stara sem 39 , iz Lj. Ločena….

Evo, tudi jaz nimam nobene družbe, pa bi šla kam, tudi, če samo na špancir po mestu, na Rožnik, vseeno… Stara sem 42, fanta imam..
Lahko mi pišete tudi preko zs

Bi šla smučat?

Life is tough, but is tougher if you're stupid.

Oi tudi sama sem ostala brez druzbe za kak zur, kavo, izlet,…. ce je katera isto brez druzbe se oglasi pa se zmenimo za kak fajn zur:)

New Report

Close