Najdi forum

A pijete kavo?

Zanima me, nosečke, če pijete kavo. Kakšno in kolikokrat na dan?

Lp, M.

jaz spijem 3 z mlekom na dan – turške.

Pijem z mlekom, 1-2 na dan. Jutranjo obvezno.
LP

CAPPUCINO. VSAKO JUTRO, KER IMAM ZELO NIZEK PRITISK. VČASIH SPIJEM KAKŠNO KAVO TUDI POPOLDNE.

Instant kava (eno žličko, veliko mleka), 2x na dan. Sem in tja pa belo kavo.

1X ali 2X na dan turško z mlekom. Brez nje sem še bolj zaspana in brez energije.

[url=http://www.babysfirstsite.com][img]http://www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/101889.birthday.png[/img][/url]

3 na dan z mlekom expresso

Jutranja obvezno črrna turška, drugače imam neznosne glavobole.
Mogoče pa še kakšna čez dan, ponavadi z mlekom.

ne

Sicer sem velika kofetarica, sedaj v nosečnosti mi pa kar nekako ne potegne.

Popijem 1 kavo s smetano/dan (zunaj v času malice).

LP

Dve kavi z mlekom, da malo dvignem pritisk 🙂

ne

-- o -- o -- o -- o -- o -- o -- o -- o -- o -- o -- Otroški smeh je ena najlepših stvari... čista sreča in brezskrbnost sta drugi. Pridno rasemo in vsak dan spoznamo delček sveta, na katerega smo pozabili.

Eno (jutranjo) obvezno. Turško, z mlekom in brez sladkorja.

vsako jutro, ta pravo kafe iz kafetere :):):) z malček smetane notri.. po kosilu isto.. :):):)

Ne, je ne pijem, ker mi zdaj v nosečnosti prav nič ne paše. Mislim, da sem v teh 4 mesecih spila kakšnih 5 kofetkov, to je pa tudi vse.
V prvi nosečnosti mi je pa kava zelo pasala.

Jaz jo pijem normalno naprej. Eno turško zjutraj.

Uf, jaz bi jo pa tako rada spila. VSaj eno-z užitkom; ampak ko se kuha, ki začne takoooo smrdet, da kar ni za preživet…da bi pa to še spila-no way. Pa komaj čakam, da mi zapaše nazaj. Hja, sem v 12 tednu, namreč…:))
A se je kateri potem ”zaluštala” nazaj?”
Jaz sem prav nesrečna, ker mi nič posebej ne paše.Če mi pa že, me pa mine takoj ko poskusim…

meni kava ni pasala tam nekje med 8 in 12 tednom, ali pa še dlje. sem že mislila, da je nikoli več ne bom pila, potem mi je pa en dan kar na lepem zadišala in sedaj jo pijem enako kot pred nosečnostjo.

Enkrat na dan s smetano! LP

A zna bit to potem problem, ker je dete navajeno na kofein? Recimo, da jo med dojenjem ne piješ…. oz, da se otrok sploh ne doji? On pa ne dobi več svoje doze?

New Report

Close