Najdi forum

Velike plenice

Naša punca ima štiri leta, velika je pa za 6, in za ponoči ji še dajem plenico. Pampers 6 so ji že bolj majhne. Prej smo uporabljali lumpi, ki so malo večje od pampersk. Odkar pa so lumpi drugacne, pa se ne obnesejo, ker je v njih postelja premočena. Zanima me, so od otroških plenic še kakšne, ki so malenkost večje od pampersk 6. Hvala.


Samo vprašam: je kaj bolna, da ima pri teh letih še pleničko? Ne razumi me narobe, ampak meni se zdi, da bi že morala biti brez, če je zdrava.

http://www.lekarnar.com/spree/products/22515/overlay/molicare-prem-extra-plus-xs.jpg?1460368325
Tole poglej, čeprav so za ” odrasle” jih mi uporabljamo za naše otroke s pp in xs so res zelo majhne res malenkost vecje od klasicnih za dojencke in otroke.

Poglej tudi hlačne plenice Molicare Mobile xs.

mi uporabljamo id od tosame ali pa tena. oboje dobis v lekarnah in specializiranih trgovinah. drugace dobis vecje plenice v dm, milerju, tosaminih trgovinah – njihove znamke. nam so se vse te dobro obnesle, medtem ko so ji vecje pamperske stalno prepuscale

ko ima otrok 4.5 let mu plenice pripadajo na narocilnico

plenicki pa svetujem naj vtipka v google vazopresin hormon in se malo poduci

Ima celostni razvojni zaostanek in nekaj resnih doživljenjskih diagnoz, če že vprašaš, tako da ji glede na vse skupaj gre še kar fajn z odvajanjem od plenic.

A vsak pediater ti bo povedal, da je pri štirih letih nočno lulanje nekaj, kar se še ne obravnava kot bolezensko. Bi bilo pa fajn, ja, če bi bila že suha ponoči.

Najlepša hvala vsem za odgovore, bom šla ta teden po nakupih.

Res velike plenice, na katerih so narisani tudi najstniki, sem videla v Milerju.

New Report

Close