Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tabu tema

tabu tema

Slovenci so se Bosancem, Srbom in drugim dobro prilagodili. Se vidi na forumu, saj niste sposobni napisati 5 stavkov, ne da bi v stavke tlačili srbohrvaske besede in fraze. Kaj ko bi kar ukinili slovenščino, ki vam je očitno odveč. S tem se óčitno strinjajo forumski vladarji, sicer ne bi brisali teme.

brisali so verjetno zaradi žalitev in pljuvanja po ljudeh, ki si jih pisal in prav je tako, saj veš kako so rekli včasih, …smrt fašizmu, svoboda narodu..

Niti tabu niti tema nista slovenski besedi.

Spoštovani uporabniki foruma!

Prosimo, da upoštevate pogoje uporabe in pravila obnašanja na forumu.
Ni dovoljeno ščuvati k verski, rasni, seksualni, nacionalni, politični ali kakšni drugi nestrpnosti.

https://med.over.net/clanek/informacije_in_pravila/

Hvala za razumevanje.

Huh, s tem takoj odpade polovica tem 🙁

In zakaj za vraga je tema o praljaku se vedno gor?!

In zakaj za vraga je tema o praljaku se vedno gor?!
[/quote]

No bo kej mater!

Ko se pa uporabljajo besede nemškega in angleškega izvora, pa ni problem?
Celo nekaj turcizma imamo v slovenščini, se zdaj ne spomnim točne besede, sem pa pred kratkim kar konkretno zajela sapo in se čudila za eno povsem navadno slovensko besedo, ki je v turščini skoraj identična.

Pa saj v Sloveniji je to normalen način komuniciranja? 😉
Priznam, da sem se marsičesa že nalezel, odkar obiskujem tale forum, in ni vse dobro…

Eni pač govorimo več jezikov :))

ta razširjen slovenski priimek, ki sicer označuje priseljence in Pustriške doline, Innichna, v turcizmu pomeni nekaj čisto drugega.

Innichen je bil do prve svetovne vojne na zemljevidih napisan Inticha, Matrei pa Windisch Matrei, Podobno Windisch Brenner in še stotine podobnih naselij (Chesaplana, Gorne grat, mesto Windisch v Švici, G, reka La deroca v Fr.), kar dokazuje našo prvobitnost na celotenem Alpskem področju …

Ko se pa uporabljajo besede nemškega in angleškega izvora, pa ni problem?
Celo nekaj turcizma imamo v slovenščini, se zdaj ne spomnim točne besede, sem pa pred kratkim kar konkretno zajela sapo in se čudila za eno povsem navadno slovensko besedo, ki je v turščini skoraj identična.
[/quote]
Cuker?
Kava?

Če bi ljudje resnično negovali svoj materni jezik, ga ni (drugega) jezika, ki bi ga ogrožal. Meni gre večkrat na smeh, ko berem podobna pritoževanja od ljudi, ki so, kar se slovenščine tiče, polpismeni. Ti ljudje ogrožajo slovenščino, ne pa tisti, ki si drznemo uporabljati hrvatizme, srbizme, turcizme…
Koliko ljudi pa poznaš, ki kavo kuhajo v lončku za kavo, namesto v džezvi?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Sem te hotel vprašat kako je kaj Ahmed. Ziher ga obiskuješ, saj sta frenda ane.

Sem te hotel vprašat kako je kaj Ahmed. Ziher ga obiskuješ, saj sta frenda ane.
[/quote]
Pozabu si jo vprašt kako bojo Ahmatovi potmci govorili v SLO


Pozabu si jo vprašt kako bojo Ahmatovi potmci govorili v SLO
[/quote]

To bi potem ko bi se oglasila.

Samo sebe. In to niti ne v lončku za kavo ampak v navadnem, rdečem z belimi pikicami:-)))))

Česa ne poveste – na forumu je ogromno tem, kjer ljudje veselo žalijo raznorazne muslimanske narode, širijo laži o posameznikih … da o žaljenju žensk, mater, drugače mislečih sploh ne govorim. Redki uporabniki so prijazni in vljudni, se pa najdejo.

Sem te hotel vprašat kako je kaj Ahmed. Ziher ga obiskuješ, saj sta frenda ane.
[/quote]
Ne vidim nobenega razloga, da bi o njegovih osebnih stvareh razlagala tistim, ki jih ne poznava niti jaz niti on.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Samo sebe. In to niti ne v lončku za kavo ampak v navadnem, rdečem z belimi pikicami:-)))))
[/quote]
Emo Celje? 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Jaz jo kuham v lončku za kavo. Džezvo, sarajevsko, imam pa na polici. 😉

Jaz jo kuham v lončku za kavo. Džezvo, sarajevsko, imam pa na polici. 😉
[/quote]

Zakaj jo pa šparaš? 😮

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Zakaj jo pa šparaš? 😮
[/quote]

Ne šparam, le manj uporabna se mi zdi kot navaden rostfraj lonček. Je pa lepa na pogled, to pa…

Ajde, magarac, ne utrujaj. Valda da govorimo kakor nam paše in ne tako kot si ti želiš. Jebote pas, a nimaš kaj pametnejšega za počet kot utrujat tu po forumu?

New Report

Close