Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Test nosecnosti

Test nosecnosti

Pozdravljeni

Zanimajo me vase izkusnje… Kaksna je moznost da test nosecnosti 3x pokaze negativno, zenska pa je vseeno noseca?

Praktično enake nuli.

Možnost je 0.00000000000001
SREČNO

nova
Uredništvo priporoča

Sicer pa…meni je 2x pokazal negativno
tretjic pa +

Hahaha, edino, če si se šla testirat že naslednji dan, neučakanost pa to……

Ne, resno, ti testi so tako natančni, da ti pokažejo rezultat že po enem tednu od zanositve….

Če umetna – več kot 12 dni, enako nuli
če naravno, spet seštej število dni. Če prehiteveš z meritvijo je možno.

Meni ni zaznal nosečnosti, niti domači niti urinski pri ginekologu ampak je šele ultrazvok pokazal svoje … Verjetnost ni nična je pa izredno majhna.

Zdravo. Bi še jaz kar tukaj vprašala…jaz sem bla na umetni in sem 11 in 12 dan po transferju zelo malo krvavela,13 malo bolj, in 14 dan skoraj nič. Sem rekla naredim test danes in nardim…test ne deluje….clearblue je zatajil. Tako da še vedno ne vem nič.
Sem pa že bila enkrat na umetni in takrat ko je šlo naprej, sem krvavela k hudič.
Mislite da je še lahko nosečnost? Sicer imam pa jutri krvnega in najbolj da grem kar tam preverit pa da vidmo kaj bo.

Kako to misliš, da test ne deluje? naredila sem kar nekaj testov v življenju, pa je vedno delovalo in vedno pokazalo prav.
Je pa vse odvisno kdaj delate test. Kasneje ko se dela bolj je zanesljiv. Nekje 12-14 dni od ovulacije je že tam okoli 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Kolegica je imela zelo podobno situacijo in je bila noseča, tudi donosila je. Vse je bilo OK. Lahko bi bila nosečnost pri tebi.
Test je pa tudi lahko neveljaven. Se zgodi. Pojdi na krvnega. Držim pesti, da bo pozitiven!

New Report

Close