Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pigmentni madeži laser

pigmentni madeži laser

Gledam ponudbo na Nore ponudbe v nekem Lj.salonu za odstarnjevanje madežev na obrazu z laserjem oz.svetlobo na neki valovni dolžini , ker se samaže nekaj let mučim proti tem in se mi zdi da kljub vsem čudežnim kremam ostajajo isti oz.še večji me zanima ali je katera to probala?

Moja prijateljica je bila v Dermatologiji Bartenjev in so ji to fajn poštimali. Glede raznih ponudb na kupone bi bila jaz, kar se šarjenja po obrazu tiče, malce skeptična…

Laserji kot je npr. IPl +RF so blažev žegenj. Sem bila 10 x na odstranjevanju enega madeža, pa se je zmanšal mogoče za 1 mm.
Če pa želiš, da bo delo opravljeno v enem ali dveh obiskih s kvalitetnim laserjem, mora to biti raven laserja, ki ga kozmetičarke sploh ne smejo uporabljati, ampak le dermatologi, to je Nd-YAG laser.
Glede cena pa: je res, da so IPL + RF cenejši glede na obisk, vendar moraš obiske pri omenjenem laserju ponavljati in v bistvu ni računice. Da ne govorimo o opurtunitetnih stroških vožnje, kvalitete pa sploh ne moremo primerjati.

Laserji kot je npr. IPl +RF so blažev žegenj. Sem bila 10 x na odstranjevanju enega madeža, pa se je zmanšal mogoče za 1 mm.
Če pa želiš, da bo delo opravljeno v enem ali dveh obiskih s kvalitetnim laserjem, mora to biti raven laserja, ki ga kozmetičarke sploh ne smejo uporabljati, ampak le dermatologi, to je Nd-YAG laser.
Glede cena pa: je res, da so IPL + RF cenejši glede na obisk, vendar moraš obiske pri omenjenem laserju ponavljati in v bistvu ni računice. Da ne govorimo o opurtunitetnih stroških vožnje, kvalitete pa sploh ne moremo primerjati.[/quote]

Ja, sem pozabila omenit, da je bila ta ista prijateljica pred par leti na laserskem odstranjevanju pigmentnih madežev pri neki kozmetičarki (pa ne na kupone), samo fajn zatečena je bila po posegu, madeži so pa ostali. Na laserje se sicer ne spoznam, verjamem pa, da si dermatološka ordinacija ranga Bartenjev lahko privošči (in si tudi mora) bolj kvalitetne naprave kot neka kozmetičarka, ki svoje usluge prodaja preko kuponov.

Sem bila pri dermatologu in ne bi šla nikoli več. Nastali sta mi dve luknjici, madeži so pa skoraj enaki. Da ne govorim, kako sem bila boga po posegu. V kozmetičnih salonih pa imajo take laserje, da učinka sploh ne more bit. Zdaj dam gor puder, tako kot prej in je v redu.

O kakšnih luknjah govoriš?? Pri katerem dermatologu pa si bila?

Oj,

tukaj pa lahko pomagam. Torej, razvijal sem te izdelke; poznam podrobnosti.

Zadeva učinkuje! Je pa od osebe do osebe različno. Predvsem odvisno od tipa kože! IPL in laserji – vseeno.

Odvisno kaj imaš sedaj in kaj pričakuješ.

Pege ali materina znamenja ne priporočam odstranjevati.

Zakaj pa naj se ne bi odstranjevala materina znamenja???

…samo ne na laser, ampak na odstranjevanje s tekočim dušikom.
Po obrazu.Po desetih dneh se odlušči in spodaj je nova , mlada koža, brez madežev.
Sem šla že trikrat.In sem bila vedno zadovoljna.
Noter sem 1 uro, plačam sto evrov ali malo manj, odvisno.
Grem pa enkrat na leto in pol ali na dve leti.

Tudi meni je dermatolog to isto rekel, potem ko sem dala že celo bogastvo za laser. Prestrašil me je s tem, da si 14 dni otekel, oz, en teden vidno, potem pa manj. Povej prosim, ali je to res in kam si šla.

Tudi meni je dermatolog to isto rekel, potem ko sem dala že celo bogastvo za laser. Prestrašil me je s tem, da si 14 dni otekel, oz, en teden vidno, potem pa manj. Povej prosim, ali je to res in kam si šla.[/quote]

Otekla nisem popolnoma nič.Vidno je 10 dni, zato vzamem bolniško.Ker so na obrazu mali mehurčki, ali pa tudi ne, potem pa krastice.Ko padejo dol, je spodaj lepa , najprej roza koža.Počasi, v parih dneh , se stanje normalizira.
Koža je lepša, kot prej, pikice niso več vidne, madeži od pigmenta tudi ne.Grem pa v LJ.-Šentvid k eni gospe, ki je imel prej lokal v Medvodah, zdaj pa v Šentvidu.Imam samo telefonsko.

Odgovor je zgoraj. Al pa uporabi reauro… vec na zs…

Moja hčerka je bila v tem salonu na kupone in je bila zelo zadovoljna. Sicer ni kupona kupila na Noreponudbe ampak nekje drugje, ampak gre vseeno za isti salon

New Report

Close