Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska ne sme varati, moški pa lahko!?

Ženska ne sme varati, moški pa lahko!?

A je res kar nekateri pravijo? Da če moški skoči v posteljo k drugi da je to normalno, in da mora ženska to mirno prenesti. Če pa ženska vara svojega partnerja pa zveza ni več mogoča, ker je to za moškega toliko bolj grozno. Da pač moški svoje ženske ne more delit z drugim, ženska pa moškega lažje. Se strinjate s tem?

tako pač je, ker so ženske take koze, da lahko dedci z njimi delajo, kar hočejo

a ti govoriš o fantih in puncah ali od moških in ženskah? ženska mora vedet, da smo moški pač za jebanje. ženske pa ste v nekih letih bolj tako pa spet bolj tako. enkrat bi skoz drugič resno, pa spet malo divje. je pa tako. kdo pa pravi, da se morata dva varat? saj lahko ženska pripelje kakšno kolegico, in moški kakšnega kolega. al bo kdo tuki živel 2x?? da ljudje pričakujete pokorščino do nezavesti in pol se en zgoni nekje pa je cel hudič. pač ste zavrti!!

To tako je, jaz lahko varam, ženska ne sme in prav je tako!

To propagando sirijo varajoci moski, za katere je itq jasno, da svoje zene ne dojemajo kot enakovrednega cloveka.
Poleg tega je v povprecni zenski se kako vkoreninjen strah pred tem ‘kaj bodo rekli drugi’ in strahom pred izgubo statusa porocene zenske. Zato rade krivijo ljubice, ‘oslepijo’ alise pretvarjajo, da delajo uslugo otrokom.
Moski obicajno niso tako zavrti in si privoscijo kar zelijo, zraven majo pa se eno revco za gospodinjski servis.
Pri tem zal se nismo enakovredni, ampak cas tece,navade se spreminjajo.

Moj ljubimec in jaz niti slučajno ne bova nehala, čeprav žena ve, čeprav misli da je nehal. Me razvaja in tudi, ko se kdaj skregava se začne še bolj trudit in mi kupuje razna darila, plača dopust samo, da popustim. Seveda popustim, saj mi je z njim super plus še situiran je kar mi z veseljem pokaže. Živele ljubice – pametne.

Oba lahko varata, samo dobit se jih ne sme.

Še vedno je tako, če moški varajo, jim žene odpustijo in jih sprejmejo nazaj. Nad varajočimi moškimi se (še vedno) nihče ne zgraža. Če vara ženska, je nekaj groznega, vsi jo proglasijo za ničvrednico, za …urbo, za vlačugo. Če poročen moški vara žensko z ljubico, je vsega kriva ljubica, ker se mu je nastavljala in ga zapeljevala. Podobno je tudi v drugih stvareh: če oče zapusti otroke in zanje nič ne prispeva, skoraj nihče tega ne obsoja, če je ženska slaba mati in zapusti otroka, je to nekaj neodpustljivega.
Gremo dalje: če se moški opije in dela neumnosti, rečejo, ja, se zgodi, če se opije ženska in pleše po mizi, si bodo vsi to zapomnili za večne čase.
Če moški preklinja, rečejo, ja, to ni nič takega, ga je nekdo razjezil, če preklinja ženska velja za prostaško in neolikano.
Če je moški zanemarjen in smrdi, rečejo, da je kriva žena, ker ne skrbi dovolj za njega, za tako žensko pa rečejo, da je lena in nemarna.
To so vse še vleče iz preteklosti, ko so bile ženske brezpravne in popolnoma nič vredne.

A ni fino, ker imate depresivke vedno črne misli!☻☻☻

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

ja to je res dvojna morala! Tudi če recimo ženska menjava (spolne) partnerje je takoj *urba, *rasica… Če pa moški menjava, velja v družbi celo za *ebača, frajerja….


Ne.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Res je, če je to tvoje prepričanje.

Moje ni, tako, da za mene ne velja.

Moški niso tako spretni z brisanjem dokazov kot ženske:)

A je res normalno a ni, ne vem. Vem, da se meni tega ne bi dalo it. Za moža sem veliko naredila in menim, da mi tega ne bi naredil. Če pa bo, pa vem, da grem…

A res še kdo tako razmišlja? V mojih koncih je kar lepo izenačeno. Zaradi varanja gredo zakoni narazen, ne glede na spol.

tako je
to je v naravi človeštva:
ženska lahko zanosi s katerimkoli moškim – moški pa se žrtvuje, pobija in se da pobiti samo za proizvod svojega semena

Jaz poznam nekje približno isto število kekcev, ki prenašajo varanje žensk, kot tepk ki prenašajo varanje svojih mož(ov) :)))) Torej ne moremo reči, da so samo ženske tako glupe 😉 Je pa res, da pri mlajši generaciji (recimo od 16 do 26) poznam več žensk, ki “varajo”, kot pa moških. Varajo v narekovajih ker to niso neke resne zveze, pa tudi tisti ki imajo kao resne veze so isti, tako da… Se časi očitno spreminjajo :)))) Je pa res, da se to imenuje UŽIVANJE in ne varanje po njihovo 🙂 Upam, da se bo potem to spremenilo oziroma zresnilo 🙂 Aja upravičeno varanje pa ne obstaja. Obstajajo le takšni, ki nikoli ne odrastejo in so kao moderno sproščeni in neukalupljeni in podobno. Kar ni nič narobe, če se oba strinjata s tem načinom življenja seveda. Strinjanje pa ni to, da en partner trpi in je tiho zavoljo zakona in otrok.

Koga varaš sebe ali drugega?

Pa skolkimi – hkrati al zaporedoma?

😉 Vsi smo krvavi pod kožo;

dvojan morala! ti pa nisi najbolj razgledana a ne? kar si naštela, nima nobene veze z preteklostjo. ima vezo z tem kako, so kateri možgani razviti. gej je tisti, ki ima kot zarodek premalo moškega spolnega hormona in prevče ženskega. tako se možgani oblikujejo v ženske možgane in telo v moškega. ja? preprosto. isto je za lezbe. Moški je pač od nekdaj, pa ne iz pred 50 let ampak veliko dalj nazaj, pač bil lovec. in od tuki vse izhaja. bom pa tak onaštel!!

če ženska ubije koga, bo dobila manjšo kazen kot moški. ker ženske v osnovi niamte nasilja v možganih!! ženske storite nevme točno kok procentov manj nasilnih dejanj kot moški.
ženska skoraj vedno dobi dodeljenga otroka.
ženska je v percepciji večine ljudi NEŽNO BITJE!
ženska zelo hitro dobi pomoč
ženska velikokrat na socijalno noto doseže marsikaj
ženske imajo povsod privilegije
takoj ko je kej neko nasilje, se prvo napade možička. vedno je v glavi vsakega policista, – ženska je žrtev.
babe ste zelo prefrigane. in od nekdaj iščete socijalno varnost in potenicalnega samca, s katerim bi imele rade potomce!!!
v tujini so imeli genski test zastonj neki časa, nato so ga začeli kasirat!! kerje bilo preveč otrok podtaknjenih!! a moški podtikajo troke?? NE, ŽENSKE DELATE TO!!!

Ko sem se spoznala z enim, ki mi je bil všeč, sem bila sama, on me je pa osvajal, pa nisem vedela, da ima žensko. Pol sva šla nekdanjim spet nazaj skupaj, me je prevaral in jaz sem poklicala tega. In pol mi je težil, da moram pustit tipa, da bova skupaj… On pa lahko svojo vara in moj me tud in potem izpadem najslabša… Pa šla bi narazen, sam je zapleteno, medtem ko ljubimec, se je naslednji dan z drugo pojavil in to tako po teži za dve mene, da mi je šlo na smeh…

New Report

Close