Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bolj obilne ženske

bolj obilne ženske

Pa ne da hočem užaliti tiste ta bolj suhcane, ampak všeč mi je ko ma ženska mal večje prsi, poudarjene boke, vmes pa ozek struk in noge tako da maš kaj prijet, lahko tudi mal mišičaste

Ja meni tudi. Samo žal si ženske tvoj stavek predstavljajo čisto drugače. Da je špeh lep. Da je špehast trebuh o.k., če so velike prsi, da je mehka koža o.k., če so velike prsi, da so mehka stegana o.k. da je mehka rita o.k., in itd…..To ni o.k. :-). Mišičasto to pa :-), pa če tudi je nekoliko obilnejša :-).

Ja meni tudi. Samo žal si ženske tvoj stavek predstavljajo čisto drugače. Da je špeh lep. Da je špehast trebuh o.k., če so velike prsi, da je mehka koža o.k., če so velike prsi, da so mehka stegana o.k. da je mehka rita o.k., in itd…..To ni o.k. :-). Mišičasto to pa :-), pa če tudi je nekoliko obilnejša :-).[/quote]

Dej, dej, nekaterim je mehko čisto všeč! Če je baba mišičasta, je občutek čuden… s kom si u pojstli, z babo ali z dedcem?

nova
Uredništvo priporoča

Ja meni tudi. Samo žal si ženske tvoj stavek predstavljajo čisto drugače. Da je špeh lep. Da je špehast trebuh o.k., če so velike prsi, da je mehka koža o.k., če so velike prsi, da so mehka stegana o.k. da je mehka rita o.k., in itd…..To ni o.k. :-). Mišičasto to pa :-), pa če tudi je nekoliko obilnejša :-).[/quote]
Ja mogoče sem nerodno napisal sem pa mislil da je obilno ampak napeto

To kar ti opisuješ niso obilne, ampak ženske z normalno, ženstveno postavo. In takšne so všeč veliki večini moških.

Ava Gardner, Jane Mansfield, Rita Hayworth, Marlyn Monroe

ALI

Lili Žagar

???


ne nujno v tem vrstnem redu

Men je tale cool

ej zdaj pa dost teh baba, nerazvitih. kaj a ste res vsi slepi al kako?? ja kako pa je meni všeč, šarapova, klishina, kakšna atletinja, plavalka, odbojkašica itd. jaz pa sploh nimam niti vlkih jošk niti vlke riti. mam pa rad postavno lušno sexy ateltsko, normalno mišičasto bejbo. najbolj mi je všeč primerjava z ono mankekenko, ki igra v reklami za AX, ko bi še angeli padliin ima bela krila in poleg druga slika angel iz neke šortne panoge mislim da je miss fitnes. pa zgleda tisti beli angel, tak uboga ej. te suhice mitud ne potegnejo, ko ne morejo niti tečt niti nobene sklece naredit niti nič. kaj boš z tako babo. to še pojebat ne moreš prav. pa solatka pa vodica pa kalorijice. pa je.bi se. zenska mora trenirat nek šport od malega. ozki boki, mala ritka, srednje joške in lusna. meni ne potegne oblinasta baba nikakor. men se gabi!! bolj je vprašanje, kaj je z moškimi ki so jim všeč take oblinaste ženske, ki nadomestijo (mamico). hvala

Sereno Williams poglej, hujša je od vsakega tipa.

Po tvojem pisanju sodeč si bolj na tipe kot na orenk babe.

Po tvojem pisanju sodeč si bolj na tipe kot na orenk babe.[/quote]

Žebljico na glavico, točno to je bila tudi moja misel ob branju tega posta!

no to pa sem že dobil večkrat pred nos, od kakšne punce od kakega frenda!! ki je nisme hotel polozit in ali njeni čari nisi delovali name. Ja res me ne mika lizanje špeha in gledanje kako se premika špeh v tangicah 38 ali 40 cifri. res mi je ugabno ja. rad imam atletske ženske, z normalnimi telesi. z zdravimi proporcami in merami. tok da lahko kaj počenjo v laifu. debele babe ste vedno iste. pač morate svoj manko vizuelnosti nadomestit z denarjem, perverznostjo, pripralvjeno na umazan sex, ukazovalnostjo in izvajanjem nasilja nad bolj sexy deklinami. ampak jaz ne govorim o teh suhicah, jaz govorim o bejbah, ki so uredu. ki tako debelajso pojejo za zajtrk. takšne pa vam debelim ne dišijo a ne?? zakaj pa pol miis sveta ni debela? ali po vaše prava ženska z oblinami?? daj daj, debele ženska je zame podn. kaj a ker so mi všeč športnice sme gej al kaj?? ve ste povprečne baure, in povprečna baura ve da lahko dobi le povprečnega tipa. povprečen tip ap iam rad vlke joske. nima pa dost keš da bi dobil suhico z vlkimi joškami?!!! ja!!!

ti se še v moj avto ne moreš vsest normalno! ti ne moreš z mano nikamor. jaz sploh ne vme kaj bi počel z debelo babo doma!! upam da vsaj dobro kuhaš?!

Ja, ja, vsem nam je jasno, da imaš raje fante…. smo skapirali, zdaj se pa skuliraj, pa si ga najdi že enkrat!

mogoče kakšno pomirjevalo

New Report

Close