Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovensko meso okuženo z vraničnim prisadom

Slovensko meso okuženo z vraničnim prisadom

21.10.2014 14:59:11 Novice / Slovenija
V preteklih dneh so v mesnicah in supermarketih odkrili meso, okuženo z vraničnim prisadom. Nevarnosti za potrošnike naj ne bi bilo. Sledi naj bi vodile v Slovenijo.
Iz Zveznega urad za varstvo potrošnikov in varno hrano so sporočili, da so okužene mesne izdelke z vraničnim prisadom že izločili iz prodaje. Zadnje primere so odkrili v Severnem Porenju-Vestfaliji. Tam so oblasti v ponedeljek tudi izdale opozorilo. Okuženo goveje meso so odkrili v šestih supermarketih, mesnicah in veleprodajalnah.

Že v petek so pristojne oblasti sporočile, da je bilo okuženo goveje meso razposlano po celi Nemčiji. Okužene produkte so že odstranili iz prodajaln. Okužene so bile goveje pečenke, goveje meso, goveje rulade, golaž in klobase. Nevarnosti, da bi okuženo meso še bilo v obtoku skorajda ni, sporočajo iz Zveznega urad za varstvo potrošnikov in varno hrano
Izvor: Slovenija

Meso naj bi prihajalo od slovenskega goveda, ki naj bi v Nemčijo prispelo preko Poljske in tudi Nizozemske. Od tam naj bi se razširilo v proizvodnje obrate in nato v prodajalne. Prizadeta ni zgolj ena veriga supermarketov, temveč tudi mesnice, velepodajalne in različni supermarketi. » Sledijo vodijo v Slovenijo. Tam so odkrili pozitivno govedo,« so še sporočili.

Glavno je, da naj bi mi kupovali slovensko :p

Bolje slovenski antraks kot eksotična ebola….

Rezultat je pa isti.

Kupujte slovensko 🙂

Dobro bi bilo navesti kak vir, link, ker me čudi da čarovnica špelca ni še nič povedala na to temo .

Če vas prav razumem, je pa v drugih državah hrana 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} neoporečna? Pa ste končno le dobili razlog za onaniranje? Kakšna beda od ljudi. Mi preostali pa vemo, da so bolezni nujen spremljevalec vseh prehranskih verig po celem svetu, le vprašanje je kdaj in kje se bo katera pojavila. Ampak vam je POMEMBNO, da se je končno to zgodilo tudi v Sloveniji. Da imate opravičilo za vaše nakupe v tujčevih skladiščih, ki jim neklateri pravite – trgovine. Te pa seveda prodajajo “nemško” blago, s slovenskim antraksom. Hahahaha.

New Report

Close