Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Zakaj mladeniči pecajo toliko starejše ženske?

Default avatar

prestara za 30-

Zakaj mladi fantje tako vneto pecajo ženske tam okrog 35, 40 in tudi več let?
20 letniki so sploh sitni. Ampak pri njih razumem. Očitno so povsem neizkušeni v spolnosti in upajo, da jih bo katera naučila.
Ampaka kaj je pa s 25, 28 letniki? Zakaj tako vneto silijo v 10-15 let starejše ženske? Ti pa menda ne iščejo osnov spolnosti in učiteljice, ki bi jih učila?
Iščejo finačno oporo?
Default avatar

Robi...

Iščejo mamico, ki jim bo kuhala in prala cote. :)
Default avatar

lunai

sem bila ravno prejšnji vikend zunaj.. se me pecali cca 10let mlajši od mene.. ker so mislili, da sem njihove starosti ;)

hmmm.. kaj pa vem.. mogoče nekateri res iščejo mamice, ki bi jim stregle.. nekaterim so pa milfe hude.. ;)
Default avatar

prestara za 30-

Jaz zgledam kar toliko stara kot sem, nisem videti nič mlajša. Samo ti mladeniči so pa res eni adijo pamet. Ne vem kaj bi ženska imela koristi s fantkom, ki je skoraj pol mlajši , recimo z 20letnikom ali pa t udi, če je 'le' 10 let mlajši 28letnik.
Kaj so res tako optimistični, da bi ženske jim prale, kuhale namesto mamice pa še stanovanje jim zastonj dale ali kaj?
Default avatar

lunai

mislim, da 28-letniki, niso premladi.. pa valda imajo v svoji betici poštimane stvari.. lej, lahko, da so njihove vrstnice preotročje.. ma ne vem.. to je treba te mladce vprašat..

"prestara za 30-", mogoče je pa razlog, da te pecajo mlajši, čisto preprost.. si pač huda milfa.. in je to to ;)
Default avatar

zeeeh..

Ronka, tebe nihče ne peca...
Default avatar

prestara za 30-

lunai je napisal/a:
mislim, da 28-letniki, niso premladi.. pa valda imajo v svoji betici poštimane stvari.. lej, lahko, da so njihove vrstnice preotročje.. ma ne vem.. to je treba te mladce vprašat..

"prestara za 30-", mogoče je pa razlog, da te pecajo mlajši, čisto preprost.. si pač huda milfa.. in je to to ;)
Seveda so premladi. Nobena milfa nisem. Daleč od tega. Po mojem je to to, kar je Robi napisal.
Default avatar

mamico rabijo

Mamico rabijo, to je to.
Default avatar

tipično za portale

Tipično za spletne portale za samske. Sami mladi muloti težijo.
Default avatar

o lejo spet

zeeeh.. je napisal/a:
Ronka, tebe nihče ne peca...
O katenka, spet tu?
Default avatar

lunai

prestara za 30- je napisal/a:
lunai je napisal/a:

Seveda so premladi. Nobena milfa nisem. Daleč od tega. Po mojem je to to, kar je Robi napisal.
oprosti, ampak, če ne bi bila dobra, dvomim, da bi te pecali..
Default avatar

wd40

Samo zato, ker reveži upajo, da bodo prej dale, ker naj bi bile bolj obupane:-)))
Default avatar

zeeh..

tipično za portale je napisal/a:
Tebi nihče nikjer ne teži. Umiri se in nehaj odpirati izmišljene teme.
Default avatar

prestara za 30-

Saj pecajo vsako, ne samo mene. Vsaki samski zatežijo. Aja, pa nikoli normalni tipi, vedno premalo zreli za svoja leta. Če bi bili to neki zreli fantje, prijetni in vse to, bi bila seveda ponosna, da me pecajo. Pa so vse prej kot to.
Default avatar

o lejo spet

zeeh.. je napisal/a:
Tebi nihče nikjer ne teži. Umiri se in nehaj odpirati izmišljene teme.
Katenka, umiri se.
Default avatar

Robi...

lunai je napisal/a:

Nekaj razlogov: http://www.elle.si/lifestyle/mismas/zen ... -izkusene/
Najbolj dovzetni sprejemniki za to privlačno energijo pa so prav mlajši moški. Zakaj? Močni afrodiziaki zanje so samozavest, zrelost, izkušenost, odločnost, samostojnost, izoblikovana osebnost, in vse to povrhu zapakirano še v privlačnem telesu.
Iščejo tisto, kar pri sebi pogrešajo.
In ker smo priča neki permisivni vzgoji, ki vzgaja pomehkužene moške, jim zrela in samozavestna ženska predstavlja dober nadomestek njihove lastne samozavesti.
Default avatar

skela

Oh, jest pa mislim, da sam zbirajo "trofeje". Ker je to kukr moderno, cele fame so spletene okol teh "milf-ic"
(kok bedno ime itak) ...pa da se pol hvaljo za šankom pred kolegi...
To je značka v zbirki, klukca narejena, tko kot je treba enkrat probat snifat, pa s padalom skočit, pa kar je
še takih "junaških" dejanj, s katerimi izpadeš frajer pred prjatli.
Dodano vrednost zadeva dobi, če narediš selfie z njo v postelji in ga daš še isti hip na FB...al kej podobnega...
Default avatar

tipično za portale

Kdor ne verjame, naj se prijavi na Kupid. Z ženskim profilom, obvezno30+. Navalili bodo sami 20letniki.
Default avatar

wd40

Kdor ne verjame, naj se prijavi na Kupid. Z ženskim profilom, obvezno30+. Navalili bodo sami 20letniki.
Pa 60+:-)?
Default avatar

prestara za 30-

Zanimive teze.