Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Ljubezen gre skozi želodec

Default avatar

wd40

V želodec pa vemo kako se pride. Kako je, ko imaš nekoga v želodcu tudi. Vemo pa tudi kje se pride iz želodca na plano....
Default avatar

antilopa

Ko si zaljubljen, sploh nisi lačen. :))) Ne, saj se hecam, čokoladne zadeve vedno pridejo prav.

Jap, tudi jaz imam do sedaj ene tri osebe v želodcu, kakšna oseba je pa tik pred tem. :))
Default avatar

Senza

antilopa je napisal/a:
Ko si zaljubljen, sploh nisi lačen. :))) Ne, saj se hecam, čokoladne zadeve vedno pridejo prav.

Jap, tudi jaz imam do sedaj ene tri osebe v želodcu, kakšna oseba je pa tik pred tem. :))
Mazohistka.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

Boom

wd40 je napisal/a:
V želodec pa vemo kako se pride. Kako je, ko imaš nekoga v želodcu tudi. Vemo pa tudi kje se pride iz želodca na plano....
Včasih sili pri isti luknji ven kot je šlo noter. Pa ne glede na luknjo zadeva ni glih nek sinonim romantike.
Default avatar

antilopa

Če odkrito povem, sploh ne vem, kaj je wd40 želel s to temo....
Default avatar

wd40

antilopa je napisal/a:
Tega tudi sam ne vem, pa sem jo sam začel:-)))
Na misel mi je prišlo kaj pišemo, ko potrebujemo modrosti. No spet, kakšna je potreba:-))
Default avatar

Robi...

antilopa je napisal/a:
Preizkuša nas, kako pametni smo. :)
wd40 je napisal/a:
In tisto, kar pride iz želodca, pa ne glede na to po kateri poti, pa vemo, da ni užitno. Zato je tista ljubezen, ko enkrat pride iz želodca marsikaj drugega, le ljubezen več ne. :)
Zato komaj čakamo, da se je rešimo. :)
Default avatar

antilopa

wd40 je napisal/a:
antilopa je napisal/a:
Tega tudi sam ne vem, pa sem jo sam začel:-)))
Na misel mi je prišlo kaj pišemo, ko potrebujemo modrosti. No spet, kakšna je potreba:-))
Ma, hotel si biti glavna faca in si odprl temo...kar priznaj! :)) No, zdaj bom pa jaz odprla eno temo....
Default avatar

wd40

Sploh ne. Ok malo. :-)) Zanimivo se mi zdi, h kakšnim prispodobam se zatekamo, ko bi radi izpadli lepše.
Default avatar

antilopa

Saj zate itak vem, da ti padaš na lepe oči, kanede? :))) Ob takih očeh si lahko tudi lačen....samo ne za dolgo.
Default avatar

wd40

Sem padal, nekoč. Pogledam, jih pa še vedno. Tudi izbirčen nisem več tako... da le niso preveč podobne mačjim, tip angora:-))
Default avatar

antilopa

wd40 je napisal/a:
Sem padal, nekoč. Pogledam, jih pa še vedno. Tudi izbirčen nisem več tako... da le niso preveč podobne mačjim, tip angora:-))
Meni je pa pomembno kakšno energijo moški oddaja. Če je energija slaba, mu ne pomaga niti, da je čeden.

Ugotovila sem, da če mi nekdo ne sede že na začetku (pustimo zdaj ljubezenska vprašanja), je skoraj zagotovo, da se bo kasneje izkazalo, da ta oseba ni o.k. Pa se poskušam kdaj prepričati v nasprotno, pa na koncu vseeno ugotovim, da je bil prvi občutek pravi.
Default avatar

wd40

Se strinjam. Največjo napako naredimo, ko uspavamo instinkt. Če meni nekdo ne sede, ko ga vidim prvič, mi nikoli. Ali pa mi je pozneje žal.
Default avatar

Goldfish

Tudi jaz sem včasih tako mislila, ampak če srečuješ veliko ljudi, potem ugotoviš, da ni nujno vedno vse v prvem vtisu.
Default avatar

antilopa

wd40 je napisal/a:
Se strinjam. Največjo napako naredimo, ko uspavamo instinkt. Če meni nekdo ne sede, ko ga vidim prvič, mi nikoli. Ali pa mi je pozneje žal.
Jap, meni je wd40 takoj "sedel"....Pa ne povem zakaj. :)))
Default avatar

Robi...

antilopa je napisal/a:
wd40 je napisal/a:
Jap, meni je wd40 takoj "sedel"....Pa ne povem zakaj. :)))
Smo opazili. :)
Default avatar

Goldfish

Saj ji je sedel tudi m111 in enTip, v bistvu skoraj vsak:))). Ampak po moje je wd40 fatalna kombinacija.
Default avatar

antilopa

Goldfish je napisal/a:
Tudi jaz sem včasih tako mislila, ampak če srečuješ veliko ljudi, potem ugotoviš, da ni nujno vedno vse v prvem vtisu.
Nimaš razvite intuicije. Saj nisi sama kriva. Intuicija je lahko blagoslov, lahko pa tudi breme. Imam eno znanko. Punca ni slaba, ampak jo vsi peljejo žejno čez vodo. Sploh ne zna presoditi značajev in zaupa ljudem, ki jim ne bi smela. Stokrat je že dobila po betici, ampak ona gre spet na isti led.
Default avatar

Robi...

Goldfish je napisal/a:
Saj ji je sedel tudi m111 in enTip, v bistvu skoraj vsak:))). Ampak po moje je wd40 fatalna kombinacija.
Zakaj pa fatalna ?
Default avatar

antilopa

Goldfish je napisal/a:
Kolikor vem, je enTip en uporabnik tu gor, s katerim imaš ti precej težav. To je tvoj in ne moj problem. M111 pa skrbi za zabavo na lepih pesmicah. Jaz trenutno nimam nobene ideje za pesem, ko pa bom slišala kakšno, pa jo tudi sama pripnem.