Starševski čvek

a to je najbolj seksi moški na svetu, pa dejte no haha

Default avatar
joj, kolk je meni nekaj smešno, ko na tv ju pokažejo kdaj pa kdaj kdo je najbolj seksi moški na svetuSlika

ta se mi pa res ne zdi seksi no.
koliko je seksi moških na svetu, mislim, ta je bolj smešen kot pa seksi, kakšni okusi.
pač tega so pokazali na pop in da je najbolj seksi moški na svetu bog pomagi dejte nooo.
Default avatar
jest srečujem včasih tako hot tipe, da so res tist seksi do konca, ne pa to, ker res ni nič posebnega
Default avatar
Ok ta še S od seksi ni! Kot da je iz plastelina :( Ojoj...po kakšnih kriterijih se to sploh izbira???
Default avatar
Ja je pač v filmski industriji. Kaj tistega tipa, ki ti vidiš na cesti...vidi v življenju mogoče sto ljudi. Tega igralca pa na milijone. To je pa potem razlika. Pač se je postal znan in ko postaneš znan si tudi lep :-). Tako ti je to. Če pa si lep samo za sto ljudi ja pa je teko neopažen, pa če si še tako lep.
Default avatar
O ne, ta tip je zelo hot. Ampak ne na vseh slikah. Poiščite kakšno boljšo.

Sicer pa, kaj je seksi, je pa res totalno osebna zadeva, ne moreš se kregat o tem, a je nekdo seksi ali ne. Kakor komu, ne?
Default avatar
Meni ni všeč od oči navzdol ;-))
Default avatar
Ful so obsedeni z njim na internetu...sam pejte na ** pa take strani. Men pa ni nikol bilo jasno, kaj vidijo na njem. Še zdej mi ni. XD
Default avatar
A ni bil že vsak drugi filmski igralec proglašen za najbolj seksi moškega in vsaka druga za najbolj seksi žensko na svetu? Naslednji mesec bo spet kakšen drug svetovni prvak.
Default avatar
Meni je pa všeč
Default avatar
Tale moški je zapeljiv zaradi svoje vloge zaradi katere je zaslovel, zaradi svojega glasu, ki je zelo globok, naglasa
ter mogoče zaradi svoje velikosti.

On je pravzaprav povprečen, a lep moški, ki ga naredi šarmantnega tisto, kar on v resnici ni :).
Default avatar
Kdo pa je to?
Default avatar
Smotan k kurrac!!
Default avatar
Eh, sem mislila, da bo kakšen fajn dec, tole ni lih po mojem okusu.
________
Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.
Default avatar
Jeffrey Cumbembatch JE seksi.

Izžareva karizmo.

Poglej ga v kakšnem filmu ali nadaljevanki.
Default avatar
NYCI je napisal/a:
Čisto zares pa mu je ime Benedict Cumberbatch.
Default avatar
Jeffrey Cumbembatch hehe. Bo kar Benedict Cumberbatch prav ali pa če mu rečeš kar Sherlock :) No ja za Sherlock-a ni tak "švoh" :)
Default avatar
Vsi vemo kdo je najlepsi moski na svetu. Na Tv-ju lahko pometujejo kdo je bolj lep ampak zmagovalec je Vin Diesel. Nimas kaj ,je bolj vroc od sonca. Nimam prav?
Default avatar
Meni je pa res hud Matthew MacFadyen v vlogi Darcyja. Saj sicer ni nek res lepotec, ampak v tej vlogi pa je s svojo postavo (jah, kaj češ, všeč so mi visoki moški) in glasom res hot. Celo bolj od Colina Firtha.
https://www.google.si/search?client=fir ... I3HhobRIQM:
Default avatar
haha.. je napisal/a:
Kdo je to? Dober hec ! )
Default avatar
trenutno hot je napisal/a:
Se strinjam. Tip ni "narisano lep", ampak ima tisto "nekaj". :))