Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vzajemna.. dvojno trganje premije..

Vzajemna.. dvojno trganje premije..

Že več mesecev nazaj sem možu uredila da mu namesto iz trajnika pošiljajo domov položnico. Seveda sem potem položnico redno plačevala. Včeraj, ko sem šla na banko po izpisek na tri mesece nazaj sem videla (že več časa ga banka ne pošilja) da mu klub prekinitvi preko trajnika še vedno tržejo. Iztržejo seveda ne nič ker je stanje prenizko, banka pa veselo računa neuspelo transkacijo..
Mislm da ga bom izpisala iz Vzajemne in šla na Triglav.. Jst mama pr tm sklenjeno že več let, pa ne samo zdravstveno ampak tud ostalo pa so korektni in nobenih problemov.

Ma še kdo podobno?

Če je mož na banki prekinil trajnik, potem naj prinese dokazilo in banka naj mu vrne denar za odtrgane transakcije, ki se niso zgodile.

Če imaš ostala zavarovanja pri Triglavu se ful splača … imajo te pakete in je vse ceneje.

Na Vzajmeno sem poslala vlogo za prekinitev trajnika.. Sporočilo so mi da so ga dobili.. Ampak potem veselo tržejo.. Logično se mi zdi da je kriva Vzajemna, da bi banka kar sama od sebe nekaj trgala se mi zdi čudno.
Vzajmena je tista ki da nalog za odtegljaj al se motim?

Kolikor vem se trajniki ne urejajo več na banki, temveč direktno na firmi, pri vas konkretno pri Triglavu.
Obrnite se na Triglav, če trajnika niso preklicali oz. so mesečno pošiljali zahtevke na banko, naj oni krijejo
bančne stroške. Napaka je nastala pri njih in ne na banki. Banka dobi od Triglava podatke naj odtegne in če ni stanja, pač zaračuna stroške.

Banka v tem primeru ni nič kriva.

Vzajmena mu je hotela trgat dvakrat.. jst imam dopolnilno na Triglavu in do zdj nobenih problemov.

Torej se obrnite na Vzajemno in zahtevajte povrnitev bančnih stroškov.

Zdaj sm klicala na Vzajemno pa so rekli da s 1.9 da mu ne tržejo več.. Ampak jst sm za mesec september vidla da piše neusela bremenitev.. hmmmm..
Čakam pa še klic iz banke.. Kolk ste zadovolji z NKBM? Tam ima mož pa se z njimi res ne da nič normalno zmenit.. ali so tam le čudne delavke… oz zgrešena poslovalnica al imajo tak sistem…
Vedno problemi.. samo iz Vzajemne mu bom pa vseeno dala dol polico pa mu jo odprla na Triglavu… tud če skregava.. Dokler papirje rihtam jst in s tem rešujem tud probleme ima da je tiho.. sm sitna baba pa še komandiram rada 🙂

A si preverila, če se plačuje za mesec nazaj ali za tekoči mesec?

Tud to sem vprašala na Vzajemni, .. oni tržejo za tekoči mesec… 10. v mesecu je rok za plačilo.. tako piše na položnici.. prek trajnika pa je bilo urejeno za 28… predvidevam da isto za tekoči mesec…

Sem šla prav pogledat na račun Vzajemne – račun, ki je bil izstavljen 18.9., rok plačila je bil 30.9., premija je za oktober.

Bila sem brezposelna, premije mi je plačeval csd in preko trajnika so mi trgali. Potem sem dala odločbo od csd-ja in dobila vse nazaj. Če nimaš več odločbe, ti csd izda potrdilo, v katerem obdobju si bil upravičen do plačila. Vrnejo ti vse za nazaj brez problema, to je bilo na vzajemni.

Tržejo? Kaj za ena beseda je to? Pravilno je “trgajo”

Jaz sem šla z adriatica na Vzajemno. So obljubili, da oni vse zrihtajo, meni ni ni treba nič rihtat. Potem pa opazim, da že dva meseca plačujem obema zavarovalnicama. Kaj pa to? Kje zdaj urejam? Na Adriaticu ali Vzajemni? Kdo je zafrknil?

New Report

Close