Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenci pozabili otroka v zaklenjenm avtu na trajektu

Slovenci pozabili otroka v zaklenjenm avtu na trajektu

Se bom CSD zmigal???

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/iz-zaklenjenega-avta-slovencev-na-trajektu-resevali-otroka.html

Če sem prav razbrala, ni bil problem v tem, da so ga pozabili, ampak da so ga pomotoma zaklenili noter.

Se bom CSD zmigal???

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/iz-zaklenjenega-avta-slovencev-na-trajektu-resevali-otroka.html%5B/quote%5D

In zakaj naj bi se? Kaj naj bi po tvojem naredil?

nova
Uredništvo priporoča

Kaj zganjaš paniko ženska. Kakšen CSD??? Niso ga pozabili ampak so ključe zaklenili v avto. A bi prebrala še kaj več od naslova morda?

Ne da so ga pomotoma zaklenili (saj so ključi ostali v avtu), ampak so pozabili ključe v avtu, ta pa se je sam zaklenil.
To dela tudi moj avto in je prava nočna mora. Ključe recimo pustiš na sedežu, ker moraš še nekaj dati v prtljažnik, vrata zapreš, greš k prtljažniku, morda še pogledaš nekaj levo ali desno ali te zmoti kak prijazen sosed in vrata se zaklenejo.

Toliko v vednost, citiram iz prispevka :

“Starši so namreč v avtomobilu s slovensko registracijo pozabili otroka in avtomobilske ključe.”

Ne zganjat panike v tri krasne in zavajati z naslovom, ce avtor sploh ne prebere clanka. Da, tudi 24ur je svojega denarja vreden, zato se pa zadeva prebere, ne pa samo “preleti”.

Ma jaz pa tem 24ur prav nič ne verjamem. po moje so pomotoma ključe not pustili, pol pa 24ur izkoristi in napiše tako dvoumno, sam da se bere…
in tako je pri vseh medijih žal….

Ključ so izgubili…
Najmanjši problem je bil otrok v avtu, pa izgubljeni ključi…

Point je v tem, kako so paniko zagnali, uničili skoraj pol avta (prtljažna vrata, odbijač uničena ključavnica, steklo….) , naredili veliko materialne škode in tudi veliko časa porabili, ….in na koncu so bili neuspešni.

Namesto, da bi eno stansko steklo razbili, naredili bi res minimalno škodo in še zelo hitro bi avto odklenili ha-ha-haaa

Od kod pa tebi informacije? Si bil zraven? Ker iz članka razberem, da so naredili točno to – razbili steklo.

Od kod pa tebi informacije? Si bil zraven? Ker iz članka razberem, da so naredili točno to – razbili steklo.[/quote]

a samo bereš??? a slik ne pogledaš 🙂

New Report

Close