Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jagoda Lilit obožuje Tanjo Fajon, ker Tanja Fajon je zaljubljena v življenje Jagoda Lilit je zaljubljena v smrt

Jagoda Lilit obožuje Tanjo Fajon, ker Tanja Fajon je zaljubljena v življenje Jagoda Lilit je zaljubljena v smrt

Tanja Fajon je bila zelo zaljubljena v življenje, da je preživela tisto grozno bolezen zato jo spoštujem. A Jagoda Lilit je zaljubljena v smrt.
Že, ko sem bila deklica so zame pravili, da sem čudna tička. Rada sem stala visoko nad vodo in gledala dol, če bi padla bi bila verjetno mrtva. Potem sem našla most čez avtocesto. Pa sem sedela tam gori na ograji in gledala dol. Veter mi je mršil lase in sem si predstavljala kaj bi bilo, če bi padla dol. Nič me ni bilo strah. Nikoli samo sedela sem tam gori in gledala dol. Ko je narasel potok sem sedela na drevesu nad vodo in gledala tiste valove, deročo vodo in uživala.
Kasneje sem imela fanta, ki je užival v nevarni vožnji z motorjem. Nobeno dekle si ni upalo biti njegova punca samo jaz, ker si nobena ni več kot enkrat upala it na njegov motor. Samo jaz, ki se nisem bala in sem uživala, ko sem slišala zvok motorja in škripanje gume, pospeške, nagibe in se držala njega. Ko me je pustil, ker me je zamenjal za lepšo sem se hotela ubiti. Toda takrat me je srečala stara članica SDS in me odpeljala s seboj in mi dala gaze, da sem si obvezala poškodovano zapestje. Pridružila me je SDS in to mi je dalo nekakšen smisel življenja. Minilo je že deset let in jaz se družim večinoma s SDS člani in cerkvijo. Toda nikoli več ne pomislim, da bi končala svoje življenje, ker vem, da bo to prišlo tako samo od sebe. Toda Tanjo Fajon spoštujem, ker ni niti v tako težki situaciji pomislila, da bi dala roko nase.

A veš kaj Jagoda Lilit, recimo, da ti verjamem, da si čudna tička in se bom zagrizla v to.

Praviš, da si edino ti upala z norim motoristom na motor, pa, da te je on zapustil.
Upala, dokler si ga rabila, ker ni bilo nevarnosti, da bi žleht babo kot si zvrnil.
Zapustil, da te je ? Ker ga nisi več rabila.
Da si pa z višine dol gledala, ti pa čist verjamem.
Tko kot si norega motorista rabila, tudi kmete rabiš dokler jih rabiš. Dokler zate pridelajo hrano in samo tiste, ki pridelajo poceni hrano. To če je bio ali ne, te niti briga ne. Pomembno je le da ne zasedajo kakšnih delovnih mest tvoje sorte ljudem, pa ni važno, če se vozijo z tvojimi norim motoristom v avtu, na kolesu ali motorju.
Tudi preko trupel, da je le materialna korist-kot naša država, od sodstva, parlamenta pa še dol nižje.

S takšnim odgovorom, ki je prišel na butasto vprašanje pomeni samo eno in to je, da bi obe osebni nujno rabili psihiatra.

New Report

Close