Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LEPA DEKLETA LJUBIJO BARABE

LEPA DEKLETA LJUBIJO BARABE

Lepa dekleta ljubijo barabe, poje Andrej Šifrer. In še prav ima. Žal vsakodnevno beremo na forumih žalostne izpovedi razočaranih in prevaranih žensk, ki imajo doma varalice, nezveste partnerje, kurbirje, grdo povedano. Ženske v večini primerov prevare odpustijo in živijo z varalico naprej. Pri tem me jezi to, da dobri fantje, pridni, uspešni, tudi prijetnega videza, pa ostajajo sami. Le zakaj? Ne razumem žensk, kaj vidijo na teh izprijencih, barabah, ki menjavajo ženske, ki so slabi očetje, ničvredni možje? Kaj je tisto, kar jih pritegne na barabah? Kaj smo ženske res po naravi tako neumne?
Kaj imajo od takega moškega, kaj imajo otroci od takega očeta? Si taki moške sploh zaslužijo, da imajo otroke? Si zaslužijo njihovo ljubezen. Kakšno je vaše mnenje?

Da tisti dobri, pridni fantje ponavadi niso oh in sploh videza, znajo bit uiber dolgočasni in mamini sinčki. Sorry, tako to je. Z ostalim se pa strinjam.

Komad od Šifrerja je res super, še danes me gane. Drugače je pa bolj to, da so lepa dekleta bolj oblegana in barabe si pač več upajo, je pa daleč od tega, da bi punce padale samo na barabe. Ampak žal je tako, da je tistih dobrih starih barab v stilu Fonzy-ja iz TV nanizanke Happy Days vedno manj, vedno več pa je razvajenih smrkavcev, ki vozijo očkov BMW in se drogirajo. Če so to te barabe, potem nam bog pomagaj. Barabe so bili včasih tisti tipi, ki so si več upali, so bili bolj besedno podkovani pri puncah, se tudi pretepali zanje, kadili…

To je vedno bila slaba tolažba tistih, ki nimajo nič za ponudit. Pač, če meni ne rata, je gotovo drugim to na nek nepošten in krivičen način uspelo. Pa niso ja sposobnejši pa bolj fajn od mene, nemogoče. In isto je pri dnarju, tist, ki ga nima, bo vedno o tistemu, ki ga ma, govoril, da ga je ukradel ali drugače nepošteno pridobil, čeprav nima najmanjšega pojma. Standard.

Dober primer je bil tudi tist tip v ameriki pred kratkim, Rodger al kaj že bil. Je imel o sebi sila visoko mnenje, a nobena ni hotela z njim ven, ampak po njegovih besedah raje z enimi luzerji. Zato je ubil ene par ljudi, pol pa še sebe. Sam ker moraš bit že cel lajf orng psiho, da sploh dobiš takšne ideje, so imele ženske precej dobre razloge, da so se ga izogibale, v to sploh ne dvomim.

Takole bo bolj prav:

Dekleta ne padajo na dolgočasne, jokave, nesamozavestne, ki sami sebe imenujejo dobri.

Lepa dekleta pač lahko izbirajo in ne izberejo zgornjih.

Moški zbira, ženska zbere. Proti naravi se ne moreš borit, ženske so se vedno palile na tipe, ki so izstopali v negativnem ali pozitivnem smislu.

Šifrer je ena večjih barab, ko smo že pri barabah in mi ni bilo težko napisati nekaj iz izkušenj.
O ženskih barabah, ni pesmic, pa ima po neki raziskavi 73{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} drujgorojenih otrok drugega biološkega očeta (ne tistega, ki je vpisan kot oče).
Toliko za dobro jutro in razmislek!
Torej lepa dekleta!?!?!?

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

kot je ze nekdo gori napisal, to je slaba tolazba za propalice, ker je to pac najlazje opravicilo za njihov neuspeh. Poznam ene par takih, ki so res vredu moski, pa se zenske lepijo na njih. So spostljivi in prijazni do zensk. So pa vsi po vrsti mocni karakterji, uspesni in dobrega videza.
Baraba je lahko tudi neopazen luzer, slabic, neatraktiven, 130kg pa to ne pomeni da bo imel uspeh pri zenskah, ker ga niti ne opazijo

To se že ve, da padaš na puhlo zunanjo podobo. Isti ptiči skup letajo….

To se že ve, da padaš na puhlo zunanjo podobo. Isti ptiči skup letajo….[/quote]

In to te boli? Zakaj?

A nisi ti imela večkrat hude težave s fizično in psihično nasilnimi bivšimi partnerji? No, dolgčas ti res ni bilo :-))))

Ne bi rekla, da dobri fantje ostanejo sami.

Samski ostanejo reicmo razni pijančki, mamini sinčki, večni priklopljenci na net (beri: ves prosti čas na netu, drugih hobijev nima), dolgočasneži (beri: nobenega zanimivega početja, nič mu ni zanimivo)…

Vsi ok fantje in tudi precej barab pa so oddani.
Dobri fantje pa res ne ostanejo samski. Ker zgoraj opisani niso dobri fantje.

zato se jaz z ženskami sploh ne ukvarjam več
škoda cajta pa dnarja

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Mene je po eni moji razpadli zvezi prijatelj – dober fant, samski, izgleda zelo dobro – vprašal, zakaj lepe in pametne punce vedno najdemo kako barabo ali pa končamo s kakim kretenom, ki nas ni vreden in nas ne ceni. Odgovorila sem mu z vprašanjem, na katerega ni imel odgovora in namreč zakaj taki lepi fajn fantje kot je on vedno izberejo eno puhoglavo kokoš, ki je nihče v njegovi družbi ne prenaša, ga izkorišča in on jo slepo uboga.

Nasprotja se pač privlačijo, jaz sem v to prepričana. Dobre punce končajo z barabami in dobri fantje z žleht avšami. Velikokrat je tako.

najbolje je da si sam
da bi moral biti lopov, da bi me kera pogledala?
ne hvala

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Tole je velikokrat res. Tudi fantje obstajamo, ki nas pritegnejo žleht punce in tega se dobro zavedam, ker sem tudi sam take vrste. Ampak če so nasprotja prevelika, potem v praksi stvari težko funkcionirajo. Je pa zanimivo po tolikih letih samo-analize, ko si odkrito priznaš kaj zares hočeš in zakaj tako. Če sem z dobro punco, se enostavno počutim krivega, nevrednega in moram nujno prekiniti zvezo.. Sami smo podzavestno prepričani, da si nekaj zaslužimo in nekaj ne zaslužimo zaradi kompleksa ali občutka krivde, kar je tudi prav, zato, da se lahko dopolnjujemo. V naravi stvari pač tako funkcionirajo, izberemo tisto, kar rabimo, da iz tega pride tista celota, ki bo (morda ne vedno po družbenih normah) funkcionirala tako, kot smo dobili sliko o “idealni” družini iz otroštva. Na silo kontrirati temu bi bilo nesmiselno, ker vsak že sam pri sebi ve ali pa čuti na kakšen način mora rasti in se piliti v zvezi. Da je toliko neuspelih zvez pa ne gre kriviti tega instinkta pri izbiri. Problemi so čisto drugje ali pa jih sploh ni.

Ja koliko je pa zares lepih deklet do 30 leta,dajte se to vprašat malo poglejte okoli sebe.Ko so zrihtane še nekako izgledajo drugače je pa več ali manj katastrofa.Pa saj pri moških je isto slabo tako da tudi ženske nimajo neke izbire,pač največkrat izberejo najbolj gobčnega pa najbolj moderno oblečenega.

problem pri večini ljudi je, da vidimo najprej izgled, potem pa dolgo nič. Žal je tako, da prevečkrat vsi iščemo samo neke okraske za se z njimi hvalit naokoli in malo rajcarije, ne pa dejansko enakovrednega partnerja (čeprav si tega ne priznamo), pol je pa kriza, ko se izkaže, da ima ta oseba lastno osebnost, voljo in cilje.

Zunanja lepota ni noben problem, mislim da jih je še veliko lepih v tej starostni skupini, pa tudi starejših, ampak problem je bolj v pasivnosti, zaprtosti, zavrtosti, nepripravljenosti spoznavati svet okoli sebe, nepripravljenosti poizkusiti kaj novega, neprevzemanje odgovornosti za karkoli, neprilagajanje, “kujanje”, kadar ni vse po njihovo in na koncu še vzvišenost, ter napuh, ter sodba drugih po višjih merilih, kot sodba samega sebe (dvojna merila)… To so razlogi, da se pravi težko spoznajo med sabo, ker ne znajo več komunicirati in je vse skupaj prepuščeno golemu naključju ali pa obojestranski zunanji všečnosti, če že pride do tega, kot je moj predhodnik napisal. Punce okoli 30 so večinoma lepe (vsaj meni), ampak “na srcu” bi morali delati (oba spola). Malo bolj odpreti srce za ljudi, ki jih sploh še ne poznamo in jim nimamo za kaj soditi, ter znebiti se navlake – predsodkov in raznih izgovorov, ki jih na temu forumu nikoli ne manjka. Na primer izgovorov pri katerih letih si že prestar za iskanje zveze in koliko cm v višino je spodnja meja in koliko star avto s koliko km na števcu, ter podobne blesarije… Odprite srce svetu, pa se bo tudi svet vam odprl in postal prijaznejši, ker je ogledalo vašega vedenja.

In kje živiš, če smem vprašat, da same grdobe hodijo naokrog? Pa sodiš tudi ti mednje ali si eden tistih redkih biserov lepote?


Zato ker boljše ne dobi? ker so raje z barabami !

Moja teorija namreč… ‘barabe’ imajo dostkrat psihopatske poteze, torej prepoznajo čustva, čustvujejo z drugimi pa ne. In pri marsičem jim to izredno pomaga. Ne rečem, da so vsi ženskarji taki, tiste, ki js poznam pa so.
Ženske palijo na tiste, ki nekaj delajo zelo dobro-igrajo kitaro, pojejo, loh so tud prvaki v pingpongu, nima veze kaj, samo da so v nečem izredno dobri pa da so zelo samozavestni. Meni se zdi, da je takim nadarjenim posmaznikom marsikej spregledano…isto tem, k vi pravite barabe, večinoma so v nečem zelo dobri.


V bistvu je to zelo nesramno vprašanje…dostikrat je tko, da gre kkšna huda ženska mnogo tipom ‘na živce’ sam zato, ker jih ne opazi in jih ignorira.

Imam srečo in sem eden tistih redkih biserov lepote katerega izgled je nad povprečen pa ne samo po mojem mnenju ampak po mnenju večine žensk in tudi moških ki me poznajo.Pač imam srečo in kar nekaj odrekanja da sem izkoristil svoje naravne danosti glede videza.Seveda pa to ne pomeni da sem popoln ker imam pač pa nekatere druge karakterne pomankljivosti.

Potem so pa tepene in prevarane od tim. samozavestnih’ a dej no!  Indoktrinacija deklet od 2.leta starosti je naredila večino deklet za mentalne mazohistke!

Skaba tolažba!  Če si v nečem dober še ne pomeni veliko! Lahko so tudi dibri džanikiji in pijanci pa jih bo velik del dejlet vzel v posteljo!

New Report

Close