Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A ste bili že kje izven hiše v pižami?

A ste bili že kje izven hiše v pižami?

Jaz vsako jutro hranim mačka, ven grem še v pižami, vhod pa gleda na cesto, pa se zato nč ne sekiram. Tud otroke sem že šla ponoči kam iskat v pižami, čez pa bunda. Pa prov eno fletno slikco mam s kampa, ko smo zjutraj cela družina šli v pižamah k morju in se tam slikali. Aja , saj res, pa rože se velikokrat spomnim zalit zvečer, ko sem že v pižam, zato kr taka letam okol hiše.

Na morju ja, seveda, doma pa še nikoli. Sem prehitro sredi mesta 🙂

Itaak, noo :-)))

celi dan sem v pižami

uuu, kakšna trasgresija….do vhodnih vrat v pižami, in še korak čez??? Škandal!! Seveda grem ven v pižami, tudi v trgovino, če je treba.

Včasih zelo zgodaj zjutraj ali zelo pozno zvečer sprehajam psa v pižami. Imam pa te spodnje dele pižame tudi za doma (v enih spim, drugi so kot trenirka) tako da potem v tem tudi ven hodim. Zgleda kot pižama, je pižama, ampak meni so dejansko hlače za doma.

Kako moraš biti zdolgočasena babnica. Verjetno še brez službe in svojega lajfa, da takole kr neki bluziš o nekih piđamah. Zeeh…

S prijateljico sva v otroških letih šli zvečer skozi vse naše malo mesto v spalnih srajčkah:))
Tisti večer sem seveda prespala pri njej in preden sva šli spat sva prišli na to noro idejo.

Bilo je res zabavno in nepozabno.
Še celo sedaj po mnoooogih letih se z veseljem spominjava tega norega večera:)))

Ha, ha, mi je pripovedovala mama, kako je bilo pod Italijo. Soseda je bila poročena z Italijanom in sta šla h maši v pižamah, češ, da so ljudje tukaj contadini (kmetje) in da itak ne bodo vedeli.

Itak. Pa na razgovor za službo v kroksih in trenirki, pol pa jokat, kako ni služb :p

ko kakšno peljem v sobo za popoldanski počitek jo naskoči v pižami ☺

:):):):):):):):):):), dobra, res!!!

Predvsem resnična…

In kaj? Služb je 1000 vrst! Ne iščejo povsod enih kmetavzarc z MONa, ki se obujejo v pete in najlonke enkrat na leto! Ko se takoj vidi, da se je babše poblajhalo na novo in ima še vsa rdeča ušesa.
Tudi v kroksih in trenirki sprejmemo človeka, ki je sposoben! Ni to normativ, da si lahko privoščite posmeh.
Je pa človek, tak kot je (vsaj čist, urejen in sposoben pozitivc) mnogo več vreden od ene
živčne babe, ki si je navesla nase cunje sosede, sposodila torbico in štorklja v enih špičakih za 5 €…..
– predvsem pa se opazi neurejeni nohti, zobje, scufani lasje, koža, ustni kotički, mrtve oči,
drža, gibanje,… !! In če že pride čez – v treh mesecih spoznaš ali je nekonfliktna, se je vklopila v kolektiv, je zdrava, ima povprečna načela, je motivirana in predvsem, če je sposobna.

AAJJJAAAAAAAAAA! Ve tukaj pa gofljate in sprejemate kravatkarje v ful spešl posla..:)))
Same sposobne kadrovičarke, hahahahaha……..:)))))

glej, jaz živim na vasi, v svoji hiši, na svoji zemlji in seveda hodim okoli tudi v pižami, le zakaj ne, si to lahko privoščim, enako na morju, ker imam isto svoj raj…torej??

da bi pa sredi Ljubljane stanovala v bloku in naokoli hodila v pižami, ne vem no, mogoče bi kdo mislil, da se mi že kisa, enako v pižami ne grem po koga ponoči, ker se lahko pokvari avto, kaj zgodi in kaj potem…bom v pižami skakala naokoli??…torej pižama ja, ampak je potrebno vedeti kdaj in kje, to je pa bonton, človek se mora znat oblečt vsaki priliki primerno!

Se zgodi. Morda pa nima denarja za novo garderobo ?

Iz mojih izkušenj pa predvsem to, tiste osebe, ki so prišle najbolj skromno oblečene, sicer čiste, a skromno, so bile najboljše delavke. In to v pisarni, ne proizvodnji. Bolj kot je bila oseba zrihtana, spedenana slabše je bilo. Povsem resnično!

isto, kot bi jaz pisala. samo sem si zrihtala bolj temne pižame, da zgledajo kot trenerke.

še to sem pozabila napisat, pižama ja, trenirke ja, ampak to je mišljeno, da so na pogled mične, ne pa tiste razvlečen stare in že zelo neuporabne tako pižame al trenirke al spodnje gate…to gre men šele na dvig las, ubogi partnerji takih oseb. Danes se prodajajo tako trenirke kot pižame že tako kvalitetne in lepe in poceni, da so videti prav super, ampak eni še vedno guncajo taka oblačila, da jih jaz recimo ne bo oblekla niti za gnoj kidat, pa nisem neka seratorka, ampak človek naj bo urejen, se da, tudi če imaš malo denarja!

In kaj? Služb je 1000 vrst! Ne iščejo povsod enih kmetavzarc z MONa, ki se obujejo v pete in najlonke enkrat na leto! Ko se takoj vidi, da se je babše poblajhalo na novo in ima še vsa rdeča ušesa.
Tudi v kroksih in trenirki sprejmemo človeka, ki je sposoben! Ni to normativ, da si lahko privoščite posmeh.
Je pa človek, tak kot je (vsaj čist, urejen in sposoben pozitivc) mnogo več vreden od ene
živčne babe, ki si je navesla nase cunje sosede, sposodila torbico in štorklja v enih špičakih za 5 €…..
– predvsem pa se opazi neurejeni nohti, zobje, scufani lasje, koža, ustni kotički, mrtve oči,
drža, gibanje,… !! In če že pride čez – v treh mesecih spoznaš ali je nekonfliktna, se je vklopila v kolektiv, je zdrava, ima povprečna načela, je motivirana in predvsem, če je sposobna.

AAJJJAAAAAAAAAA! Ve tukaj pa gofljate in sprejemate kravatkarje v ful spešl posla..:)))
Same sposobne kadrovičarke, hahahahaha……..:)))))[/quote]

Ja, potem pa kar poskusi najt službo v trenirki in kroksih. Me zanima, ja, če ti bo uspelo. In še tako velesposobna mona pač ne more delat v pisarni in s strankami, če se ne zna ali noče obledčt priliki primerno.

Ja, okoli hiše grem, pa tudi kanto odpeljem do ceste kdaj pa kdaj v pižami. To ni nič takšnega …
Sosed moje babice hodi v spodnjicah okoli hiše, pa nima nobene žive meje. Poleti kdaj tudi zgoraj brez, v samih spodnjicah. Kot bi se hotel malo pokazati. .-))))))) Za dol past, ko to vidiš …

Jaz sploh nimam pižame. Se spomnim ko je bil en pižama žur, ko sem bila stara tam nekje 30, pa povabljena na tako zadevo. Problem kaj a kupit pižamo za 1x, v osnovi si jo sposodit itak nisem mislila, sem se naredila zmedeno in sem prišla na žur v obleki in se opravičila, pa mi je gostiteljica posodila eno svojo.

Nimam pižame spim gola poleti in pozimi, razen v tistih dneh, ko imam pa samo gate pa vampirčka not.

V dobrem ali slabem smislu :))). To mislim na tisto “za dol past”

Itak da ja. Okoli hiše mi je to čisto normalno. Ko hči še ni imela vozniškega, sem jo tudi šla iskat kar v pižami. Še policaj, ki me je ustavil ob treh ponoči, se je samo nasmejal in rekel, da kar ve kam grem ter me spustil brez preverjanja dokumentov :-).

Živi in pusti živeti

Ne, v pižami pa res ne hodim naokoli. Odkar so izumili cunje za spat, in za čez dan, ni problema. Če se eni celo z avtom vozite v pižami, sploh nimam komentarja. Res ne. Ni čudno, kaj mi vse pove hči, ko vidi na urgenci. Res ni čudno.

Bila! Sredi noči na urgenci z otrokom. Da sem v pižami mi je kapnilo šele tam.

New Report

Close