Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razstavi mačk, Celje 11/12. oktober 2014

Razstavi mačk, Celje 11/12. oktober 2014

Ta vikend (11/12. oktober 2014) , bosta v Celju ponovno mednaroni RAZSTAVI MAČK.
Vsi, ki imate radi mačke in želite morda spoznati pasme – dobrodošli!
Lokacija: Celjski sejem, dvorana E
Odpiralni čas: 10.00 – 18.00
Vstopnina: 3 € otroci od 6. let naprej in mladina, 5 € odrasli
Predšolski otroci v spremstvu staršev imajo vstop prost.

Na FB spletnem socialnem omrežju, pa je odprta tudi skupina PASEMSKE MAČKE – najave legel, mladički in odrasle mačke, https://www.facebook.com/groups/1460113430938311/ , kjer lahko sledite dogajanju na slovenski skupnosti pasemskih mačk.

[url=Http://www.musicat.cc]SI*MuSiCat - Silver/Golden Persian Cats [/url] [url=http://www.fd-ljubljana.si]Felinološko društvo Ljubljana[/url]

leglo bolezni, bakterij, virusov!

točno to sem tudi jaz pomislila

upam da bojo vsi obiskovalci na frišno skopani

na zadnji razstavi je moja mačka dobila en zagamani herpes in je cel mesec imela antibiotike

mi gre na organ ko mislijo vsi da lahko s tistimi umazanimi rokami mojo mačko šlatajo

Se strinjam. Ne vem zakaj mora človek vse mačke tam božati. Ni čudno, da vse mačke po razstavi pridejo domov s samimi bacili.

Meni na misel ne pride, da bi svoje živali dala na ogled v neko kletko, pa da tujci hodijo mimo (plus vse ostalo, kar obiskovalci počnejo). Pa je recimo naša mačka prava lepotica. Zgleda, da to počnejo le takšni osebki obeh spolov, ki nujno potrebujejo neko potrditev drugih ljudi…

Pa ti si sploh kdaj bila na kakšni razstavi mačk ali govoriš na pamet? Kaj točno pa obiskovalci počnejo?


Po tvojem komentarju sodeč, še ti nisi bila ali pa hodiš naokoli z zaprtimi očmi. Tudi mi ni jasno, zakaj se vtakneš v vsako drugo temo na monu, ko pa ne veš več, kaj bi še zabrusila, pa začneš težiti, kako moraš na onkologijo, pa s psi na sprehod, pa kako je tvoja hčerka… Ne vem, zakaj moraš vsako temo zasvinjat s svojimi komentarji, ko bi rada bila pametna in pronicljiva, si pa le cinična in zagrenjena.

Jaz nisem bila na nobeni mačji razstavi :)))))))))))))) Prav imaš.

Aja, zakaj pa ne odgovoriš? Se bojiš padca kredibilnosti svojih trditev?
p.s. Moja hčerka – ponovno – v tej temi iz moje strani ni bila omenjena. Psi tudi ne. Onkologija tudi ne. Spet ena obsedena koza?


Ker ne visim nenehno na monu, zato ne odgovorim v roku ene minute. Toliko o obsedenosti, o kozah pa tudi ne bi, so zelo pametne živali, veš.

O kozah ne vem skoraj nič :p
Veš, eni smo registrirani, pa nam odgovori v temne, ki nas zanimajo, letijo na mail. To se moraš še naučit.
Zakaj odgovarjaš ti, nesrečni anonimni nick oz. samo zbadaš, noben pa ne zna odgovorit?

…se nikomur ne da s teboj debatirat. Pa cele ure namenit za mon, se tudi malokomu ljubi.

New Report

Close