Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek maturantski izlet

maturantski izlet

V razredu moje hčere so nekateri dijaki izbrali aranžma za 5 dnevni maturantski izlet, ki znaša kar 750€ (vse skupaj), ne vključuje pa nobene prehrane, zato se mi to zdi nesprejemljivo in tudi hči pravi da se ji to zdi predrago in da ne bo šla.
Če dobro razmislim bi s seboj morala potemtakem vzeti še 200€, da ne bi bila lačna…
Zato sedaj mene zanima:

1. Koliko so vaši maturantje odšteli za maturantski izlet in kam so šli?
2. Kakšni so bili njihovi vtisi – jim je bilo všeč?
3. Koliko se vam zdi še sprejemljiva cena za maturantski izlet?

teden dni, Bolgarija, 411 evr, polpenzion. Več kot 500 jaz ne bi dala.

Pri nas je prišel s 600 e za 4 dni – prevoz in nekaj ZUNANJIH ogledov in to je to. Dragi moji, za 600 € gremo mi 4 na dopust za 8 dni, bivamo v vili z bazenom, klimo itd. Ne pa v nekem “študentskem” hotelu, za katerega vemo, kako izgleda. Nimajo niti zajtrka, niti ene vstopnine, imajo pa vstopnino zvečer v diskača in tam not je vključene 0,5 l pijače. Kakršnekoli. Naš je sam rekel, da za ta denar bo pa kar doma. Aja, gredo pa v Španijo, ena smer bus, druga avion. Vseeno, meni je to tu mač.

nova
Uredništvo priporoča

Ne spomnim se koliko smo dali, ampak to je čisto, ampak res čisto preveč kar ti pišeš. Veš kam vse jaz grem za ta denar?
Drugače pa meni osebno ni bilo kaj preveč všeč. Večina je bila pijana vse dni. Šli smo v Grčijo. Tisti, ki nismo pili smo bili redki in niso preveč uživali v taki zblojeni družbi.

Meni je to tudi predrago. Mi smo 4-je za letošnji dopust skupaj z bencinom (600km v eno smer) in trajektom, apartmajem in hrano za 10 dni dali nekaj takega ali malenkost več, vsekakor pa krepko pod jurja.
Pri nas se tudi menijo za maturanca, eni bi v NY, drugi v Grčijo, tretji v Amsterdam, četrti v Tunizijo…

Kar se mene tiče, dam takoj 500€ za AI v Tuniziji ali Egiptu za en teden.

Gledam in se čudim… Pa kam to hodijo za tak denar? 750 evrov za 5 dni, brez hrane? Pa 600 evrov za 4 dni – prevoz in nekaj ogledov?
Midva sva recimo za 6 dni v Londonu (5x spanje) porabila cca 1400 evrov za vse: vožnja do Benetk, parking, avion do Londona in nazaj, prevozi po Londonu, soliden hotel z zajtrkom, vsa ostala hrana in pijača, nekaj ogledov in še par nakupov malenkosti zase in za darilca… Če greva na kak počitniški road trip po Evropi s šotorom, imava pa toliko za 14 dni.

Ti pokazem, kaj smo mi pred leti dobili za ta denar (oz. priblizno ta denar, tocne cene se ne spomnim vec, ampak znesek ni bil astronomski)

http://s24.postimg.org/curxgty1x/DSC05493.jpg

Super smo se imeli, ogromno videli pa tudi kaj pozabavali.

En dan je samo vožnje do Španije. Bila sem 2x z avtobusom. Mislim, da kaj dosti ne bodo imeli od izleta.

New Report

Close