Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek plastik, lepotni kirurg, rekonstruktor in operacija

plastik, lepotni kirurg, rekonstruktor in operacija

a je Fabjan vse tole, plastik, lepotni oz estetski kirurg in rekunstruktor, in kaj je Onišak.
Baje je Uroš Ahčan vse to da je rekunstruktor, lepotni oz estetki kirurg in rekunstruktor, je pa v kliničnem centru ljubljana, in a kdo pozna tudi dr primarija Matjaža Šolinca iz UKC tudi plastični kirurg.
In a mora biti pri operacji štrlečih ušes zraven tudi rekunstruktor ali pa da je oseba vse v enem ena oseba.

Ti si pa že malo zoprn s temi svojimi ušesi, veš to?

O kakšni rekonstrukciji sanjaš? Štrleči uhlji so čisto enostavna operacija, kamorkoli boš šel, te bodo najprej uspavali, potem bodo pa dali tvoje uhlje pod roke študentu, ki se bo učil kako zarezati v hrustanec. No big deal!

ne to pa ne gre tako, je kar lepo lokalna anastezija z injekcijo.
ni to kar tako, pa študent pa take, o ne.
Da mi bodo spet zajebali tako kot pre 10 leti nazaj, ko je bilo še zastonj, pač niso lepo ob glavi pač so štrleča še zmerom.

Predvidevam, da jih samo ti vidiš kot še zmeraj štrleča……

Mogoče bi moral iti še h kakšnemu drugemu zdravniku.

Z dr Šolincem imam izkušnje, mi je operiral lepotno napako (krila zavarovalnica) ampak že dolga leta nazaj, vsi pravijo da je zelo lepo zašito in da boljše ne bi moglo bit ( sem šla do dveh kirurgov da bi popravili brazgotino, ter ene par ki delajo v zdravstvu so isto komentirali).
Tako da meni je bil ok, nevem pa če je še 😉


Oprosti, samo zdi se mi, da se iz vseh nas, ki ti želimo pomagati in smo ti vse lepo pojasnili zajebavaš, ali pa res ne razumeš, kaj smo ti že v vseh prejšnjih postih napisali. Zdaj pa pojdi in vse natančno še enkrat preberi in nehaj težiti.

sploh ni res da samo jaz vidim štrleča ušesa, vsi, in ne mi govort da rabim psihiatra, zadnjič nekam grem, pa me en dobesedno bulji v del kjer imam ušes pač prov v uho, pa sploh ni ne vem kaj štrleče, pa me bulji v uho, res, se ne zajebavam, in to ne sam en ampak jih kar več bulji, pa naj bo to od strani, spredaj ali zadaj.

Ok bom dav drugič eno fotko bom fotografiral uho pa tko da se bo vidlo pa bom poslal pa boste še vi mi povedali.

pa ne delam se norca, samo hočem en razlog zakaj me buljijo v ušesa vsi, in potem še celo en drugemau pove pa še on začne buljit, zadnjič, sem hotel enemu že rečt kaj je narobe da tko bulji vame.

pa ne delam se norca, samo hočem en razlog zakaj me buljijo v ušesa vsi, in potem še celo en drugemau pove pa še on začne buljit, zadnjič, sem hotel enemu že rečt kaj je narobe da tko bulji vame.

pa opažam če imam kapo da nuben potem ne gleda. ??

Ko bo naslednjič nekdo buljil v tvoja ušesa, začni tu zijat v njegovo rit in to s takim izrazom, da se bo videlo, da si zgrožen :)))

New Report

Close