Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Alenka Bratušek še vedno ne zna angleško

Alenka Bratušek še vedno ne zna angleško

Saj ni res pa je http://www.siol.net/novice/slovenija/2014/09/bratuskova_prijava.aspx

Kaj te muči? A tebe smeši? Kdo pa si ti? En model, ki bere trač cajtenge, pa privoščljivo objavlja kar so napisali! Pa kje mi žvimo? Pa kaj potem, če ena ne zna angleško, marsikdo od takih kot si ti še maternega jezika ne obvlada!

90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tistih, ki mislijo, da znajo kakšen tuj jezik, samo obupno jeclja v njem.

Se ne strinjam z njeno politiko, ampak sumim, da je kljub napakam njena anglescina boljsa od tvoje.

Si se kaj pozanimal, kako bruseljski mogotci obvladajo slovenscino?

kak bruselj neki, babo za šporhet.

sej se ima sama za kuharico.

lepo vas prosim, če že piše v angleščini, se tak dokument da lektorirat in preverit, ne pa kar tako. a to ji je sin napisal popoldne, ko je prišel iz šole? prekleto govno, za 20 jurjev plače se poteguje, pa ne more enega uradnega dokumenta dat prevajalcu napisat za par evrov, da nas ne bi smešila po celi evropi.

AB je eden najbolj sposobnih Slovencev, le poglej njeno poklicno pot v zadnjih letih, Vrhunec vsega je način, kako je Kahla okoli prinesla s komisarskim položajem.

Pomnite : njena pot še zdaleč ni končana.

me zanima koliko tičev bo vlekla na mesec, da bo obrdžala šiht. staremu junckerju tak ne stopi več brez viagre, tak da nima veze al je huda al ne. goltat ga pa že zna, šivilja neumna.

Zakaj pa vi ne kandidirate za poslance, če ste tako pametni in sposobni?

tole govno od babe ti deluje tako zelo pametno? al si samo baba, ki podpira svoj spol? ajde teraj se nekam, tale sramota ne sodi nikam drugam kot za šiviljski stroj, ne pa v bruselj.

za 20k € mesečno bi pa tudi jaz cuzal kurce, pa magari črnske.

lep dan še naprej.

samo upam, da se zavedate, da s tako angleščino v šoli pogrneš. lepo te prosim, tri pravopisne napake v enem kratkem stavku? pa da to kdo zagovarja, more malo blesav bit.

če bo imela energetiko čez, lahko kar nabavim pet kubikov drv, ker bo letos zgleda hudo mrzla zima.

A ni hudič, tukaj jih moraš pa zastonj ali pa v najboljšem primeru za en šnopc in škatlo cigaret. Revček zafrustrirani.

nic novega, da se Slovenija smesi v tujini. Kaj pa dejstvo, da se JJ vozi v parlament z jece. To je za Evropo sele smesno, za nas pa zalostno.

uf, tvoj možek je moj redni gost :*** .

pravi da ma raje moškega kot debelo babo.

Ti bi bolj težko kaj dosegel, ker enostavni nisi dovolj sposoben.

O sposobnostih AB pa govorijo rezultati vse.

tole govno od babe ti deluje tako zelo pametno? al si samo baba, ki podpira svoj spol? ajde teraj se nekam, tale sramota ne sodi nikam drugam kot za šiviljski stroj, ne pa v bruselj.

za 20k € mesečno bi pa tudi jaz cuzal kurce, pa magari črnske.

lep dan še naprej.[/quote]

Saj pravim – kandidiraj za poslanca. Če si toliko bolj pameten in sposoben, bomo volivci že prepoznali tvoje kvalitete in ti izglasovali mandat.

Placo bo imela tako, kot bi jo imel kak drug komisar iz Slovenije, ni pomembno, ali levi ali desni ali pisani.

Dejstvo je, da je tudi slovenscina en izmed uradnih jezikov v Bruslju.

Dejstvo pa je tudi, da ce jaz napisem nekaj zelo uradnega v tujem jeziku, dam tudi lektorirat.

Skoraj kateri kol post odprem, JJ ven skače. Madona ste eni zafrustrirani. Get a life.

Ne vem kakšne reference ima ona na področju energetike.Zato bo pa imela zraven še 10 svetovalcev,ki so sicer teoretično podkovani v energetiki,ampak v praksi pa nimajo pojma.Zato pa je svet tam kjer je ker ga vodijo teoretiki ,ki ne znajo metle v rokah držat.Jaz ne vem kako ste nekateri tako neumni da še vedno podpirate politiko pa naj si bo v Sloveniji ali Bruslju,ko pa jih morate vsak mesec finančno podpirat iz svojega žepa.Pa ona sploh ni dobra za pogledat,mogoče res samo za kakšnega starca,ker je on vizualno še slabši.

Trenutno sem brez službe. Gledam razpise in pišem prošnje. Za vsakega navadnega referenta je pogoj jezik ali pa dva, še skoraj čistilka bi bilo dobro, da bi kaj znala. Plača v doo- jih najmanjša. To( AB) pa ne rabi znati nič od nič, pa prileze tako visoko? Kakšna znanja pa potem ima?

Haha, zelo zabavno, sem se nasmejala temu.

Še moje mnenje, ženska je tako pohlepna, da se je pripravljena smešiti pred celim svetom zato, da bi prišla na visok položaj. Nivo njenih manir je precej nizek. Že od samega začetka sem opazila, da se pred kamerami in visokimi predstavniki vsakokrat gladi po riti, preden se usede, da o živalskih motivih njenih oblek in zguljeni špangi v laseh ne govorim.

Kako prileze tako visoko? Izvoli se jo v višine. Taki pridejo na položaje, ker se geniji ne potrudite kandidirati.

Ta tvoj post dobro pojasni zakaj si brez službe.

S tem se strinjam. Samo ne vem, kako je ona dobila sploh kakšno službo, glede na to kje je vse delala, pred tem. Kjer je znanje angleščine, nemščine in še kakšnega jezika pogoj. To mi ni jasno. Povsod, kjer je delala je bil pogoj zelo dobro znanje tujih jezikov in hkrati pisanje seveda tudi.

Ko boš pogruntala, da rabiš le toliko znanja, da se prebiješ in obdržiš na prvem klinu lestve nato pa ne več, ker te itak drugi, ki se ravno tako gor rinejo od spodaj navzgor porivajo, boš mogoče tudi ti kam prilezla. Le pravo lestev moraš izbrati.

New Report

Close