Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek TITO (Josip Broz) in njegovi mediji in popagandni stroj, (ki ga je ustvaril)

TITO (Josip Broz) in njegovi mediji in popagandni stroj, (ki ga je ustvaril)

Dolgoletni precednik TITO ali dozevljenski precednik..
Ali Diktator.
Druga jugolsvije od 1948 do 1980..torej vec kot 30 let je bila pod vodstvom Enega cloveka.
Znanega pod imenom TITO in njegovo pravo ime je bilo Josip Broz.

Dolgoletni diktator..kreator druge Jugolsvije, je imel taksne propagandi stroj.
Da se je o njem skoz moralo pisati vse naj naj, in vse najbiljse.

tito je bil prikazovan od medijev, ki jih on vodil, in vsi mediji so bili pod njegovim vodstvom.
Kot Najbilj posten, herosjki pravicni clovek, kaj jih je bilo,..seveda naj naj..
in ti Titevi mediji so tudi skoz prikazovali, kako da je prebivastvo v njegovi drzavi, najbilj zadovoljno in najbolj srecno..itd..

Tukaj pozabljajo da so bile te dezele dolgo let desetletji pod enim Diktatorejm Tito,. ki je imel vso propagando masinerijo v svojih rokah.
V njegove odlocitve se ni smeli podvomiti, in se tudi ne do danes.
vsi mediji v njegovem caso so samo poskusale opravicevati njegove odlocitve, in jih prikazovati, kot najbilse in nezmotljive..kot najbilj pametne..

Mi smo morali v solah leta poslusati kako je:
To in to dobro in to in to Pamertno ker ej Tito tako staril..
en ucitelj je rekel, ce je polivica stvari res kaj sem jih jaz slisal o Titotu, je se vedno velik moz..
Seveda jaz v zivljenju nisem slisal kaj slabega..
mi doma smo imeli Knjege o Titejo,..ki smo jih dobili zastojn.
Niso bile Slabe knjige za brat, to so jih pisali dobri pisatelji..

Pac v glavnem, mi smo imeli desetletja nekega diktatorja, v katere odlocitve in pamet in pravilnost in postenost se ni smelo ali pa se ni podvomilo.
Seveda vse medije v Srbio-Hrvaskem jeziko in tem prostoru je tito imel v Svojih rokal,..in financiral filme o sebi knjige o sebi..sicer titotu sploh ni bilo ime Tito ampak Josib Broz v resnici..in si je pridal samo vzdevek , da on je TITO..itd..
Kokrkoli imidz o Tito in podobio o tito si je ostvarjal v medijah oseba Josib Broz sam z svojimi mediji..ki so ga skoz prikazovali kot naj naj, najbolse najbilj pametne,..najbilj pravicne najbolj postene najboljherosjke..itd..
In taksega diktatorja in njegove medije smo mi imeli….

In se danes imas marsikatere , ki ne da niti ne kritizirajo ali nimajo kriticnega odnosa do stvari ki jih Tito ustvaril.
celo nasprotno..Tito volja in odlacitve in njegove vlade se se danes v marsikaterih medijah predstavjajo, kot najbilj posteno in dobro in pravicno in pametno..

Res mislite da je bil Tito v mednarodnih krogih spostavana oseba?
Vsekakor je bil precednik oz. diktator bolj neke manse Drzave..
In vekakor obstajajo v drugih jezikih veliko knjig in taksnih stvareh o njem, ki so jih napisali njegovi usluzbenci, ki ga prikazijejo, kot naj. naj..najbolj pametnega, najbolj morovnika, najbolj postenega, najbolj pravicnega..
(sicer kaj bi na to naj reklo prebivalstvo drzave katere diktaror je bil?)..vsekakor je on sam vodil in financiral te medije..

Po 1991 samo na Hravska Republika,,..(ki jo je tako zacrtal Tioto)..nevem koliko ubitih, masakri in nevem koliko pregnani ljudi (vodi jo titev General Tuzman).
Bosna in Herzegovina, tudi njo je ustvarli TiTO tako ..nevem koliko posilstev po 199,1 genocid, masakri , pregnani ljudje,..
Da se ne menimo O Titovi Avtohtonomni provinci Kosovu,, ustaril Tito tako, Crno Goro..
Slovenija..vsako leto eno najvisjih procent samomora na planetu zemlje..kaos..

Po 1945 ..ko ta Tito prevzeme oblast,, nevem koliko monozicnih grobisc, seveda ne samo tukaj tudi na Hrvaskem in drugje..itd..

Ampak vse tako kot je danes je ustvaril in odlocil in uzakonil tako en sam moz Tito..
Ki je vsekakor od medijev nonstop prikazovan, kot najbolj pravicen, kot najbilj posten, kot najbolj junaski,..kot najbolj moder itd..Seveda te medije je Tito sam ustvaril in vodil..

Ne seri dok je voz na stanici.

nova
Uredništvo priporoča

Kaki voz…pa tu okrog so same neke kriminalne ustanove.
Jugoslavija je bila neka stvar med vzhodnim in zahodnim blokom..
kot neka Zelezna zavesa, in mela vec kot 30, 35 za precednika nekaga vojaskega generala, ko kake diktatura v kaki Juzni Ameriki..se pa to tu niso neka normalne civilne ustnove kot jih imajo druge normalne drzave ali dezele..tukaj je bil samo neki pas med vzhodnim in zahodnim blokom, ..kot kaki berlinski zid, kjer se lahko je strelalo na civiliste ce je kateri preckal..
In to in podobno temu je bilo ocitno tukaj..

So peli (oz. govorili) vcasih: Druze Tito mi ti se kunemo..in se sedaj je tako..pa ce se skregajo z vsako clovecnostjo..
Poslusaj sebe…ne seri dok voz na stanici..
treba je zascitit ljudi in clovecnost in clovekova zivljenja…ne ..pa v smislu druze Tito mi si te kunemo pa ce vsi pocrkamo,..zal..
Ce bodimo kaj bodimo ljudje, ker tako je nas Bog ustbvaril..in Jezus Kristus je rekel,.: “Ne klicite dobenega dober, ker samo Bog je dober”

Prebudite se..

Je dobro bit v postelji, je teplo tam..
zakaj bi se vstali in prebudili..
Da bi sli delat?
Da bi sli kruh sluziti?
da bi sli kruh iskati?

Vsekako zbuditi se in vstati iz postelje..in se prebuditi in iti v nov dan.

Ne razumem tega..
Ne seri dok je vlak na stanici.

Jaz sem slisal za pregovor..”da je nekdo zamudil vlak (ce je vlak ze odpeljal)..
Jaz sem slisal za pregovoro..da je neko vlak povozil..ce ni sel z casom..

Be seri dok je vlak na stanici..
(Ja ce seres dok je vlak na stanici, ti lahko potem vlak odpelje), in potem zamudis vlak..
ce prav razumem..

Resnica osvobaja..

Tu v teh dezelah je marsikaj Tabu o katerem se kao ne govori..

Ne seri dok je voz na stanici je napisano na vlakih.ker imajo izpust direkt ven.isto je bilo v jugi in isto je sedaj.
bom ti pa jaz nekaj povedal.tito je edini partijski voditelj,ki so ga spoštovali vsi.to kaj je njemu banda delala za hrbtom,ne moreš pripisovat njemu.tudi goli otok ni njegova ideja,temveč od blesavih jugo generalov.stari je odkrito priznal,da ga je edino golega otoka sram .vse drugo so kuhali podrepniki a la miloševič in pred njim skrivali.zato se mi zdi tole pljuvanje zelo pristransko.
jaz osebno ga ne obrajtam in tisti sistem meni ni prinesel nič dobrega,kar pa ne pomeni,da imam prav.verjetno nimam.
jaz sem zaživel šele po letu 1991.sem veteran in z srcem in dušo za odklop slovenije od vseh zajedalskih skupin.tudi nemci nam niso nič dobrega storili nikoli.druga svetovna vojna je bila njihova krivda. na našem prostoru toleriram poleg slovencev edino hrvate,ki so pokazali kako je treba dušo dat za svojo državo.
in tukaj je slovenska država ,ki je zelo folerantna do vseh ,ki živijo na tem ozemlju.
in avtor ne pljuvaj po tuđmanu,ker ,da ni bilo njega bi segala komunistična oblast najmanj do frankfurta.stari je naredil dobro delo in to je dejstvo.
zato si ne dovolim pametovanja nekih ,ki nimajo pojma kaj se je dogajalo.
v osamosvojitveni vojni smo sodelovali pravi ljudje.tisti.ki pa niste prstom mrdnili takrat,bodite raje tiho.ne sedaj nekaj filozofirat.ni niti mesto niti trenutek.
jaz nisem ne levi ne desni ampak sem z dušo in srcem slovenec in se ne bom dal jebat nekim padalcem,ki širijo neko kaj vem kakšno propagando.ti avtor tele teme se malo zamisli.živiš v sloveniji in ne gre ti pljuvat po tem.nimam rad ,da mi nekdo blati mojo državo v kateri smo mi gospodar.
sploh se izjasni kaj bi rad tukaj.a da ukinemo slovenske šole in vse.ves čas se nam nekdo vsiljuje.pa kaj ne bo enkrat miru s tem.
jebali so nas švabi,italjani bela garda,četniki,ustaše ,mađari.pa bogovo ti majko kaj naj se vsi umaknemo pred temi ljudmi.
jaz se ne bom,ker sem doma tukaj z dušo in telesom.
moja domovina je prav tukaj ne glede na vse.in spoštujem sodišča in oblast.kakršnakoli je,naša je.

A to je tist agent NKVD in Kominterne, ki se je dal okititi z nazivom “maršal”?
In je potem neka država bila njegov fevd?

Kdo je pa zaščitil človečnost hitlerovcev,ko so metali otroke in ženske v plinske celice.banda hudičeva,ki je ne rabimo.ubijali so male otroke in nemočne ljudi.a to se zdi prav.meni ne nikakor.žalostno je to kar so fašisti počeli v drugi svetovni vojni.vsa ta njihova taborišča in sedaj je stari kriv,da jim je jebal mater.malo morgen.
dobro jih je stisnil in ravno zarad tega ga spoštujem.za drugo me ni briga ampak tukaj je naredil pravo stvar.
da ga ni bilo,mi danes ne bi govorili slovensko na naši zemlji in ne bi imeli svoje države.

Ti pa lahko konkuriraš v različnih cajtngih za najbolj smešen spis. Poskusi. Nagrada ti ne uide.

Nemce in fašiste so “stisnili” zahodni zavezniki in Rusi.
Agent NKVD in samozvani “maršal” (ha, ha, hahaha) k temu ni nič pripomogel. Slovensko ozemlje je bilo zadnje tuje ozemlje, ki ga je zapustil nemški vojak. In to celo po brezpogojni kapitulaciji Nemčije, ki so jo podpisali z zahodnimi zavezniki.

Ti pa lahko konkuriraš v različnih cajtngih za najbolj smešen spis. Poskusi. Nagrada ti ne uide.[/quote]
Veš kaj pomeni voljno.hehe ne veš.bolj,da nevoljno si kot pajalica

Tale stavek pokaže popolno bebavost pisca.
Tako so zaradi propagande v korist agenta NKVD pisali mediji in ti seveda brez razmisleka ponavljaš za njimi.
Vem, misliti je težko!

Nemce in fašiste so “stisnili” zahodni zavezniki in Rusi.
Agent NKVD in samozvani “maršal” (ha, ha, hahaha) k temu ni nič pripomogel. Slovensko ozemlje je bilo zadnje tuje ozemlje, ki ga je zapustil nemški vojak. In to celo po brezpogojni kapitulaciji Nemčije, ki so jo podpisali z zahodnimi zavezniki.[/quote]
fašisti so se posrali tukaj in to na debelo.dobili so kanto na rep za vedno.

Nemce in fašiste so “stisnili” zahodni zavezniki in Rusi.
Agent NKVD in samozvani “maršal” (ha, ha, hahaha) k temu ni nič pripomogel. Slovensko ozemlje je bilo zadnje tuje ozemlje, ki ga je zapustil nemški vojak. In to celo po brezpogojni kapitulaciji Nemčije, ki so jo podpisali z zahodnimi zavezniki.[/quote]
fašisti so se posrali tukaj in to na debelo.dobili so kanto na rep za vedno.[/quote]

Ti bl slabo poznaš in razumeš zadeve, če kar naekrat usekaš s takim postom. Ti pejd nakladat v kakšno najbolj zakotno krčmo. Pa še tam ti bo kdo rekel, da si vse življenje pod gasom.

Ne razumem tega..
Ne seri dok je vlak na stanici.

Jaz sem slisal za pregovor..”da je nekdo zamudil vlak (ce je vlak ze odpeljal)..
Jaz sem slisal za pregovoro..da je neko vlak povozil..ce ni sel z casom..

Be seri dok je vlak na stanici..
(Ja ce seres dok je vlak na stanici, ti lahko potem vlak odpelje), in potem zamudis vlak..
ce prav razumem..[/quote]
vsak vlak ima wc in,če kakaš na postsji pol ostane tam kjer ljudje čakajo vlak en dišeči kakec.tako je bilo prej in tako je sedaj.
moj stari ata je klatil fašiste sto ns uro in sem ponosen,da jih je.oni so bili na njegovi zemlji in se je branil pred bando hitlerjevsko.


fašisti so se posrali tukaj in to na debelo.dobili so kanto na rep za vedno.[/quote]

Ti bl slabo poznaš in razumeš zadeve, če kar naekrat usekaš s takim postom. Ti pejd nakladat v kakšno najbolj zakotno krčmo. Pa še tam ti bo kdo rekel, da si vse življenje pod gasom.[/quote]
se pravi ti si pristaš fašistov.lepo.kar bodi.jaz nisem in imam pravico to.sovražim ljudi ,ki spodkopavajo mojo slovenijo.
nosi se nekam in ne govori meni osamosvojitvenemu veteranu,da so fašisti delali dobro.nimam rad takih besed.ubijali so vsepovprek civile in otroke. Banda so bili veš.banditi fašistični.sicer je fašizem prepovedan po celem svetu.

Insinuiraš zadeve, za katere se sploh nisem izrekel.
Ponosno povem, da nisem fašist, ampak antikomunist.
Za vas pa je vsak, ki ne hvali komunistov, fašist.
Očitno so ti mediji in vsi “kreatorji” javnega mnenja popolnoma pofentali možgane.
Misliti je za take najhujši napor. Zato se ne naprezaj, spij kakšen liter ali dva in vse zaniči z obilno in dolgo “črtico”.

Sem zavedni slovenec in nimam rad ljudi,ki blatijo našo državo.to ni res lepo.jaz spoštujem vse kar je našega,ostalo me ni briga.
matr pa lepo je vsem tukaj in spodkopavate svobodno državo.bil sem marsikje po svetu ampak lepšega življenja,kot je tukaj ni nikjer drugje.ljudje zamislite se vsaj malo.
nikjer si ne upate pljuvat po državi,kot pri nas.meni je slovenija sveta.in me nihče ne bo prepričal,da rabimo kakšne okupatorje.
leta 91 sem se tresel,če bo ratalo.in je uspelo.svobodni smo na svojem brez jugo in podobnih tvorb.
to je naša država in jo spoštujte,četudi niste bili vsi za njo.

A ti mene zmerjaš,da sem komunist.pazi kaj govoriš.nikoli nisem bil komunist in tudi noben od moje žlahte
ves čas natolcuješ ,da sem jaz komunist.
bil sem pod prismotrom v kurčevi jna ,ker sem bil anti sistemu.gledali so me ves čas.
jaz sem delavec in mi se jebe in za komuniste in fašiste.ti pa slednje zagovarjaš kako so lepo delali.niso.nobeni niso lepo delali.
jaz sem povedal,da sovražim fašiste,se pravi,da se tebe to ne tiče.iz posta pa razberem,da si užaljen,ker sovražim fašistično bando.
potem se to ne gre na tebe in jih sovražiš enako kot jaz.to je lepo.
potem sva istomisleča.to je lepo.se pravi fašisti so bili banda nad bandami in ,če oba misliva isto sva enakomisleča.
spreminjaš pa imena in vklapljaš in izklapljaš slovenske šumnike.

Očitno si malo zmeden
Over and out.
Drž se!

Ne bom več govoril,ker tukaj vidim v glavnem same sovražnike moje slovenije.Škoda besed.Trobite kar hočete ampak takega lepega življenja ,kot je tukaj ni nikjer drugje.Lahko se vsi na glavo postavijo ampak to je resnica.In hvala bogu,da smo postali samostojni in gospodar na svoji zemlji.Po dolgih letih se nam je izpolnila želja,da smo se otresli vseh okupatorjev od druge svetovne vojne naprej.
Nikoli,da se ne vrnejo tisti hitlerjevsko musolinijevi časi.
Ne rabimo jih.In prav tako ne rabimo jugozdružbe,ki nas je bremzala ves čas.Naj gre nekam.Jugoslavija pa ja.Super brez veze država.Samo nategovali so nas ves čas.


a da nisi ti malo zmeden.

V šoli smo dobili okrog ušes,če nismo obvladali šumnikov.hehe.a ne,da je tako.
pasat letnik 2007,je največji krš od avta.

New Report

Close