Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TrAVA NE GRE DOL Z OBLAČIL

TrAVA NE GRE DOL Z OBLAČIL

s čim se da travo dol spravit z otroških cot..na kolenih trenirke, kavbojk..ne gre z ničemer..kupila se že po moje čist vse prašek in čistila od vanisha dalje..ker take hlače potem niso več uporabne recimo za šolo..trenirka 1x oblečena za nogomet..gotovo..v reklamah pa tako na easy gre vse dol..mah najraje bi jih tožila pras.ce-..

jah pri meni je pomagalo, da sem del, kjer je bilo od trave najprej malo zmočila nato fino podrginla z vanish milom, nato še malo na roke pregnetla, spet nanesla milo in potem dala v vedro z vodo čez noč, da se namoči in nato vrgla v stroj.

jaz sem za par ur namočila v varekino..ni šlo dol niti za pikico..

nova
Uredništvo priporoča

Rzmaščevalci (npr. Meglio), delajo čuda. Poskusi večer prej močno našpricati umazanijo in naslednji dan oprati na največji temperaturi, ki jo material še prenese, z veliko praška, kvalitetnega seveda. Good luck!

Jaz edino z Arielom proti madežom spravim ven madeže od trave.

Vse fleke spravim dol z Bio shoutom, plastenka bele barve z oranžnim pokrovom in taksno oranzno modro nalepko. Madež napackaš s tekočino, malo zmencaš in daš v stroj. Če so že zaprani madeži, pa gredo dol precej težje. Kupila sem jo v Sparu.

K2r sprej. Vse gre dol. Pošpricaš, ko se naredi pena daš v stroj v redno pranje z drugimi oblačili.

Pri odstranjevanju travnih madežev z oblačil sta najboljša rešitev kis in jajčni beljak. Beljak razžvrkljajte, ga nanesite na madež, vtrite ter izperite z vodo. Beljak najbolje odstranjuje madeže z belih oblačil, kis pa je odličen za tiste trdovratnejše. Dovolj bo, če boste na trdovraten madež nanesli mešanico alkoholnega kisa in vode. Pustite jo delovati 15 minut, nato pa oblačilo operite v pralnem stroju kot običajno.

dr. Beckmans čistilo za travo, zemljo…edino s tem mi je uspelo

New Report

Close