Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ikea kmalu v Sloveniji?

Ikea kmalu v Sloveniji?

A sem prav slišal, da pride IKEA v Slovenijo zelo kmalu?

Uf, se že veselim. Končno ne bo stroškov prevoza 🙂

sej se že ene 10 let govori da bo kmalu v sloveniji, pa je v tem času zrasla v viležu, celovcu, zagrebu … slovenija pa … nič 🙂

tudi ko ikea enkrat odkupi zemljišče … če, bo trajalo še nekaj časa preden bo res stala tam (baje BTC), ker pri nas imajo uradniki vse preveč lepljive prste, da bi tak gigant šel mimo njih, brez da bi se kaj prilepilo nanje 🙂

Menda bo pri nas čez tri leta.

Pa kaj hudiča jo rabimo. Imamo jo v avstriji, italiji po novem tudi v zagrabu. Iz praktično kjerkoli v slo si v ikei v max 2 urah. Kupna moč v sloveniji je čezdalje nižja, marsikdo še v trgovino s kruhom ne zahaja več. Ni pa ikea stvar kamor bi mim grede skočil po 2 servieta. Pohištva itd pa tudi ne kupuješ vsak dan. Raznih praholovcev pa tudi ne. Ok, delovna mesta… pa bodo tudi na daljši rok?

Najboljše, da vse skupaj zapremo, kajneda?

Hvala bogu, da kdo sploh še kaj investira, pa čeprav v trgovino. Delovna mesta, ja. Pa čeprav čez eno leto zaprejo, bodo v tem času izplačevali plače. Zaprli pa ne bodo na tvoje stroške, to ne bo to nedonošenček z neskončnimi dokapitalizacijami in subvencijami.

Ravno v petek je bilo po radiju, da se gradnja začne enkrat drugo leto, naj bi stala pa nekje v btc-ju. Čas je že bil, da pride Ikea tudi k nam v Slovenijo. Komu se da čez mejo furat.

po moje se da čez mejo furat vsem, ki nismo lih iz ljubljane. 🙂

ker je pač bližje italijanska, avstrijska ali hrvaška ikea kot pa bi bila ikea v Lj.

Meni bosta obe enako oddaljeni, naša in Hrvaška, ampak menda bom ja hodila v našo.

Meni iz Gorice je bližje it v italjansko, tko da mi je za to v LJ vseeno!

New Report

Close