Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mr. &Mrs. Clooney :)

Mr. &Mrs. Clooney :)

Še mal slik iz mesta na vodi:

http://www.telegraph.co.uk/news/picturegalleries/celebritynews/11121922/George-Clooney-and-Amal-Alamuddins-wedding-in-pictures.html?frame=3054280

Danes pa še civilna poroka, bod zaprli cel grande canal za fotoshooting in mahanje 🙂

Le kje je našel to anoreksično zobačo z uvelimi bedri?

Prav lepa je, za svoja leta odlična mačka na dolgih nogah. Ampak tega ti tako ali tako nikoli ne boš razumela, ker nočeš razumet, ker imaš zagotovo ukoreninjen neka jodlholzer alipa balkanbaročnegeštel merila. A če bi on imel bier nauch, ona pa tri mišelinke, s katerimi bi bile podpolcane prsi v jodl dekolteju, ker bi ti bila bolj blizu ?
Oba sta super – sta javni, znani, slavni bogati osebi in tako se v njihovih krogi tudi živi, v šlank stanju. Sprejmi in jim pust živeti.

Prav lepa je, za svoja leta odlična mačka na dolgih nogah. Ampak tega ti tako ali tako nikoli ne boš razumela, ker nočeš razumet, ker imaš zagotovo ukoreninjen neka jodlholzer alipa balkanbaročnegeštel merila. A če bi on imel bier nauch, ona pa tri mišelinke, s katerimi bi bile podpolcane prsi v jodl dekolteju, ker bi ti bila bolj blizu ?
Oba sta super – sta javni, znani, slavni bogati osebi in tako se v njihovih krogi tudi živi, v šlank stanju. Sprejmi in jim pust živeti.[/quote]

Vse to je on, ona pa to šele postaja, po njegovi zaslugi…..
In ja, presušena je. Uvelo in presušeno pač ni enako vitko ali, kot ti praviš; šlank.

ona zgleda kot transvestit

Prav lepa je, za svoja leta odlična mačka na dolgih nogah. Ampak tega ti tako ali tako nikoli ne boš razumela, ker nočeš razumet, ker imaš zagotovo ukoreninjen neka jodlholzer alipa balkanbaročnegeštel merila. A če bi on imel bier nauch, ona pa tri mišelinke, s katerimi bi bile podpolcane prsi v jodl dekolteju, ker bi ti bila bolj blizu ?
Oba sta super – sta javni, znani, slavni bogati osebi in tako se v njihovih krogi tudi živi, v šlank stanju. Sprejmi in jim pust živeti.[/quote]

Vse to je on, ona pa to šele postaja, po njegovi zaslugi…..
In ja, presušena je. Uvelo in presušeno pač ni enako vitko ali, kot ti praviš; šlank.[/quote]

Ona je zelo cenjena javna tožilka in aktivna borka za človeške pravice.Premoženja ji ne manjka, slovesa tudi ne.
Poleg tega je še prefnjeno lepa.
Tako, pa se zgrizi.

No, tole je pretiravanje, dejstvo pa je, da strašanska lepotica pač ni. Dejansko še najbolje izgleda s sončnimi očali:)
https://www.google.si/search?q=amal+alamuddin&biw=1680&bih=948&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=URQpVK7wDsbIyAPm34CACw&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAQ

No, George-u je najbrž najlepša in to je edino, kar je važno.

Vse to je on, ona pa to šele postaja, po njegovi zaslugi…..
In ja, presušena je. Uvelo in presušeno pač ni enako vitko ali, kot ti praviš; šlank.[/quote]

Ona je zelo cenjena javna tožilka in aktivna borka za človeške pravice.Premoženja ji ne manjka, slovesa tudi ne.
Poleg tega je še prefnjeno lepa.
Tako, pa se zgrizi.[/quote]

Ona ni nobena javna tožilka, pač pa odvetnica, ki je med drugim branila Assangea. Javni tožilci ne branijo obtožencev, veš?
In sloves ima v svojih poklicnih krogih, niti slušajno pa do razmerja s Clooneyem ni bila javna, slavna in znana oseba.
Lepa pa žal tudi ni, je popolnoma povprečna, dokaj presuha ženska.

No, tole je pretiravanje, dejstvo pa je, da strašanska lepotica pač ni. Dejansko še najbolje izgleda s sončnimi očali:)
https://www.google.si/search?q=amal+alamuddin&biw=1680&bih=948&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=URQpVK7wDsbIyAPm34CACw&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAQ

No, George-u je najbrž najlepša in to je edino, kar je važno.[/quote]

Podpis pod tole.

Zelo je lepa.
Oči so pa še prav posebej vpadljive.
Imajo pa seveda vsake oči svojega malarja, tako da je jasno, da ne more biti všeč čisto vsem.

predvsem mi je všeč, da si je izbral svojim letom primerno ženo, in ne neko 20letno starleto wanabe, o lepoti se pa itak ne razpravlja, važno da sta si ona2 všeč.

me pa moti da ima tako zelo boge nohte – on … namreč to ne pove nič dobrega o njegovem zdravstvenem stanju.

Letom primerno? Resno? On 53, ona 36 – 17 let razlike bi pa težko imenovali primerno, ne?

Letom primerno? Resno? On 53, ona 36 – 17 let razlike bi pa težko imenovali primerno, ne?[/quote]
jah če želi imet potomca, je to pač to … letom primerno 🙂

Ona je zelo cenjena javna tožilka in aktivna borka za človeške pravice.Premoženja ji ne manjka, slovesa tudi ne.
Poleg tega je še prefnjeno lepa.
Tako, pa se zgrizi.[/quote]

Ona ni nobena javna tožilka, pač pa odvetnica, ki je med drugim branila Assangea. Javni tožilci ne branijo obtožencev, veš?
In sloves ima v svojih poklicnih krogih, niti slušajno pa do razmerja s Clooneyem ni bila javna, slavna in znana oseba.
Lepa pa žal tudi ni, je popolnoma povprečna, dokaj presuha ženska.[/quote]

No pol pa branilka. Imaš prav, med njenimi strankami sta Assange, Julija Tymoschenko, z odliko je diplomirala na Oxfordu, je iz premožne in ugledne libanonske družine, predvsem pa je od predvčerajšnjim poročena s klunijem. Koga si pa ti našla, da te je vzel, Ivčeka Rituperja?
Sama foušija te je 😀

No, tole je pretiravanje, dejstvo pa je, da strašanska lepotica pač ni. Dejansko še najbolje izgleda s sončnimi očali:)
https://www.google.si/search?q=amal+alamuddin&biw=1680&bih=948&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=URQpVK7wDsbIyAPm34CACw&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAQ

No, George-u je najbrž najlepša in to je edino, kar je važno.[/quote]

Ma dejte no Slovenke zakompleksane s svojim videzom, fovšljivostjo, privočljivostjo – takoj ko vidite na sliki eno dobro žensko, začnete grizt kosti, pa čeprav ni niti blizu vašega desca… – odlično postavo ima, obraz se pa že da z ličili naredit, vedno. Dobro postavo ima, ni kaj, za svoja leta super izgleda – a ste ve v njenih letih tudi tako lahkotne, poskočne, lahko v krilu nad koleni in tako visokih petkh skakljate. Sej bi ane, če bi imel po 7, 20, 25, 20 kg manj… Lahko je grizt in glodat kosti drugih anonimno izza tipkovnice, ko je ogledalo malo dlje stran, da se vanj ne vidite. Ni pa treba bit tako pikolovske, negativno nastrojene in preveč kritične do drugih žensk, kjer ni potrebe. Otresite se nekater no teh slovenceljskih grdih navad, škodijo lepoti, potem je pa kriza 😛

Važno je, da sta se našla dva, ki pašeta skupaj, tako vizuelno, kot karkterno, kemija in medsebojna privlačnost jima tudi na veliko dela, česar pa verjetno pri vas, premnogih ni ( več). In to je najpomembnejše.

Letom primerno? Resno? On 53, ona 36 – 17 let razlike bi pa težko imenovali primerno, ne?[/quote]

Hahahahahaha, ampak res, pa zgoraj ko ena piše, da je dobra za svoja leta, najbrž misli, da jih ima babnca najmanj 50, kolikor skoraj zgleda. :))))

Ona ni nobena javna tožilka, pač pa odvetnica, ki je med drugim branila Assangea. Javni tožilci ne branijo obtožencev, veš?
In sloves ima v svojih poklicnih krogih, niti slušajno pa do razmerja s Clooneyem ni bila javna, slavna in znana oseba.
Lepa pa žal tudi ni, je popolnoma povprečna, dokaj presuha ženska.[/quote]

No pol pa branilka. Imaš prav, med njenimi strankami sta Assange, Julija Tymoschenko, z odliko je diplomirala na Oxfordu, je iz premožne in ugledne libanonske družine, predvsem pa je od predvčerajšnjim poročena s klunijem. Koga si pa ti našla, da te je vzel, Ivčeka Rituperja?
Sama foušija te je :D[/quote]

Govori zase, ker mene foušija niti slučajno ne daje, saj me nima za kaj.
Je dosti žensk, katerim bi lahko bila nevoščljiva in ki so mi dejansko lepe, ona to pač ni. Žal.

Meni se zdi čedna, ima dobro postavo. Razlika v letih je kar precejšnja. Roko na srce, on ne izgleda 53. Zdita se mi lušten par.

Letom primerno? Resno? On 53, ona 36 – 17 let razlike bi pa težko imenovali primerno, ne?[/quote]

Hahahahahaha, ampak res, pa zgoraj ko ena piše, da je dobra za svoja leta, najbrž misli, da jih ima babnca najmanj 50, kolikor skoraj zgleda. :))))[/quote]

Ne ni bilo tako mišljeno – ampak v primerjavi z večino tukaj sodelujočih 37-letnic malo + in -, ki kokodakajo-te negativno nastrojeno, je za vas pre(lepotica). in tega si nočete priznat, pa pustite sedaj “vaše malarske oči”, kaj je vam prelepo, ker vam tako ali tako ni ni lepo…… Ko bi bile vsaj tiho – ampak neee, po slovensko je treba pljuvat anonimno preko tipkovnice – tako kot vedno. Saj od takih ne moreš nič drugega pričakovat, zato pa si zdravite in futrate svoj ego tukaj, v virtuali.

No pol pa branilka. Imaš prav, med njenimi strankami sta Assange, Julija Tymoschenko, z odliko je diplomirala na Oxfordu, je iz premožne in ugledne libanonske družine, predvsem pa je od predvčerajšnjim poročena s klunijem. Koga si pa ti našla, da te je vzel, Ivčeka Rituperja?
Sama foušija te je :D[/quote]

Govori zase, ker mene foušija niti slučajno ne daje, saj me nima za kaj.
Je dosti žensk, katerim bi lahko bila nevoščljiva in ki so mi dejansko lepe, ona to pač ni. Žal.[/quote]

Če že ni fovšija, je pa neizdelana samopodoba, ker je iz tvojega napisanega to zelo razvidno, opazno, kar ven seka 😀 Take vas fovšija še kako daje – ker če vas nebi, se niti nebi oglasile v takih temah.

Meni je pa prečudovita, lepa, prefinjena, pametna – to je namreč tudi strašansko seksi. Malo me je presenetila poročna obleka, sedaj pa bolj kot razmišljam, bolj mi je všeč. Nihče od njiju ni več najmlajši in bi običajna poročna obleka lahko delovala smešno, s to nekonvencinalno obleko pa je zadela v polno.

Mislim, da marsikatero žensko daje foušija ne zaradi njenega videza (ni pač klasična lepotica), temveč to da ima vse: pamet, lepoto, eleganco. Dobro je izbral.

Se strinjam z mnenjem 159951, pa če jo še tako napadate. Ne vidim nobene nevoščljivosti, ampak samo osebno mnenje.
Glede slave mi pa povejte, koliko od vas je slišalo zanjo, predno je začela videvati Clooneya? Pa je že takrat bila priznana odvetnica z odmevnimi primeri in klienti. Kolikokrat ste videle na spletu ali v časopisih njeno sliko, brale v kateri restavraciji je jedla, kaj je kupila in kaj je oblekla? So jo na vsakem koraku čakali paparazzi?
Ona je znana in verjetno cenjena v odvetniških krogih, splošno znana, slavna in javna oseba je pa postala z videvanjem, zaroko in poroko s Clooneyem. Tako pač je.

Je res tako težko dojeti in sprejeti, da obstajamo ljudje, ki nam kosti in koža ne pomenijo ideala lepote?
In da nas je takih celo več?

Jaz sicer ne vidim neke kemije med njima, če jima paše biti skupaj – go for it 🙂

Mi je pa tale Amal na las podobna igralki Anne Hathaway

https://www.google.si/search?q=anne+hathaway&rls=com.microsoft:sl-SI:IE-Address&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=fyMpVMCYNob_ygPXpoCQAg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1600&bih=782

…je napisala ena Slovenka, ki ne bo nikoli razumela koncepta življenja zvezdnikov preko luže 😀 To je drug svet, ki ni zate, niti za razmišljanje in pisanje in še tako dolgo razglabljanje brez smisla in zaključkom po njeno “tako pač je”. Ker ni 🙂

Kje si ti videla poročno obleko?!

New Report

Close