Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek FROCOVJE (mama, ki zmerja)

FROCOVJE (mama, ki zmerja)

Tale mama, ki svoje lastne otroke in druge zmerja s frocovjem je res zrela za prijavo na socialno. Ker to je psihična zloraba, ki bo otrokom pustila globoke rane in nizko samopodobo.

Kaj vraga so morali tebi delat v otroštvu, da ti je pustilo take posledice?
Aja, omejenost je najbrž kar prirojena, ne?

To je naš narečni izraz. Podobno kot imajo nekateri sončke, imamo mi frocovje.

Meni je pa beseda sonček veliko večja žaljivka kot froc. Pa se sončki tu gor kar naprej pojavljajo.

Reči mi prosim, da se hecaš :))))?!

Ojoj! Tebi so morali v otroštvu reči še dosti kaj hujšega kot froc.

prijavi…pa glej, da pustiš prave podatke, da te najdejo in odpeljejo….

Saj ne morem verjeti—-se vam resno ne zdi nič narobe, če mama svoje otroke kliče frocovje????

Tudi meni je to vsaj nevljudno, če že ne žaljivo.

Ne, nič ni narobe. Tako kot ni nič narobe, če otroci (večji) imenujejo svoje starše stara dva, fotr in mati itd.

Spoštovanje je pa nekaj čisto drugega. Poznam ljudi, ki kličejo celo življenje mamo mamica, spoštovanje pa na nuli.

Ubogi froci. Takim je treba otroke vzet in jih dat v rejo, njih pa na električni stol – najmanj.

Absolutno! Hahaha

Meni se pa smili eno češplovje.

Zadnjič sem 7 letnemu sinu rekla sonček, pa je potem meni rekel: ti pa si moj oblaček 🙂

Meni so vedno bolj sumljive slinaste babnice polne lepih besed o svojih SONČKIH. Potem jih pa poslušaš kaj delajo svojim SONČKOM – ob trmi zapiranje v sobo, polivanje z vodo, par jih prileti po riti, lasanje, zmerjanje in tako naprej. Jih poznam veliko, ki to počnejo svojim zlatim SONČKOM, ker jih drugače na znajo krotit. Potem pa pride mamica froca in jo vsi linčajo, ker svojemu otroku reče froc :)))) Medtem, ko so sončki z drugo besedo že dolgo umsko zaostali otroci (dobesedno, društvo sonček pa to), to vas pa nič ne moti. Čudno? Dvojna morala? Histerija nedojebanih babnic brez lajfa z SONČKI? Seveda. Ampak one so vedno tako mirne in nikoli ne povzdignejo glasu nad malim pikcem in tako dalje. Ko vidiš kakšne zganjajo preko foruma je pa jasno, da so sončki najmanj nadreni vsak dan. Tista, ki ne doživi histerični izpad vsakič ko vidi kakšnega mini sončka in otroka obravnava kot normalno osebo je 100000x boljša mama kot katerakoli mama sončka! In najmanj 100000000000000x bolj kot katerakoli wannabe popolna mona.

Meni je pa beseda sonček veliko večja žaljivka kot froc. Pa se sončki tu gor kar naprej pojavljajo.[/quote]

Se čisto strinjam. Raje imam froce kot sončke.

Mi mamo tut frocovje. Pa delamo lepo z njimi tak kot nekateri s sončki.

Mi imamo pa mulce in mularijo. Kam se grem pa jaz prijavit?

Jaz imam pa smrkljo. Kaj pa zdaj?

Kar lepo sezut in počasi proti najbližji grmadi.

Če so žaljivi izrazi za otroke v redu, vas najbrž ne bi motile žaljivke, s katerimi bi vas obkladal mož, pa šef v službi? A če bi učitelj imenoval svoje učence frocovje, bi bilo za vas sprejemljivo? Ali če bi tako poklical vašega otroka?
Najbrž bi takoj jokcale na forum. Ve pa lahko žalite.

Doma imam namreč OTROČAD.

imam doma bando 🙂

Suhoparna si. Zelo.

Tebe mora verjetno mož na seks povabiti takole: Draga zakonska žena, danes bi z vami rad imel spolni odnos, če je to le mogoče. Sem sveže obrit, oprhan, nadišavljen, zobe sem si znitkal, posodo zložil v pomivalc in zlikal svoje srajce. S spoštovanjem, Vaš mož

Kurba, a greva? Saj ni nič narobe s tem, a ne? Baba, mi daš? Saj je vse ljubkovalno.

New Report

Close