Mladi, ljubezen in spolnost

Odgovarjajo: Psihološka pomoč mladim, dipl. psiholog

KAJ NAJ S TEMI 11,5 CM.

Default avatar
star sem 22 let...punce me majo rade, pravijo da sm lep in vse najboljše.
ampak js skrivam eno stvar (zarad katere sm bil do te sobote ''junfr'', sm mel že kr priložnosti, samo nism hotel)
kaj naj delam s temi 11-12 cm v hlačah!

to soboto sem mel prvič spolni odnos..s punco iz mojega faksa ko smo šli na absolventa.
na začetku sem jo ''dobro obdelal'', res je bla neverjetno vlažna. sem prebral velik o tem kaj je treba in kako. ko je pa hotla da dam hlače dol..se je pa ustavlo.
KAJ BO REKLA!
seveda je itak rekla ''nii važn to men''
no potem sm naredu to kar je hotla in ga prvič u lajfu ''namočil'' samo se sploh ne spomnim kako je blo, ker sm bil tako zaskrbljen o tistmu tm spodi.
potem je rekla, da jo bolijo jajčniki in sva nehala. samo js ne verjamem da je to razlog da sva nehala.
pomojem ji je bilo brezveze in sva zato nehala.

mislm...res se sekiram. pa ko berem razne forume, me kr zmrazi ko vidm da punce pač hočjo met batino.
js mam pa vse kar bi punce rade, razen tega ne.
in res ne vem kaj bom :D
Default avatar
Prevec se sekiraš.

Pač prepusti se, če ti je punca vseč. Če ji ne bo vsec dolzina bo pa nekateri drugi ok.
Zakaj bi se sekiral za kuro, ki ji tvoj penis ni vsec?
Pac manjek cm kompenziraj z boljso oralo in ljubecim odnosom.
Default avatar
Stari ne se sekirat. Jaz sem skoraj 26 star, dobro izgledam, puncam sem všeč ko grem ven, mam pa enak problem kot ti. Ok moj je 14,15cm tu nekje, ampak se mi zdi odločno premalo za kvaliteten seks in več položajev in posledično eksperimentiraje in podobno. Ti si ga vsaj namočil, jaz sem še nedolžen in mislim, da bom še dolgo :). Vsako punco ki me osvaja, nekako odženem (v meni se oglasi tisti glas "nimaš dovolj dolgega"), in se pač poskusim nekako zavarovat pred možnim razočaranjem... Pred tem, kar si doživel ti. Nekako se zdaj pač opiram na lažno upanje, če se mi pa zgodi kaj takega kot tebi, se pa bojim, da bi me do konca uničilo.. Bolj "na ziher" življenje, ampak precej prazno :). Nekako ne morem spremenit svojega prepričanja, da imam premajhnega. Kaj mi pomaga razgledanost, inteligentost, dobra osebnost, bla bla bla., na koncu dneva še vedno manjka tistih nekaj cm za boljši seks... Zravn vsega tudi berem forume (kjer punce pišejo, da imajo fante kjer vse štima razen cm), ki me mečejo v depresijo, slabe misli itd itd.. Nekatere pišejo, ok, če maš malega, se moraš pa bolj potrudit, tehnika itn, ampak odkrito povedano, se sam sebi zdim počasi že prestar za uvajanje v spolnost, se mi zdi, da sem zamudil preveč vlakov... Če bi mel punco tam pri 17,18,19 bi bilo mogoče drugače, zdaj pa je to pač to.. Tako da, nisi edini :). Pač veliko drkam in bežim v fantazijo :).
Default avatar
Najdi eno ko ma raje manjše. Kontakt te punce pa dej men če ma raje bolj povprečne (17cm) ;)
Default avatar
Najprej odgovor za zadnjega. Povprečno je 12 cm. Če si punce ne moreš drugače dobit kot z dejstvom, da imaš 17, potem ti niti 40 ne bi pomagalo.

ZA prva dva pa. Preveč se obremenjujeta z dolžino, ker pa sta seveda še mlada in neizkušena, iz življenja namreč, ne pa sexa, nimata pojma, da je v življenju veliko bolj pomembnih stvari in sploh še ne vesta, kaj vse vaju čaka, predvsem težkih trenutkov, ko se bodo zgodili, bosta videla, da je ta vajin problem popolnoma zanemarljiv.

Še nasvet.
Žensko najbolj odbija nesamozavest. Pa cm nimajo nič pri tem, dokler sebe ne sprejmeš takšnega kot si, boš imel vedno težave. Govorimo tudi o pameti, obnašanju, pozornosti, in ostalih izkušnjah.

Če znaš, je tudi to dovolj, samo ne se obremenjevati, če kakšni tvoj ne bo všeč, potem pač ni prava zate. Kokoš, pač vedno ostane kokoš.

primož
*************************************************************************************
www.mgc-bistrica.si

Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben.
https://www.facebook.com/med.over.net
Default avatar
Fantje malo prevec se obremenjujete z svojimi cm. Kot punca mi je pomembno da se s fantom dobro razumem, je razgledan, prijazen in dober partner. Seveda mi je zelo pomemben tudi seks, samo ne do te mere da s penisom prodre cez jajcnike do vratu.

Mora biti ravno prav velik, kar pomeni da 17 cm bi pri meni avtomaticno padlo stran saj se uzitek (iz mojega zornega kota) spremeni v bolecino. Ja ne boste verjeli tudi zenske imamo razlicne noznice tako da za vecji penis rabis malo vec prostora in ni vsaki punci vsec da se iz majcenega prostora naredi prostor za kamion. Meni ni uzitek da me obdeluje batina. Ce je cm manj pa lahko skaces po njemu iz vseh strani in se vedno neizmerno uzivas pri tem :D juhuuuu

Da pa je deklica prenehala seks ker jo bolijo jajcniki bi bilo posteno vsaj pretehtati ali je to res ali ne predno avtomaticno vzames kot negativno dejstvo uperjeno proti tebi. Saj ce deklica se ni imela seksa ali pa nima velike noznice ji lahko tudi s svojimi 11cm udarjas v jajcnike ali karkoli pac je na koncu noznice in ja TO BOLI. Zase lahko ponosno recem da imam ocitno raje manjsega saj se z njim lahko veliko vec zabavam.

Mladi ste, polni energije pojdite raje punce lovit in se ne obremenjevat. Ko boste starejsi, v vezi in z otroci se boste pa tolkli po glavi kaj ste zamudili zaradi brezveznih misli.

Tako da fantje brez panike za vsak penis raste noznica le najti jo morate :D
Default avatar
To se vama zdi malo? Sem imela fanta,ki je imel 5cm v hlačah, pa moram povedat, da je sex bil super. In zakaj za vraga greš to sploh omenjat? Napičiš in to je to.
Premalo poznata žensko telo in morata vedet, da veliko punc, ne glede na dolžino nikoli ne doživi pravega orgazma, ampak orgazem s ščegetavčkom,kar pomeni na zunanje dražljaje,ki pa niso povezani z dolžino.
Moj mož, oče moji otrok ima 13-ko in je prav super dolžina in ne bi menjala za večjega.
Default avatar
Tudi meni sedejo povprečni tam od 12-15cm.. Sem imela fanta, ki je v hlačah imel res velikega okoli 20cm, ampak popolnoma neuporaben, saj me je med penetracijo vse bolelo in peklo.. Poleg tega je imel fant probleme tudi z erekcijo...
Default avatar
readme je napisal/a:
Ni Važna toliko velikost saj ce imas prevelikega lahko zensko rukas... V matrnico inn to zna zelo fajno bolet in tudi nims neki malega standrt je okoli15cm ce ze imas 16-17 si ze spodaj obdarjen za dobr sex je vazna tehnika zato ti priporocam da se sprostis in jo z tehniko popeljes v nebesa..

Upam da sm ti pomagal ... Lp
Default avatar
K bosta naslednjic seksala. seksajta v velki sobi k ko ti bo rekla da mas mali ****** rec da je velka soba pa da ti tko zgleda da je iluzija😂

Moderatorji

Psihološka pomoč mladim , dipl. psiholog
Psihološka pomoč mladim