Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tašča čaka doma na vratih…

tašča čaka doma na vratih…

Mi gre že pošteno na jetra, ker moja tašča mojega moža čaka na vratih, ko pri moj iz službe domov…ga čaka kot pes na kost, potem pa to in ono in tretje kaj je vse potrebno narest in kom bo vse potrebno jo peljat…
Pa čeprav moj mož vse naredi okoli hiše…
Bog ne daj pa da kam greva, ker zanjo vedno prepozno prideva nazaj, ker je kot ena hijena užaljena…
Mater sem zadnjič znorela in napadla mojega moža kaj ima njegova mama sploh nama na uro gledat in naju štopat??
Zdaj sem začela igrat loto, da mogoče kaj zadanem in nama zgradim svojo hišo, ker se mi bo drugače odpeljalo! :)))))….malo humorja….

brrrr…

Zakaj pa živita pri tašči?
Pojdita na svoje.
A, to ne ne, a ne?
Potem pa se moraš prilagoditi željam tistega, ki ti daje mesečno vsaj 500€ (toliko je namreč najemnina za stanovanje).

Mene bi najbolj skrbelo, da moža to sploh ne moti.

igraj loto, ja, samo ne ji povedati 🙂

Ne živim pri tašči, ona se je preselila spodaj v bajto, da ne bo sama.
Hiša je najina,…pa tudi vse bi to pustila, če bi še kje kaj denarja za drugo bajto napraskala ;)…
tako da ne bo preveč polemike kvazi da jaz živim pri njej, kvečjemu ona pri meni 😉

Draga avtorica, tukaj boš dobila odgovore ali odseli se ali loči se.
Jaz pa te popolnoma razumem. Še več, jasno mi je, da se ne bo dalo kar zlepa tega odpraviti. Še najboljše za vas bo, če določite en dan, ko mož pomaga mami, ostale dni pa preživite po svoje. Tudi mož bo rabil čas, da ga neha preganjati slaba vest zaradi tega. Mi smo določili soboto kot dan, da vsi pomagamo. Seveda je pri tašči kup slabe volje in na kupe “nujnega” dela, ampak hiša še vedno stoji, tašča pa tudi še čist spodobno miga. Bo šlo pa še kar nekaj tvojih živcev, preden boš moža odvadila biti suženj. Ampak vztrajaj, se splača.

Ne laži!
Če bi bila hiša vajina, bi napisala: igram loto, da nama zgradim drugo hišio/novo hišo/še eno hišo…
Tako bi pa ti gradila “svojo hišo”, kar pomeni, da svoje še nimata…

bravo točno tako,če bi jo motilo bi šla na svoje,ampak očitno ji ugaja,ti si prišla za taščo zato jezik za zobe drugače pojidi na svoje.

imaš težave s funkcionalnim branjem?

vzameš kredit na bodočo hipoteko in se odseliš na svoje pa te briga za taščo…….

Tašče so popolnoma odveč.Pa še pokojnine vlečejo do stotega leta , tako, da obremenjujejo ta mlade s

prisotnostjo, razen tega pa bremenijo državno blagajno.Poleg tega si še zmišljujejo barvo fasade na hiši,

posiljujejo vnučke s sladkarijami, da so predebeli in stalno nekaj zahtevajo od sina, da ji naredi.Namesto, da bi

pomagal svoji mladi družini.

Tudi ti bos nekoc tasca, ce imas otroke 🙂

hahaha…zadetek v črno 🙂
krasen povzetek razmišljanja mladih 🙂

hahaha…zadetek v črno 🙂
krasen povzetek razmišljanja mladih :)[/quote]

Da vas ni sram mlade , da takole pišete in mislite o svojih starših. Vsi boste enkrat stari in sitni in tasti in tašče, če boste le imeli to srečo, da to dočakate.

Ha, ha…nisem več tako mlada….Sem že 50 plus.

Ja, malo sem se pohecala.

Če je pa kar naprej dež….

Kaj hočemo, mlade in stare babnice, vse imamo svoje finte….

Aja – upam, da dočakam 100…

S pokojnino…

Čez 10+ let, ko se boš ti upokojila, bo samo še 200 € pokojnine, kar ne bo ne za položnice, na za hrano, kje šele za toplice, zdravnike in dom, itd. …

Mater sem se nasmejala. Kaj naj rečem? Mislim, da si kar vredu snaha…hihihi…

Ti pa tako lažeš,da se kar kadi. Ona nima kje bit a ti imaš hišo in ona komandira,kaj je treba zunaj naredit?? dej s takimi

Pojdita raje v podnajemnike . Bo več miru , ampak stanovanje nebo zastonj

Točno tako, there is no such thing as a free lunch.

Ti si taka kot moja svakinja. Joka in stoka, da nima nobenega miru, da se ji tastari v vse vtikajo, da jo komandirajo,… in zraven ugotavlja, kakšno srečo imam jaz, da imam mir. Ko sem ji končno enkrat odgovorila, da me moj mir stane 500 evrov mesečno, je bila tiho.

Ja, luštno je bit na svojem in imet svoj mir. Tašča te ne pričaka vsak dan na vratih, ne ve, kdaj prideš domov, kdaj zjutraj vstaneš,… Priporočam, ker je res sanjsko. Stane pa 500 evrov na mesec.

Aja, pa seveda nimam tašče v spodnjem štuku, ki bi otroke pazila, posojala jajca in mleko, kadar meni zmanjka, plačevala pol kurjave,… Niso nekje samo minusi, drugje pa plusi, je treba pač pretehtat.

Tipično, večina ljudi živi pri starših in jamra kako hudo je ko se vtikajo. Pojdite na svoje pa bo mir četudi vas bo stalo malo več.

New Report

Close