Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

So res vsi moški "isti"? :)

Default avatar

antilopa

Včeraj je m111 napisal, da je splošno znana ženska floskula, da so vsi moški isti. Zato odpiram to "resno debato" in sprašujem, če je to res. Jaz pač vsako stvar preverim. :)) Kaj je tisto, kar je enako pri vseh moških, razen dejstva, da so pač istega spola, oziroma ali so res narejeni z istim "kalupom"? Meni se ne zdi, da so vsi isti, čeprav sem v življenju naletela na kar nekaj tepčkov.

Če je ženski všeč določen tip moškega, bo vedno izbrala podobnega prejšnjemu in potem rekla, da so vsi isti. :))

Sem pa ugotovila, da imajo moški v določenih skupinah (službe) skupne navade oziroma prevzamejo lastnosti svojih kolegov. Zadnjič mi je ena, ki si domišlja, da obvlada moški svet, rekla, da je slišala, da so vsi moški v uniformah težki in čudni. In da je z njimi težko živeti. Jaz bi rekla, da imajo prej "poklicno deformacijo" in mislijo, da morajo vse in vsakogar spraviti v red in narediti poslušnega. :) Glede na to, da spoštujem njihovo delo, do sedaj sama nisem imela težav z uniformiranimi tipi.

Sem pa ugotovila izjemno podobnost pri moških v državnih službah - delajo počasi in ležerno in samo tisto, kar je nujno. :)

Moški v "tehničnih firmah" pa so baje mahnjeni na mastne vice o seksu, opolzke maile ipd.
Default avatar

Robi...

Antilopa je napisal/a:
Če je ženski všeč določen tip moškega, bo vedno izbrala podobnega prejšnjemu in potem rekla, da so vsi isti. :))
Mislim, da ravno v tem grmu tiči zajec. :)
In če to izjavi večina žensk, potem na podlagi preprostega in napačnega sklepa, sklepamo, da so moški vsi isti. Pa čeprav je vsaka ženska, ki je to izjavila, bila z drugačnim.
Sem pa ugotovila izjemno podobnost pri moških v državnih službah - delajo počasi in ležerno in samo tisto, kar je nujno. :)
To pa definitivno ni samo moška lastnost. :)
Bluzenje po netu ali pa farbanje nohtov, pač ne moremo šteti med delovna opravila, če moške slučajno primerjaš z ženskami. :)
Default avatar

enTip

Kot ženske, smo si tud moški različni. Deloma morda drži tisto o podobnosti v istih skupinah, kar je pač logično ampak to nima veze z moškim odnosom do žensk... kar je tvoja skrita ali tudi ne toliko skrita vsebina teme. Vsak je unikat in od partnerke je odvisno ali bo znala njegovo edistvenost razbrat ali pač ne
Default avatar

Enostavno Bog

antilopa je napisal/a:
Meni se ne zdi, da so vsi isti, čeprav sem v življenju naletela na kar nekaj tepčkov.
Privlačijo vas tepčki ja, zato pa tudi samo take spoznavate Za good guyse aka prave moške, ste pa nedosegljive. No, zdaj na stara leta mogoče niste več, ko vas tepčki ne šljivijo več... :)
Default avatar

enTip

Enostavno Bog je napisal/a:
antilopa je napisal/a:
Meni se ne zdi, da so vsi isti, čeprav sem v življenju naletela na kar nekaj tepčkov.
Privlačijo vas tepčki ja, zato pa tudi samo take spoznavate Za good guyse aka prave moške, ste pa nedosegljive. No, zdaj na stara leta mogoče niste več, ko vas tepčki ne šljivijo več... :)
Ne bit tako direkten :)
Default avatar

jkjkjkjjkjk

Ja, po interesnih skupinah so si precej podobni med sabo.

Planinci so taki veseli, prijetni, odprti ljudje.
Nogometaši ne slovijo ravno po brihtnosti.
Fitneserji so zagledani v svoje telo.
Kolesarji se že ločijo med gorske, ki so večinoma bolj odprti kot cestni, oboji pa vztrajni, žilavi.
Tekači podobno kot kolesarji.
Golfisti so ponavadi naduti, ošabni.
Politiki ponavadi pokvarjeni, ošabni, naduti.
Računalničarji pa zanimivo niso neki zadrteži. Če odštejemo tipe, ki visijo cele dneve na računalniških igricah, ampak to niso računalničarji.
Default avatar

Marko

Imamo zelo podobne potrebe, ki pa so relativne, do zadovoljevanja le teh pa prihajajo po precej različnih poteh. Eni se pri tem ne ozirajo kaj veliko na druge, eni se malo preveč, tretji pa so nekje vmes.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

antilopa

Moški, ne smete preveč resno vzeti to temo....izvajam raziskavo na terenu, torej na MON-u. :))
Default avatar

1raglja

antilopa je napisal/a:
Včeraj je m111 napisal, da je splošno znana ženska floskula, da so vsi moški isti. Zato odpiram to "resno debato" in sprašujem, če je to res. Jaz pač vsako stvar preverim. :)) Kaj je tisto, kar je enako pri vseh moških, razen dejstva, da so pač istega spola, oziroma ali so res narejeni z istim "kalupom"? Meni se ne zdi, da so vsi isti, čeprav sem v življenju naletela na kar nekaj tepčkov.

Sem pa ugotovila, da imajo moški v določenih skupinah (službe) skupne navade oziroma prevzamejo lastnosti svojih kolegov. Zadnjič mi je ena, ki si domišlja, da obvlada moški svet, rekla, da je slišala, da so vsi moški v uniformah težki in čudni. In da je z njimi težko živeti. Jaz bi rekla, da imajo prej "poklicno deformacijo" in mislijo, da morajo vse in vsakogar spraviti v red in narediti poslušnega. :) Glede na to, da spoštujem njihovo delo, do sedaj sama nisem imela težav z uniformiranimi tipi.

Moški v "tehničnih firmah" pa so baje mahnjeni na mastne vice o seksu, opolzke maile ipd.
Samo nekaj časa beri tale čvek...boš ugotovila dejansko stanje....boljš ko vsaka anketa...

Saj bi jih jaz razvrstila v ene tri skupine, sam... ne upam biti seba v oblekci
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar

enTip

1raglja je napisal/a:
antilopa je napisal/a:

Samo nekaj časa beri tale čvek...boš ugotovila dejansko stanje....boljš ko vsaka anketa...

Gazelca si je včeraj to upala...
Default avatar

Enostavno Bog

Tu imaš resnico o moških. Naj bo alfa, beta, omega, vsi moški, ko zagledamo privlačno, postavno žensko, razmišljamo izključno samo s taspodnjo glavo. V tistem momentu nikogar ne zanima tvoja izobrazba, kje si zaposlena, koliko knjig si prebrala, kakšno glasbo poslušaš,...Te bo pa vseeno spraševal kaj o tem, ker pameten moški točno ve na kakšen način se mora pogovarjat z vami, da bo dobil tisto po kar je prišel. Da, tudi moški znamo bit preračunljivi, ne samo ženske, deal with it.
Default avatar

1raglja

enTip je napisal/a:
1raglja je napisal/a:
antilopa je napisal/a:

Ejj, moj seznam je boljš, da ostane osebni...preference...ne delam jaz domače naloge za druge:-)))
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
Default avatar

enTip

1raglja je napisal/a:
enTip je napisal/a:
1raglja je napisal/a:

Ejj, moj seznam je boljš, da ostane osebni...preference...ne delam jaz domače naloge za druge:-)))
Tud prav... daj mi sporoč no kam in kako si mene dala.. ali pa kam bi me dala :)
Default avatar

Lep&Pametan

evo, smo 4 vrste:
fehtamo
ponujamo
se damo prosit
ne reagiramo
Default avatar

Goldfish

Ne morejo biti isti, niti ne enaki. Kako bi to zgledalo?
Default avatar

enTip

Lep&Pametan je napisal/a:
evo, smo 4 vrste:
fehtamo
ponujamo
se damo prosit
ne reagiramo
To je to. Kratko in jedrnato
Default avatar

Goldfish

antilopa je napisal/a:
Moški, ne smete preveč resno vzeti to temo....izvajam raziskavo na terenu, torej na MON-u. :))
Stanje na MON-u ni prava ocena.
Default avatar

Robi...

Goldfish je napisal/a:
Popolno. :)
Ponavadi pri sebi ne opazimo nekih napak in če bi bili vsi isti, potem tudi pri drugih ne bi. :)
Default avatar

Goldfish

Robi... je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:
Popolno. :)
Ponavadi pri sebi ne opazimo nekih napak in če bi bili vsi isti, potem tudi pri drugih ne bi. :)
Če bi bili recimo vsi buhteljni, to ne bi bilo popolno:). Ali pa sploh ne bi vedeli, ker ne bi poznali razlik.
Kako misliš, da ponavadi pri sebi ne opazimo napak? Kaj si ti popoln?:))
Default avatar

Gazela

Lep&Pametan je napisal/a:
evo, smo 4 vrste:
fehtamo
ponujamo
se damo prosit
ne reagiramo
jaz sem za ignore tipe