Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljudska kuhinja Moste

Ljudska kuhinja Moste

Odprla se je v Mostah.
http://www.zdus-zveza.si/ljudska-kuhinja-v-mostah-v-ljubljani-odprla-vrata

Hrana zgleda OK!

Ali bi katera MON-a šla tja jest, če bi imele finančno krizo. Ali ste fine do konca?

Ali ste fine do konca? Saj ljidi treba takole napadati, se preden ti odgovorijo.

Ce bi jaz bila v financni stiski in ne bi mogla skuhati enoloncnice ceneje z zelenjavo z domacega vrta, bi vsekakor tu kupila.

Bi pa kupila tudi ce ne bi bila v financni stiski, ce bi tam okoli kupovala in ne bi imela casa kuhati, in seveda, ce bi mi jo prodali.

Se mi pa zdi cena 2,5 E kar visoka za nekoga, ki je v financni stiski.

Meni se zdi ideja več kot odlična! Če samski upokojenec ima tudi minimalno pokojnino 380 evrov, si 30 evrov na mesec lahko privošči za toplo enolončnico (če pride po 15 uri, ko stane 1 evro).

Bivša prostovoljka v Ljudski kuhinji. Bi šla v Ljudsko kuhinjo jest, če bi bila v finančni stiski in ne bi bilo denarja za hrano. Bi šla jest tudi, če bi imeli dovolj denarja, da bi si lahko privoščili jest v restavracijah, pa ga nimamo toliko.

In zakaj bivša prostovoljka? Zato ker tu ni samo kuhinja za finančno ogrožene ampak se v tej bajtici dogaja in kuha tudi drugačna kuhinja. Kujejo dobičke in služijo na finančno ogroženih. Pa ne mislim razlagat tukaj kako in kaj. Vem pa dovolj kaj se dogaja z obroki, po kakšni ceni se dobivajo oz kuhajo (tudi iz hrane, ki se dobi iz viškov hrane) in vem po koliko se prodaja. ne mislim sodelovat pri tem

Žalostno. In zaradi takšnih posameznikov smo potem vsi prostovoljci oz. vsi, ki iskreno pomagamo omadeževani. Jaz bi se tudi umaknila. Pri nas zaenkrat vse štima.

Prostovoljka tukaj se ne govori o prostovoljcih. Prostovoljci v Ljudski kuhinji so vsi OK in super osebe. Govori se o nekaterih posameznikih Sem odstopila, ker sem pričakovala resno pomoč, ki bo dana iz srca in ker sem pač pričakovala iskreno pomoč. Pa vidim da je povsod isto pa naj si gre za katerokoli humanitarno organizacijo

Prostovoljstvo kot prostovoljstvo pa je OK in še vedno sem med prostovoljci. Samo druge vsebine sem si izbrala

Če bi bila tam blizu doma, bi šla sigurno večkrat iskat .

Saj , ko doma kuhaš, tudi ni poceni.

Če bi bila v finančni stiski absolutno ne bi šla na krožnik enolončnice za 2,5 eur. Za 4-člansko družino je to 10 eur, za kar pa lahko marsikaj tudi doma pripraviš. Ali pa za 4 eur, če vzamem nižjo postavko.

New Report

Close