Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek marakeš

marakeš

Konec meseca bi se odpravila v Marakeš ima kdo predlog za kak fajn že preizkušen hotel hotel?

Nisem sicer še bila tam, ampak po navadi se pri izbiri hotelov, ko kam grem, ravnam po strani Tripadvisor, kjer lahko najdeš kopico mnenj in nasvetov, opise in ocene hotelov – po mojih izkušnjah v večini primerov drži in je kar realno. Rezervacijo pa priporočam, da opraviš na booking,com, je precej ceneje. Pa vso srečo!

Nočem te strašit,ampak bodi previdna v kopalnicah.Vodo grejejo s plinom.Plin ponavadi pušča in če ni okna je smrtno nevarno.Ko se tuširaš naj bo negdo pred vrati.Če pa nimaš nobenega se pa tuširaj samo tam kjer lahko odpreš okno.V marakešu vsako leto umre vsaj 100 ljudi zaradi plina.Jaz sem po čudežu preživel,čeprav sem bil že klinično mrtev.Je pa marakeš lepo mesto in ga je vredno pogledat.

nisem bila v Marakešu zato ti glede hotela oz. namestitve ne morem svetovati.

Sem pa nekaj teh puščavskih predelov prepotovala in se mi je zdelo greh tuširat za vsako figo oz. kot doma – zjutraj, zvečer pa še kaj vmes. Tam je voda dragocenost in se res nismo preseravali z nekimi tuširanji.

Se kmalu navadiš, da imaš pač malo skorjice po koži – pa še zaščita pred UV žarki je tako boljša od vsakega zaščitnega x faktorja.

New Report

Close