Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Avstralija, Kevin Rudd

Default avatar

buba22

Javna izjava premiera Avstralije - brez dlake na jeziku.

Muslimani, ki bi radi živeli po islamskim zakonih, so naprošeni, da zapustijo Avstralijo. Avstralska vlada poskuša preprečiti potencialne teroristične akcije. MIGRANTI SE MORAJO ADAPTIRATI IN NE AVSTRALCI. To je to, pa če vam to odgovarja ali ne. Sit sem tega, da naš narod skrbi, da ne bi morda užalili nekatere posameznike ali njihovo kulturo. Od terorističnega napada v Baliju do danes, opažamo vse več patriotizma pri večini Avstralcev. Ta naša kultura je nastala pred dvesto in več leti, s težkim delom in trudom in zmagami več milijonov žena in mož,

z željo po svobodi. Govorimo pretežno ANGLEŠKO, in ne špansko, libanonsko, arabsko, kitajsko, japonsko, ali kateri drugi jezik. To pomeni, da če želite biti del naše družbe, se naučite naš jezik! Večina Avstralcev veruje v Boga. To ni neka krščansko desničarska smer ali politično vsiljeno, to je DEJSTVO, ker so ta narod, to se vidi iz dokumentov, osnovali možje in žene krščanske vere, po krščanskih principih. Zato so v naših ustanovah in šolah krščanski simboli. Če je Bog za vas žalitev, vam predlagam, da si izberete nek drugi del sveta za vaš dom, saj je ta Bog del naše kulture. Mi vam vašo vero dovoljujemo in vas ne sprašujemo, zakaj verjamete vanjo. Želimo samo, da to sprejmete in da živimo skupaj v harmoniji, miru in veselju.
Tukaj je naša domovina, naša dežela in naš način življenja, kjer vam omogočamo in dovolimo, da v vsem tem uživate tudi vi. V kolikor pa se ne želite vključiti v ta sistem, se prenehajte pritoževati, protestirati in žaliti našo zastavo, našo čast, našo vero, naš način življenja.

Iz vsega srca vam priporočam, da svojo svobodo, ki jo imamo tukaj v naši državi, izkoristite in svobodno zapustite našo državo. Če ste tukaj tako nesrečni, pojdite iskat svojo srečo drugam.

Nismo vas prisilili priti sem. Prišli ste na svojo željo. Torej, morali se boste prilagoditi nam, saj ste to državo sami izbrali za svojo, mi smo pa vas sprejeli brez predsodkov

Predsednik vlade Kevin Rudd, Avstralija
Default avatar

Robi...

Očitno še obstajajo pametni politiki.
Naši seveda ne spadajo med njih. Naši bi prodali še lastno mater. Državo so že.
Default avatar

antilopa

buba22 je napisal/a:
Strinjam se z njim.
Default avatar

Marko

Pameten ded.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Goldfish

Naj pridejo v Slovenijo. Vse sprejmemo odprtih rok, se jim prilagodimo, še jezika se naučimo.
Default avatar

Enostavno Bog

Kaj ti še vedno ne znaš angleško govorit ?
Default avatar

norTON npr.

buba22 je napisal/a:

To se ne da doseči, je samo krik petelina, ki je opazil spremembe(da ni kur-ali da kure slabo nesejo) in kriči v meglo.

Tudi Hitler jih je opazil in je na jutrišnji dan 1939 začel svojo pot, ki vemo kako je končala.
Ni šans, ne za Avstralijo ne za Evropo in tudi ne za Ameriko.
Ti prostori (ugodni za življenje), če gledamo zgodovinsko samo Evropo, niso bili nikoli samo Slovanski, Germanski, Romanski....ti prostori so namenjeni samo trenutno najbolj sposobnim.
sposobnost pa z mešanjem veča in spreminja. nikogar ni potrebno ubijat in naganjat (tudi ni možno)
prihaja do mehkega spreminjanja in tudi ko so še barbarski Slovani naseljevali te kraje v 4 stoletju in dalje, je bilo tako...

Zmagujejo vedno tisti, ki lahko živijo enostavneje in ceneje. Kdo so to vemo in zgodovina nam je vedno pokazala, da vojne vedno dobivajo, če se bolj grobo izrazim : barbari
Default avatar

seba111

norTON npr. je napisal/a:
Tole si malo zgrešil. V 2 svet. vojni niso zmagali Barbari. Tudi npr. Turki, ki so oblegali meje in notranjost Avstrijskega cesarstva na koncu niso zmagali in so le delno ogrozili Habsburžane..

V Afganistanu niso zmagali barbari in videli bomo koliko časa bo dejansko obstajala ISIS. Tako, da jaz se s tabo ne strinjam. Zmagujejo tisti, ki imajo v določenem trenutku boljšo vojaško tehnologijo. Narodnostno mešanje pa se dogaja tam kjer so v svoje države spustili preveč ljudi muslimanske veroizpovedi.

Ravno danes sem prebral, da na Norveškom 1. mesto med imeni novorojenci drži ime Mohamed. Prav tako to velja za VB.

http://www.bbc.com/news/blogs-news-from ... e-28982803
Default avatar

Marko

Se pravi, če pridem jaz k tebi na obisk, mi boš dovolil da uveljavim svoja pravila, ki bodo seveda v nasprotju s tvojimi?
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

m111

Kaznjenci so cudni ljudje. Ja podobno se je zacel razvijati fasizem.
Default avatar

Boom

Marko je napisal/a:
Točno to je zahodnii svet počel, ko (si) je prisvajal kolonije. Tudi v Avstraliji, ki so jo poseljevali s kriminalci.
Default avatar

seba111

Boom je napisal/a:
Boom samo zate sem ekskluzivno dodal dodal v moj podpis novo melodijo za katero sem prepričan, da ti bo zelo zelo všeč.

Veliko užitkov želim :))
Default avatar

norTON npr.

Se pravi, če pridem jaz k tebi na obisk, mi boš dovolil da uveljavim svoja pravila, ki bodo seveda v nasprotju s tvojimi?

Marko.
izstopi iz svojega gledališkega odra med gledalce. videl boš, kako igraš.
dobil boš nove sposobnosti, ki se jim reče opazovanje. z opazovanjem predvsem sebe (in okolja) celo znaš spoznati bolj jasen svet, gledan iz drugih zornih kotov

poglej. vsak obisk je prilagajanje in pri vsakem obisku se boš tudi ti prilagajal mojim pravilom in to v tvoji hiši.
recimo "vegi" na obisku, ali.....pikice, da ti ni potrebno biti verski nestrpnež

vse tisto kar pišem, je in bo proces dogajanj v nekem času. čas ni nič drugega kot neka človeška izmišljotina in ta čas je lahko x let.

velja. kure preslabo nesejo, petelini pa jalovo pikajo.

malo opazuj, kdo tudi obdeluje vojvodinska in ukrajinska polja. očitno si ti tudi bolj sposobni kot so Ukrajinci in Srbi.
Default avatar

norTON npr.

seba111 je napisal/a:

karikirano sem dejal barbari in tebi še ni jasno, da je najboljša tehnologija "qu*rac in predvsem pi*čqa.

da ne bom dejal barbari, jim bom rekel kao barbari.
poglej civilizacije v Amerikah in tudi pri nas pred prihodom Slovanov. kdo je kao dobival?

pišeš spustili. glupost.
Mohamed bo prevzel prvo mesto tudi drugje.

Kaj ti si predstavljaš, da je možno več milijonov ljudi skuriti v termo centralah?
Default avatar

seba111

Če kdo piše gluposti si to predvsem ti. Primerjaš vojskovanje pred pred 1000 leti in sedaj. Do izuma smodnika so morda res zmagovali barbari potem pa nič več.
Default avatar

norTON npr.

hvala za tvoje mnenje.

kaj pa je naredila res visoka nemška tehnologija v obeh vojnah?

kaj je naredila in kaj dela nadgradnja te tehnologije v Ameriki? Kaj je naredila ta tehnologija po letu 1945 v svetu?
Tudi v Ukrajini bo naredila nič drugega kot pi*zdarije in ugodnosti za kao "manj sposobne"

visoka ameriška tehnologija nekaj kao straši svet in ruši-slabša notranja ravnotežja v državah (Vietnam, Irak, Libija.....)

kaj ti misliš, da so Turki končali s pohodom proti "Dunaju" (zahodu)

zgoraj sem ti napisal kaj je tehnologija.
sam se ne vem, ali je to "njena" ali "njegova". tu mi pomagaj.

by
Default avatar

Boom

seba111 je napisal/a:
Fašistov ne prenašam najbolje, vendar vseeno hvala za trud.
Default avatar

Goldfish

Enostavno Bog je napisal/a:
Delam v podjetju, kjer so vsi sestanki, poročila... v angleščini (tako mimogrede). Ko sem odgovarjala, sem imela v mislih vse tvoje južne brate in sestre.
Default avatar

enTip

Strinjam se s predsednikom vlade Avstralije. Bravo. Ko bi le bilo več takšnih ljudi...
Default avatar

skela

Kako je tale Rudd prikladno pozabil, kako zelo so se teli krščanski PRIŠLEKI v Avstralijo
prilagodili staroselcem....
Aboridžine so si lepo podredili, otroke na silo odpeljali staršem in jih strpali v internate, da bi
jih odrezali od njihove kulture, jim dodeli nekaj rezervatov....in prevzeli celino.
In zdaj od vseh naslednjih prišlekov zahteva, naj spokajo. Cej car je ja.

Ali pa se motim?
So se mogoče naučili aboridžinskega jezika, sprejeli njihovo kulturo in navade?