Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kamp – slo obala – kam?

Kamp – slo obala – kam?

Za vikend bi šla na Slo obalo v kamp. Kateri kamp priporočate?

Hvala

Priporočam Adrio Ankaran. Morje je, kakršno pač je slovensko morje, a kamp je pa čudovit.

Slovenska obala je ena taka žalost, vključno s kampom Adria in tamkajšnjim hotelom. Toliko neprijaznosti kot tam še nisem doživela nikjer, pa sem prevandrala že kar velik del Evrope.
Nisem sicer fan Hrvaške, ampak se vseeno splača odpeljat nekam v Istro, ni bistveno dlje kot naša obala. Morje neprimerno bolj fajn, kampov pa kolikor hočeš.

Kamp je daleč od čudovitega, svinjarija, umazano morje, zrave luke. Očitno še nisi videla pravega kampa. V Sloveniji ga pač ni, ki bi bil v redu. Za silo in nezahtevne pa mogoče je.

Predlagam Kamp Lucija, ker imaš veliko poti za hodit naokoli. Je lepo urejen. Durga varianta pa je kamp v Fiesi. Zelo lepa lokacija. Ne vem pa glede urejenosti kampa.

Pa lep vikend 🙂

Jaz sem tudi letos malo raziskovala, ker sem mislila, da bi šla za podaljšan vikend s šotorom samo do SLO obale. Pa sem tudi prišla do zaključka, da bi bila verjetno najboljša izbira Kamp Lucija v Portorožu, ker vse ostalo je bolj kot ne žalost. Kamp v Ankaranu je res kot tak lep, vendar se v morju ne moreš kopat, ker je baje totalno umazano. Kamp Belvedere je daleč od morja. V kampu Fiesa imajo malo in majhne prostorčke za šotore (morda bo sedaj kaj več prostora, ko se končuje sezona?) V kampu v Strunjanju ravno tako kot v Fiesi.

New Report

Close