Ženski in Moški čvek

Liga prvakov - žreb skupin

Default avatar
Slika

Čez približno dve uri se bodo že odpirali kinder jajčki.

Upam, da nas dajo v skupino z Benfico, Baslom in Olympiacosom. To bi bilo res sanjsko.
Default avatar
EB - možnosti da bo ravno tako, kakor si želiš so zelo majhne....lahko se zgodi, da bo (spet) prišla k nam Chelsea, nobena portugalska ekipa, kak Nemec,... za Arsenal sem prebrala, da si želijo v svojo skupino dobiti MB.

Sicer pa ni panike, Šimundža zase trdi, da je magnet za srečo :)
Default avatar
Arsenal ni noben bav bav, če ga dobimo. Imajo precej neumnega trenerja, ki že več kot 10 let igra en in isti sistem.
Default avatar
Najhujše za nas bi bilo, če bi dobili Real, City, Liverpool. V tem primeru brezveze sploh gledat.
Default avatar
Enostavno Bog je napisal/a:
A. Wenger je vzrok zakaj ne navijam več za Arsenal...čas ga je povozil, v fuzbalu se je v zadnjih 10 letih ogromno spremenilo, on mi deluje čist neprilagodljiv...to kar je dosegel v sezoni 2003/4 bi spet rad na isti način...no go.
Default avatar
Liverpool bi bilo super - to bi bila tekma med navijači :)))
Default avatar
Jst pa še naprej.

Poznam vse igralce, tudi tiste, ki ne igrajo v prvi, vse taktične "domislice" trenerja, njegovo skupškost, trmo, nagnjenost k nezapravljanju, vstrajanje z enimi in istimi igralci,...

Grozno je vse to trpet, ampak na koncu še vedno Gooner till I die ;)
Default avatar
Ti kar, na koncu sezone bodo pa spet 4. :) Vmes bo še kakšnega igralca psihološko uničil, kakor je Rusa Aršavina....

ps: si že bil na njihovem stadionu? Na travo ni šans, da gor stopiš :)
Default avatar
Aršavin se je sam uničil. Ko ti uspe zgrešit prazen gol iz enga metra in to potem še večkrat ponovit v isti sezoni, nimaš kaj za počet v angleški ligi.

ps: Ne. In tudi nimam želje plačat tok drago karto, potem pa gledat Žiruja, Wilshera, Sanoga ipd invalide. Še prek tvja ne vem zakaj jih še spremljam. Navijači, če že kaj, bi morali spraznit cel stadion in s tem prisilit tiste na vrhu naj pripeljejo še kakšnega igralca, ali dva. Arsenal krvavo potrebuje world class finisherja, močnega visokega vezista in vsaj še enega centralnega branilca. S tako povprečno ekipo nimaš kaj za počet na vrhu.
Default avatar
Saj imajo odprt stadion tudi ko ni tekem, greš mal pogledat :)))

Glede Aršavina se ne strinjam, zakaj ne pa ti bom povedala - morda kdaj na kavi :)
Default avatar
Eh, koga ti nisi že vse povabila na kavo...
Default avatar
Iz ŽM čveka še nobenega, lahko bi si štel v čast :)

ps: sem pa že nekaj kavic zavrnila, to pa ja :)
Default avatar
Raje povabi kakšnega Markota, Robija, jaz nisem dovolj zrel aka preveč resen, da bi se katera zanimala zame lol
Default avatar
Group A: Atletico Madrid, Juventus, Olympiacos, Malmo

Group B: Real Madrid, Basel, Liverpool, Ludogorets

Group C: Benfica, Zenit St. Petersburg, Bayer Leverkusen, Monaco

Group D: Arsenal, Borussia Dortmund, Galatasaray, Anderlecht

Group E: Bayern Munich, Manchester City, CSKA Moscow, Roma

Group F: Barcelona, Paris Saint-Germain, Ajax, APOEL

Group G: Chelsea, Schalke, Sporting Lisbon, Maribor

Group H: Porto, Shakhtar Donetsk, Athletic Bilbao, BATE Borisov
Default avatar
Lahko bi nas dali v še lažjo skupino, C ali H. Ampak tudi s tem sem zadovoljen. Odličen žreb ! :)
Default avatar
Enostavno Bog je napisal/a:
Ne bodi prepotenten - če bi te povabila na kavo, še ne pomeni, da se zanimam zate :)

ps: izžrebano po skupinah pa je kar v redu, začuda.
Default avatar
Calypso je napisal/a:
Saj ni važno, na nek način sem ti že izpadel zanimiv, da si napisala tisto zgoraj. Tu je pač dokaz, da ženske ne padate na zrele dolgočasneže, v resnih virtualnih zvezah. Ženske ne iščete resne zveze, pa čeprav to cel čas ponavljate, ženske iščete predvsem zabavo, sprostitev. Tudi pamet ne igra kakšno pomembno vlogo, jst npr. nisem kaj preveč pameten, pa se ženske vseeno lepijo name. Bolj je karizma, samozavest in pa silly humor, ki dela čudeže. Pa nočem, da bi izpadlo, kot da se hvalim, samo je kar je, popoln sm.
Default avatar
Slika
Default avatar
čizs .. ta idiotizem od drkanja na svinski mehir bi morali prepovedati vsaj z resolucij ZN
z oboževanjem tega idiotskega dogajanja folk izkazuje samo to, kakšni idijoti so