Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samo en partner-za celo življenje?!

Samo en partner-za celo življenje?!

Sama nekako ne verjamem da je ljudem usojena samo ena oseba v katero se bomo zaljubili in z njo imeli resno, romanično zvezo. Verjamem da je teh oseb več in da ni nič takega če vmes pride do ločitve, do razhoda. Gledam na stvari bolj iz vidika, da ko si v zvezi uživaš v njej, se učiš, kališ ko pa začutiš da se nimaš več kaj naučiti, da ne rasteš več skupaj s to osebo greš pač narazen.

Kako vi gledate na te stvari? Verjamete da je večini ljudem usojena samo ena in edina oseba do konca življenja ali da je teh oseb več?

Kot,da mi misli bereš.ljudje nismo v naravi zasnovani bit z eno osebo vse življenje.to miselnost nam vsiljuje vera.in potem zaradi vere prihaja do družinskih dram.totalno neprimerna vzgoja od rojstva naprej.učijo nas in nam vcepljajo v glavo,da je greh se dotaknit še katere druge osebe.potem v človeku izbruhne.ne tile verski fanstiki nimajo pojma o človeški naravi.

Najprej se vprašaj, zakaj si sploh s svojim partnerjem?

Sama sem z njim zato, ker se dobro počutim ob njem, ker imava podobne vrednote, podobno razmišljava, drug drugega podpirava, se spoštujeva, skratka imava se lepo drug ob drugem. Kot vidiš, tu ni neke hude filozofije. Mogoče je na svetu še 1000 takih oseb, s katerimi bi se prav tako ali še bolje ujela. Vendar pa sem zdaj s tem človekom in želim z njim ostati zato, ker se imava skupaj enostavno lepo.

Na to temo je škoda napisat vsake besede. Začne se že v ……..

Teh oseb je seveda več, le srečali jih nismo.
Osebo s katero bom do konca je z mano v dobrem in slabem že 20+let:)
Najbrž mi je usojena, super se imava.

Avtorica, kako dolgo že varaš partnerja? tole, z čimer se tolažiš ne drži najbolj vode. Ja, verjamem da smo lahko celo življenje (srečni) z enim partnerjem. Dokaz so moji stari starši, starši, sosedje… Ti, s svojim razmišljanjem pa ne vem kaj sploh želiš in pričakuješ od življenja. Razumem edino, če si neumna, nedozorela najstnica.

Samo enkrat lahko zares ljubimo, ne se slepit, res samo enkrat!!!

a dej no, odrasti.

Verjetno si prevarala, pa si zdaj mažeš oči:(
Glej, če si s pravim drugega niti ne iščeš, tako da je malo možnosti, da najdeš boljšega.
Če nisi s pravim, je pa v startu to samo tvoj problem, ki se ga nisi zavedla pravi čas!

Jaz ne zamenjam svojega za nobenega drugega na svetu, mi je z njim prelepo.

Strinjam se s tem, da nam ni usojena samo ena oseba – to se meni zdi čista bedarija. V usodo že itak ne verjamem, da bi mi pa od vseh milijard ljudi na svetu ustrezal EN SAM? Ja, pajade.

Menjavanje partnerjev ali izbira enega samega za vse življenje je pa pač odločitev svakega posameznika. Eni se z leti naveličajo in začnejo dolgočasit, drugi domačnosti med dolgoletnima partnerjema ne bi zamenjali za nič na svetu. Dokler sta glede tega oba partnerja na isti valovni dolžini, v nobenem primeru ne vidim problema.

Ne v bistvu nisem nikoli prevarala nikogar, si tega sploh ne predstavljam ker mi je to izguba časa če ne ljubim več, če čutim da to ni to grem ven iz zveze in ne varam.

Če je veza o.k. ( spoštovanje, podpora, razumevanje, miroljubnost in itd….) je čisto komot biti z enim človekom do konca življenja.

Ko je pa kregarija, agresija, nerazumevanje, nobenega spoštovanje in itd……pa ni nobene logike, da se vztraja ob takem partnerju do konca življenja. In hvala “bogu”, da imajo ti ljudje možnost spoznati svojo zmoto in poiskati in dobiti boljšega partnerja. Če ne v prvi če ne v drugo pa v tretjo……………

Verjamem, da nam je namenjen več kot eden, vendar ni nujno da se srečamo. Zakaj bi srečo z prvim zapravili samo zato da smo z drugim? Če pa smo s prvim res tako nesrečni zakaj so potrebne prevare? Ali ni bolje povedati resnico in brez prevare iti z drugim, čeprav je to težko.

http://skrinjicasrece.wordpress.com/

Dejte no eni ne moralizirajte.zvestoba je namišljena vrednote.najbolj ste neumni tisti,ki vaš partner ali lartnerica dotakne nekoga drugega in potem zaradi tega onesrečite kopico ljudi.če bi imeli partnerja res radi,ne bi zganjali drame.eni celo ubijajo zarad tega.noro.

Najbolj neumno se mi zdi,ko nas učite takšne ,ki vam je prvi jebač moź in trobite kako varanje ni dobro.če se pa kateri zalomi probat res pravega ljubimca,potem spremeni mišljenje.jaz ,ko sem se hotel poročit ,sem zanalašč hotel osebo,ki je probala veliko.take,ki bi bil jaz njen prvi pa hvala lepa nočem.

Torej si še mlada in nimaš družine. Družine ne moreš ustvarit s tremi partnerji…
Če imaš srečo in dobiš pravega zate si seveda lahko srečna (in še kako) do konca življenja. Zakaj pa ne? Zakaj bi se nehala dopolnjevat?
Če pa izbrani ni pravi zate, potem pa je to to, o čemer pišeš.

najboljglupo se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} strinjam s tabo, poznam eno tercjanarko ki ji je bil prvi mož edini nič sexa pred poroko in podobne bolezni. Sedaj pri 60 že 35 let poročena s temu idiotom. Mož je ne jebe 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ignorira, kregata se sem in tja, in potem jaz če koga spoznam novega mi ta tercjanarka pametuje da ta moški pa ni dovolj dober zame in podobno. Jaz se ji samo režim, ženska je imela samo tega tipa v lajfu, nikoli ni dejtala, nič od niča pa še s tem moškim je hudo nesrečna ločiti se pa noče, najbolj neuman ženska kar sem jo spoznala v lajfu in ja ravno take potem trosijo pamet drugim.

Tudi sama ne bi hotela moškega ki ni še nikoli imel ženske ali pa samo ene, rada imam ljudi ki imajo izkušnje na področju partnerstev taki seveda bolj vedo kaj je za njim pravo in kaj ne.

Ne vem, meni pa je po 23 letih moj mož še vedno neizmeren vir novosti. Ja, če se odnos konča s sexom in odnosom daj dam, se tega naveličaš in iščeš nove izzive. Ne zato, ker ti jih je usojenih več, ampak zato, ker že s prvim nisi bil sposoben iti kam globlje. Midva si imava še vedno vsak dan za povedat ogromno in to ne le tehničnih stvari, ampak o najinih doživljanajih, razmišljanjih, čutenjih… Tudi moja 7 let starejša sestra in večina mojih prijateljic živi tako in najini oboji starši so si bili srečno zvesti do smrti.
Ni šans, da bi s kom začela spet vse od začetka.
ljudje, ki niso speljali svoje prve, druge, tretje zveze nimajo izkušenj, ampak so samo tako neodrasli in nikoli ne bodo vedeli kaj partnerstvo sploh je. Taki pa seveda skupaj pašete. Ker za kaj več je treba trdo delat.

Vi se kar tolažite da ste skupaj po 20+ več let in vam kao vse štima to so bedarije, večina vas je utrujenih od zakona in bi šli takoj ven iz zveze če bi imeli dovolj jajc zato. Zelo, zelo redki so tisti ki imajo samo enega partnerja do konca življenja in so srečni z njim, takih je na svetu manj kot 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, vsi ostali ki pa tule trobite kako ste še vedno srečni in zaljubljeni in imate neke kvazi globoke veze s tipom ki ga gledate že 30 let si pa samo lažete.

Zakaj točno naj bi se tolažila? Nama je luštno, kaj ti misliš mi je zadnja skrb na svetu. Oglasila sem se samo zato, da se ve, da obstaja tudi tak način življenja in gledanja nanj.
In od kje ti tako poglobljena statistika?

Največ napak naredijo ljudje ker sodijo ostale po sebi… vsak je drugačen.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Če imaš pri izbiri pamet/srečo potem ni problem bit z nekom 20,30,50 let, če pa nabašeš na avše, tepce in podobne stvore potem pa je beganje sem ter tja pač nuja !

New Report

Close