Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KRANJSKA GORA

KRANJSKA GORA

Pozdravljeni, drugi teden dopustujem v Kranjski gori, ali ima kdo kakšen poseben nasvet za počet? Hvala

Joj, kup možnosti:
– kolesarjenje ali hoja, tek po kolesarski stezi od Kranjske G – do Mojstrane
– pohodništvo (Vršič, Slemenova špica, Martuljški slapovi ali samo sprehod do Jasenja… to so enostavne ture, zahtevnejše ture: Prisojnik, Mojstrovka…
– ogled skakalnic v Planici in hoja do koče v Tamarju (na Jalovec najbrž ne boste šli – je resna tura)
– kopanje v hotelu Špik
– sankanje na poletnem sankališču
– odkrivanje kotičkov ob Savi
– igralnica (zaslužite za podaljšanje dopusta ali nakup stanovanja v Kranjski Gori 🙂
– sprehajanje okrog in okrog
– lahko greste na tromejo, v Rateče, preko meje v Italijo do Belopeških jezer ali na Višarje
– itd…
pa tule malo prebrskaj še za kakšno idejo: http://www.kranjska-gora.si/

Hvala, si bom kr tole sprintala, sej neki sem si res že pripravila samo dodatne informacije vedno pridejo prav. Za plavanje sem mislila hotel Larex pa bom pogledala še Špik . RES hvala

Uživaj. Kranjska gora je lepa 🙂

Jahanje kozoroga v Jasni

Prejšnji vikend smo bili v Kranjski gori v hotelu Korona in ko smo želeli plačati račun so nam rekli da sprejemajo samo lanske bone. Ker nameravamo še en vikend preživeti v Kranjski gori, me zanima, če veste ali v kakšnem hotelu sprejemajo letošnje bone.

Isto me zanima za hotele v Bovcu.

Hvala

Hotel Alpina Kranjska gora, nobenega problema, hitro vnovčili bone in bili sprejeti kot cenjeni gosti.

Res pa se vsako leto vračamo tja, najprej v dvoje, sedaj z otroki.

New Report

Close