Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

triglav asistenca

Default avatar

stara kripa

Nikjer na straneh triglav zavarovalnice ne najdem cene za asistenco.imajo osnovno asistenco do 500 eur in asistenco plus ,ki krije do 1500 eur.
namreč meni je lani zaračunal 35 eur za tisto navadno do 500 eur pa se mi zdi čudna cena.
mogoče kdo ve koliko imajo uradno ceno
Default avatar

rekreativec01

...cena je odvisna od KW avta, ni pa velika razlika če vzameš PLUS asistenco, imaš pa trikrat višje kritje. Ceneše je če imaš na polici tudi AO, ali pa vežeš asistenco na to polico, seveda če je narejena pri Triglavu. Samostojna polica za asistenco je precej dražja.
Default avatar

stara kripa

Hvala na razlagi.nisem vedel ,da je tudi to odvisno od kilovatov.imam na isti zavarovalnici obvezno zav . In asistenco.
Default avatar

kaj pomeni?

rekreativec01 je napisal/a:
...cena je odvisna od KW avta, ni pa velika razlika če vzameš PLUS asistenco, imaš pa trikrat višje kritje. Ceneše je če imaš na polici tudi AO, ali pa vežeš asistenco na to polico, seveda če je narejena pri Triglavu. Samostojna polica za asistenco je precej dražja.
Se priključim debati, ker vidim, da veš o čem pišeš. Kaj pomeni asistenca?
Default avatar

et

Odvisno je tudi od tega kdaj jo skleneš. Meni je rekla, da je za Sharana asisenca plus okoli 40 EUR za celo leto. Plačala pa sem samo 12 eur, ker mi registracija poteče novembra.
Default avatar

majstr.

Jaz sem jo za bmw 530d plačal 35 eur.bilo je mesec dni manj kot eno leto