Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brezglavi motorist ali brezglavi policisti

Brezglavi motorist ali brezglavi policisti

http://www.24ur.com/novice/slovenija/motoristi-bodo-pod-ostrim-nadzorom-policistov.html
Ne vem kdo je tu bolj nor.Lovili so prehitrega motorista od Kranja pa skoraj do Škofje Loke. V tem primeru so na koncu odnehali. Koliko pa je primerov, ko so tiščali z glavo skozi zid tako dolgo, da je prišlo do nesreče. Skupijo pa jo ponavadi mladi fantje.
Moje mnenje je, da se da nevarne voznike spravit s ceste tudi drugače, brez takih norih zasledovalnih dirk.

Moje mnenje pa je bilo vedno, da je v takem primeru nor motorist. Če ima taka jajca, da dela oslarije, naj potem nosi posledice. Kdo pa je rekel, da mora bežat in se pri tem ubit ?

vprašaj se, zakaj. Ne zaradi policistov ampak zaradi lastne neumnosti. Bi se pa mulci ustavli pa bi bilo rešeno. Ne pa na vrat na nos divjat in umret. A je bolj umret al dobit pildek?

Mene v takšnih primerih bolj skrbi, da bi jih skupil kakšen nedolžen in nič hudega sluteč mimoidoči.

Ja, pustimo barabe, naj mirno divjajo dalje, dokler se ne ustavijo same od sebe.

Avtorica, kaj predlagaš, kako naj spravijo s ceste motoriste z neregistriranimi motorji in brez izpita? Jih vljudno prosijo z dopisi na nadišavljenem papirju?

Ne zagovarjam prehitrih motoristov, da ne bo pomote.
Ampak mladost je norost. Pamet pa žal velikokrat odpove ravno takrat, ko ni treba. Beg je sigurno povsem avtomatska reakcija, ki s pametjo in razumom nima dosti opraviti.
Na posnetku gre za 6-8km dirke obojih, motorista in policistov, pri čemer so ogrožali tudi vse druge udeležence prometa: voznike, ki so vozili po omejitvah, kolesarje, pešce.
Mislim, da ko imajo policisti registrsko, bi morali odnehati, če motorist ni imel pameti, bi jo morali imeti oni.

Velika škoda, da v tem primeru motorist ni padel in se ubil. Res sem si srčno želel tega zaključka. Ali pa da bi vsaj postal invalid in več ne bi mogel voziti motorja. Ta motorist je potencialen motilec in ga bo že doletela karma! Crknt bi mogu!

vozili so se 120 km/h mimo šole…nor policist in policaja za njim..ni vredno reskirat in lovit kretena na motorju, ob tem pa kakšnega nedolžneža, nič krivega, zbit…

Najbolj mi je nerazumljivo, ko ljudje najprej stresate jezo nad policisti, ker lovijo takšne norce in če jih ne lovijo je ponovno jeza nad policisti, kje so bili ali zakaj niso ukrepali, ko je tak norec zbil ali povozil osebo ali žival ali škodovali sami sebi. Redko se pojavi jeza do takih norcev, narod jih celo tolerira.

Nisem gledala do konca in ne morem razbrati, ali ima sploh tablico gor.

Glede na to, da je motorist ostal na cesti, ni bežal, ampak je divjal. Če bi jim hotel uiti, bi šel po travi in čav. (Hodila sem z motoristom, zato vem, kako znajo nadmudrit policiste.)


Ne govori tako, niti ne razmišljaj tako, da te usoda ne dohiti.


Se strinjam.


Se strinjam.[/quote]

Ta motorist bi divjal v vsakem primeru, s policaji za sabo ali ne. Če bi hotel uiti, bi jim ušel takoj in ne bi ostal na cesti.


Vseh nikoli ne bodo polovili. Ko je situacija taka kot je bilatu, bi bilo po mojem bolj pametno odnehati.
Bi pa morali policisti biti več prisotni na cestah, vsaj jaz jih ne vidim prav dosti.


Vseh nikoli ne bodo polovili. Ko je situacija taka kot je bilatu, bi bilo po mojem bolj pametno odnehati.
Bi pa morali policisti biti več prisotni na cestah, vsaj jaz jih ne vidim prav dosti.[/quote]

Saj so odnehali.

Kaj pomaga, da so prisotni, če trdite, da naj divjake pustijo divjati?


Se strinjam, da taki motoristi ne spadajo na cesto in jih ne zagovarjam. Sem samo mnenja, da v nekaterih primerih, kot je bil ta, tudi policisti ravnajo nespametno.

Najbolj nor je morilec na motorju. Takoj za njim vsi pacienti, ki ga zagovarjate. Upam, da vas naslednji tak zbije in resno poškoduje pa potem sočustvujte z njim in jadikujte nad njegovo usodo!


Se strinjam, da taki motoristi ne spadajo na cesto in jih ne zagovarjam. Sem samo mnenja, da v nekaterih primerih, kot je bil ta, tudi policisti ravnajo nespametno.[/quote]

ne vem, kdo je bil tule večji norec..160km/h skozi naselje….ob tem, da je reg.tablica na motorju, preveč tvegano, sploh ko poslušamo še kako slabo opremljene in razmajane avtomobile imajo policisti. Pa ne zagovarjam motorista, sploh ne, vzeli bi mu izpit brez take zasledovalne vožnje, verjetno je bilo že po minuti jasno, da je nabral pik za odvzem dovoljenja.

Kakšna neumnost! A registracijo si naj zapišejo in ga kaznujejo? Kako bodo pa dokazali da je vozil ravno on, lastnik? Tipična pravniška finta je, da tovrstni kršitelji pozneje izjavijo, kako so ravno takrat opazili, da jim je nekdo izpred hiše ukradel motor. Ne bodite no bebci. Kaznuješ lahko človeka 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} le, če ga ujameš pri delu. Vse ostalo je le odvetniška nategancija, ki jo davkoplačevalci plačujemo še leta. Za koga pa? Za objestnega pederčka, ki je tako poln sam sebe, da se “igra” s policisti. Vi bebci mu pa nasedate. Ker je frajer. Ker je fejst, saj ja zahebava policiste. Nek moderni Ribin Huud, ki zdravi vaše frustracije.

Kako se jih spravi s ceste , daj povej, ustavit noče, tablico ima zakrivljeno navzgor, da se je ne da razbrat niti s kamero, ki jo ima policist v avtu , povej kako ??

Predvidevam, da so bili policisti na nujni vožnji, torej so imeli vključeno potrebno signalizacijo, kar pomeni, da so udeležence v prometu opozorili nase…

Kar pljuvajte čez policaje in navijajte za kretene. Ko bo VAM tak trot škodo naredil boste takoj mislili drugače.

Tu je ključnega pomena hitrost policajev. Poslikat registrsko, takoj ugotovit, kdo je lastnik, takoj na njegov dom preverit, ali je doma, zaslišat domače….nastavit zasede na ključnih točkah, kjer bi lahko pripeljal mimo. Tole zasledovanje ni bilo vse skupaj nič, tudi policaji so malo preveč ameriških filmov gledali.

Tu je ključnega pomena hitrost policajev. Poslikat registrsko, takoj ugotovit, kdo je lastnik, takoj na njegov dom preverit, ali je doma, zaslišat domače….nastavit zasede na ključnih točkah, kjer bi lahko pripeljal mimo. Tole zasledovanje ni bilo vse skupaj nič, tudi policaji so malo preveč ameriških filmov gledali.[/quote]

Jaz pa vidim en kup voznikov, ki niso upoštevali vozila na nujni vožnji. Tukaj na tem videu se vidi vas beda našega sistema, prepotentni vozniki in policaji.

Tu je ključnega pomena hitrost policajev. Poslikat registrsko, takoj ugotovit, kdo je lastnik, takoj na njegov dom preverit, ali je doma, zaslišat domače….nastavit zasede na ključnih točkah, kjer bi lahko pripeljal mimo. Tole zasledovanje ni bilo vse skupaj nič, tudi policaji so malo preveč ameriških filmov gledali.[/quote]

Jaz pa vidim en kup voznikov, ki niso upoštevali vozila na nujni vožnji. Tukaj na tem videu se vidi vas beda našega sistema, prepotentni vozniki in policaji.[/quote]

Ta najboljši je pa tisti tovornjak, ki proba blokirati motorista z vožnjo po sredini ceste …
Tega bi bilo tudi treba malo okrcat.
Ta drugi najboljši je kolesar, ki mirno hladno vozi dalje, briga njega, bodo že drugi pazili name. Kolesarji, nujna vožnja se tiče tudi vas!

New Report

Close