Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek cene servisov porsche verovškova in drugod ( razlika)

cene servisov porsche verovškova in drugod ( razlika)

a je res servis na porsche verovškovi dražji kot če pelješ avto npr v avtohišo vrtač kranj, pa naj bo za isti avto.
No tako sem jaz slišal, da imajo cene v porsche slovenija in pa porsche verovškova bolj nabite kot kje drugod, kar se tiče servisov.

Na Verovškovi je Audi , Škoda, Seat ni pa Porsche , za kakšen avto sprašuješ ?

za audi sprašujem, no pa tudi za vw, pravijo, da je tam drago, vsaj tako so mi enkrat rekli v vrtaču, en je povedal, ko sem rekel, da je bil avto servisiran prej na verovškovi, je rekel, ja da je tam malo bolj dražje kot pri njih v vrtaću, mogoče tudi od drugod.
Pa ne verjamem,, da je rekel zaradi tega, ker bi hvalil svoje, ker itak ga ne servisiram več na pooblaščenem servisu, ga niti nisem pri vrtaču.

Cene dela so na Verovškovi višje, cena rezervnih delov pa po pravilu iste, seveda če govoriva o originalnih delih, ki jih vsi nabavljajo za Audi na Verovškovi, večina zasebnikov vgrajuje tudi neoriginalne dele kar ni nič narobe, saj recimo za te avtomobile jih izdeluje ista tovarna kot originalne, samo znaka znamke ni na tem rezervnem delu , seveda tega ne delajo če je avto v garanciji , tudi servisi s koncesijo ne vgrajujejo neoriginalnih delov ker lahko zgubijo koncesijo .

a potem pridejo vsi deli, za audi za slovenijo najprej v audi verovškova, oz porsche verovškova, potem pa iz tam naročajo, podružnice iz kranja itd itd…
Potem je audi verovškova glavni zastopnik audi slovenija a kako.

a glavni zastopnik vw…za slovenijo pa je porsche slovenija, na bravničarjevi.

jaz vozim avto iz Lj v Kranj na servis. Prvič je cenej, drugič pa lepše delajo z avtom. Na Verovškovi me ne vidjo več na servisu, čeprav sem jim skor soseda. raj peljem avto mal dlje, pa da z njim ne delajo ko svinja z mehom…

je res…porsche Verovškova je najdrajži…če lahko se zmeni s kom drugim, seveda ki ti bo lahko vse uredil in servis zapisal v servisno knjigo

New Report

Close