Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek malo drugačna tema

malo drugačna tema

…da ne bo samo Redna na tapeti…kateri mehčalec za brisače uporabljate?

Redno uporabljam lenor

Ne oporabljam meščalec, ker ima hšči elergijo.

hahaha…Pravi blagoslov!
No, ne uporabljam mehčalca sploh. Sama kemija. Drugač pa nekako Ariel prašek, ki kar dobro opere. :-)))

Zame obstaja samo Coccolino modre barve ampak za brisače ga ne uporabljam :))) Evo vrhunski odgovor na postavljeno vprašanje ha ha
Brisače sušim v sušilcu, edino tako so dovolj mehke 🙂

Odkar sem sama svoj šef, ga še nisem uporabila, uporabljam pa kis. In, če česa ne maram, so to mehke brisače (no, poleg še česa drugega, mehkega:)) ).

Tud moje brisače dišijo sam po dashu, ker se sušijo v sušilcu, za vse ostalo pa dodam en modri lenor

A grizeš nohte? 🙂

Ej, Šavrinka, kje pa kupiš tegale modrega kokolinota? V naših štacunah ga že dolgo nisem zasledila, niti v Milerju ne. Pa je bil res dober. Samo ne mi rečt, da v Italiji, no…:)))

A grizeš nohte? :)[/quote]

Nak, so pretrdi:))

Jaz mehčalec uporabljam samo za pisano perilo ….črne majice, kavbojke,. letne hlače, brisače za na plažo….

Za belo perilo nič! Zadnjič sem kupila Ornel (itak v akciji, haha) in ga dala mal v belo perilo…
da sprobaš vonj…..

Jajca – res! Ne maram brisač :-))) opranih z mehčalcem in kar me najbolj moti – kuhinjske krpe dišijo po nekih rožah…..ma to sploh ne paše v kuhinjo.

mal se polulam not v stroj pa so cote mehke, rumene pa dišeče, boljš kt od industrijskih mehčal.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Istega kot za ostalo perilo. Skoraj nikoli ne perem samo brisač, ker jih je dajemo v pranje po vsaki uporabi.

Še eno skrajno resno vprašanje. Perete kuhinjske krpe in spodnje perilo skupaj ali vsako posebej?

trenutno rabmo Winnis iz Famile. majo tud tekoče detergente za prane perila, sam tiste zadeve so za enkrat še na zalogi…

drgač pa delajo kar nekaj različni zadev za čiščenje hiše, pa tudi gel in sol za pomivalce

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Levi štumf posebej, desni štumf pa spet posebej…

Če ne smem rečt, da v Italiji potem bom modro molčala :)))

Kuhinjske krpe perem posebej, pa oblačila za v njivo tudi. Ostalo pa sortiram glede na umazanost in barve. Kar še strogo ločujemo so bela oblačila za službo in na lepše. Belo ostane belo samo z Dashem in strogim ločevanjem :)))

Bel kis.

Se ti je katera polulala v usta? Boš imel lepo dišeč dah in mehek jezik.

Se ti je katera polulala v usta? Boš imel lepo dišeč dah in mehek jezik.[/quote]

tud to že, zakaj pa mislš,da mi tko lepo jezik teče? k je fajn podmazan.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

taprav cocclino dobiš v ita štacunah, recimo famila ga m apa občasno Lidl, pa še kaka italijanska štacuna…..

pri nas morda en aboljših opcij kak Mueller, DM, … če bi g amogoče meli

če ti ni tuijina AUT, ITA predaleč se zapelji in si ga tam nakupiš na zalogo

lohko se pa tud registriraš pa ti ga kdo ob priliki nabavi pa ti ga po pošti pošlje

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

a t o mehko se nanaša na hrano, oblačila in obutev, tehniko ali na žive organizme?

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

a t o mehko se nanaša na hrano, oblačila in obutev, tehniko ali na žive organizme?[/quote]

Kako je pa tehnika lahko mehka?

a t o mehko se nanaša na hrano, oblačila in obutev, tehniko ali na žive organizme?[/quote]

Kako je pa tehnika lahko mehka?[/quote]

recimo mehko zapisanje vrat pri zamrzovalnih skrinjah pa tudi omarah je že en tak primer

ajde dodamo še sušilc..pomivalc in pralc gliih ne vem če sodita v to grupo

knofi na pomivalcu, pralcu

progresivni servo pri avtih

in še en kup take mehke tehnike

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

No, jaz si pod mehko predstavljam čisto nekaj drugega, ne nekih gumbov, pa zapiranje vrat:))

New Report

Close