Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dvojna merila

Dvojna merila

Zakaj so na tem forumu dvojna merila? Nekateri lahko sem pišejo vse, kar se jim sprdne, drugi pa ne? Brisanje, pa zaklepanje tem bi morali prepustiti komu drugemu, moderatorji dragi. Pa brez zamere 😉

Lep dan. 😉

* * * * * ********************************************************************************************** Če obravnavaš posameznika takega kakršen je, bo tak ostal. Če ga obravnavaš takega kot bi mogel biti in bi lahko bil, potem bo postal tak. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Nekateri ostanejo praznih rok celo, ko se primejo za glavo. *********************************************************************************************

maš moderatorje pa se na njih obrni..mi navadni – smrtni forumaši na to nimao vpliva in (žal) ne moremo vplivat….

nisi pa ne prva i ne zadnja, ki je bla (ne)fer brisna….

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Noben ne sme napisat vsega kar se mu sprdne in prej kot boš to razumela manjkrat boš brisana. Seveda pa lahko odpreš svoj forum, postaviš svoja pravila počneš čisto vse kar se ti sprdne.

nova
Uredništvo priporoča

no saj, tema ni bila moja..ma dobro, bo pa pogovor o kosilih kje drugje stekel 🙂

Lp

* * * * * ********************************************************************************************** Če obravnavaš posameznika takega kakršen je, bo tak ostal. Če ga obravnavaš takega kot bi mogel biti in bi lahko bil, potem bo postal tak. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Nekateri ostanejo praznih rok celo, ko se primejo za glavo. *********************************************************************************************

Zanimiv komentar. Kaj nisi ti tisti, ki na privat vneto prosi, da se briše žaljenje forumašice? Ko je pobrisano pa na forumu obrnjena plošča.

Sploh ne bom komentirala tega stavka 😉

Seveda, katerih se tako zelo strogo držite 🙂 Samo teme od včeraj poglejte pa vam bo jasno o čem govorim.

Lep dan še naprej 😉

* * * * * ********************************************************************************************** Če obravnavaš posameznika takega kakršen je, bo tak ostal. Če ga obravnavaš takega kot bi mogel biti in bi lahko bil, potem bo postal tak. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Nekateri ostanejo praznih rok celo, ko se primejo za glavo. *********************************************************************************************

Ne vem, o čem ti to pišeš. Če bi bil kulturen, te ne bi brisali. Jaz sem na forumu zelo dolgo, od začetka skoraj, in me niso nikoli brisali. Le zakaj?! Kaj misliš?!

Ne zadovolite se s sedanjem stanjem. Dol z dvojnimi merili, zahtevajmo trojna!

Kr spiši jih pa referendum organiziraj. Samo reklame ne smeš delat preveč, voliš samo ti in zmagaš. Včasih celo rata 🙂

Ne bi rekla.

Tista današnja tema, v kateri so se zbrale xxxxxxxxxxxxxx: zvernica, raglja in siempre, in se izživljale nad duševno bolno osebo si je zaslužila izbris. Te bejbe so res skrajno bedne.

No no, a brez žaljivk ne gre?

* * * * * ********************************************************************************************** Če obravnavaš posameznika takega kakršen je, bo tak ostal. Če ga obravnavaš takega kot bi mogel biti in bi lahko bil, potem bo postal tak. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Nekateri ostanejo praznih rok celo, ko se primejo za glavo. *********************************************************************************************

U shit, a Ragljo sem zamudila? Bad!

Ej Zverinica, nekaj me zanima. Zakaj pomanjševalnica? Zakaj ne Zverina? Je bolj sexy 😉

zverinica, vidim, da si spremenila slikco. Ta je še malo bolj nevarna od prejšnje:))) Spet lepa.

Ampak, šavrinka ima tudi tako slikco, da se vedno kar nasmejem, ko jo vidim:))) Njena mačka je pa pilotka:)))

dobro vprašanje… sej ne vem. nisem sploh pomislila na to, he he 🙂

* * * * * ********************************************************************************************** Če obravnavaš posameznika takega kakršen je, bo tak ostal. Če ga obravnavaš takega kot bi mogel biti in bi lahko bil, potem bo postal tak. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Nekateri ostanejo praznih rok celo, ko se primejo za glavo. *********************************************************************************************

Tvoje prefinjeno izživljanje nad duševno bolno osebo je večja žaljivka kot vse vulgarne besede skupaj.

He he, hvala 🙂 Po opisih mene, ki prihajajo od forumašev tu ( se ve katerih), je slikica še premal nevarna 😉

Meni je tudi všeč njena slikica, he he 🙂

* * * * * ********************************************************************************************** Če obravnavaš posameznika takega kakršen je, bo tak ostal. Če ga obravnavaš takega kot bi mogel biti in bi lahko bil, potem bo postal tak. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Nekateri ostanejo praznih rok celo, ko se primejo za glavo. *********************************************************************************************

Tukaj imaš prav. Gornji post bi lahko bil drugače napisan čeprav vsebuje veliko resnice. Izživljate se nad duševnim bolnikom in to je sramotno.
Vsi (ali skoraj) pa tudi vemo, da žaljivka ni to, da nekdo napiše koza čeprav sama ne odobravam pisanja določenih besed. Žalitev je tudi zapis v katerem ni niti ene grde besede in spisan izredno ”prijazno”. Tako, da lahko date svojo ”prefinjenost” mirno na stran, svoja mnenja o drugih uporabnikih si lahko mirno izmenjujete po zasebnih sporočili, na forumu se pa ne bomo delali norca iz nikogar, prefinjeno ali neprefinjeno. Vsi imamo koga, ki ga ne prenesemo, ne maramo ampak nam to ne daje pravice, da bi se iz njih norčevali. In ja to velja za vse.

dobro vprašanje… sej ne vem. nisem sploh pomislila na to, he he :)[/quote]

Zdaj gremo enkrat pit z Ragljo, da proslavimo pridobitev prestižnega naziva “plehke bejbe”. Si damo še majice natiskat?

Zanimiv komentar. Kaj nisi ti tisti, ki na privat vneto prosi, da se briše žaljenje forumašice? Ko je pobrisano pa na forumu obrnjena plošča.[/quote]

ja res je. na vas sem se (pa po prebranih postih) obrnil preko ZSja glede dveh redninih tem, ki pa sta še vedno gor in sta polni žaljivk in zmerljivk. No ena je tudi polna klikov, morda je to razlog, da je še vedno prisotna na forumu.

poleg tega velikorkat posredujem ko gre za žaljenje ne samo redne, ampak tudi drugih , čeprav brišete v nekaterih primerih pa bolj slabo (recimo ko se je mavro delal norca iz nudistov, pa ko je primerjal kadilce z morilci..no ja en post mu je crtl namenil to je blo pa tud vse)..pa še marsikaterega drugega forumaša sem rešil pred marsikatrero žaljivo temo (tud 1 ragljo, če čte, pa še koga drugega)… aja tud vašo rit sem nekajkrat rešil, čeprav trenutno vidim da bi blo boljš če bi bilo tiho, pa bi se muzal na tisth temah…amapk kdor je predober je oslu podoben, mar ne?

moj odgovr na prvoten post je ta, da res ne vem kdo, kako in zakaj se briše, ker oni dve temi sta še vedno gor, nekatere druge manj žaljive, se pa brišejo , selijo, no nekatere (ko je govora o prevarah in dobesedno kurbariji) pa so kar tle gor….

ja jaz sem glede tega zgubu kompas..upam da ga vi moderatorji niste

če pa vas/te osebno kaj žuli me lahk vedno kontakritaš na ZS in lahko tam kao rečemo.

upam da vas/te nisem preveč užalil. če pa vas/te , se iskerno opravičujem

in kot sem povedal prek ZSja sem več al manj vedno dosegljiv, tako da če vas kaj muči…

pa lep dan

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Tukaj imaš prav. Gornji post bi lahko bil drugače napisan čeprav vsebuje veliko resnice. Izživljate se nad duševnim bolnikom in to je sramotno.
Vsi (ali skoraj) pa tudi vemo, da žaljivka ni to, da nekdo napiše koza čeprav sama ne odobravam pisanja določenih besed. Žalitev je tudi zapis v katerem ni niti ene grde besede in spisan izredno ”prijazno”. Tako, da lahko date svojo ”prefinjenost” mirno na stran, svoja mnenja o drugih uporabnikih si lahko mirno izmenjujete po zasebnih sporočili, na forumu se pa ne bomo delali norca iz nikogar, prefinjeno ali neprefinjeno. Vsi imamo koga, ki ga ne prenesemo, ne maramo ampak nam to ne daje pravice, da bi se iz njih norčevali. In ja to velja za vse.[/quote]

Super napisano!

Mi je pa všeč, da jih enkrat ta zverina dobi po pi*ki in upam, da bo v življenju še veliko takih lekcij, ker z obsedenimi osebki, pač ne moreš drugače.
lp

Savrinka, zame je bolj normalen človek, ki sočno pošlje nekog v tri PM, kot pa tale zverinica. Kot da je žaljivka samo vulgarna beseda. Še dosti bolj so žaljivi taki potuhnjeni zapisi in pritlehno provociranje. Čista zloba pod krinko vljudnosti.

Tukaj imaš prav. Gornji post bi lahko bil drugače napisan čeprav vsebuje veliko resnice. Izživljate se nad duševnim bolnikom in to je sramotno.
Vsi (ali skoraj) pa tudi vemo, da žaljivka ni to, da nekdo napiše koza čeprav sama ne odobravam pisanja določenih besed. Žalitev je tudi zapis v katerem ni niti ene grde besede in spisan izredno ”prijazno”. Tako, da lahko date svojo ”prefinjenost” mirno na stran, svoja mnenja o drugih uporabnikih si lahko mirno izmenjujete po zasebnih sporočili, na forumu se pa ne bomo delali norca iz nikogar, prefinjeno ali neprefinjeno. Vsi imamo koga, ki ga ne prenesemo, ne maramo ampak nam to ne daje pravice, da bi se iz njih norčevali. In ja to velja za vse.[/quote]

Večinoma se strinjam, ampak nekaj pa me je zmotilo. Dotična duševna bolnica se je sama opisala kot tako. Glede na količine laži, ki jih napiše, ni težko dvomiti tudi v tole. Napisala je tudi, da hujša, cel šov je nastal iz tega, pa po najnovejšem videu sodeč ni tako. Vsi, ki jo zagovarjate, se nenehno sklicujte na to, da je duševna bolnica. No, naj bi bila na tabletah, njena bolezen v mirovanju, torej? Njej bi torej naj bilo VSE dovoljeno, ker je pač “duševno bolna”? Pa četudi to ni nujno res?
Eden izmed moderatorjev ji je včeraj postavil povsem prijazno vprašanja, pa ga je totalno ignorirala.

dobro vprašanje… sej ne vem. nisem sploh pomislila na to, he he :)[/quote]

Zdaj gremo enkrat pit z Ragljo, da proslavimo pridobitev prestižnega naziva “plehke bejbe”. Si damo še majice natiskat?[/quote]

Jaa!! To pa bo proslava pa pol 😉 Majce, pa na spodnje hlače tud, zadi na rit 😉 Pa ne smemo pozabit izdelat nalepk za avto : Klub plehkih bejb 4ever 🙂

* * * * * ********************************************************************************************** Če obravnavaš posameznika takega kakršen je, bo tak ostal. Če ga obravnavaš takega kot bi mogel biti in bi lahko bil, potem bo postal tak. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Nekateri ostanejo praznih rok celo, ko se primejo za glavo. *********************************************************************************************

New Report

Close