Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bi bilo boljše brez dopusta?

bi bilo boljše brez dopusta?

V službi imam ubijalski tempo, vstajam ob 4h vsak dan in se vozim 90 km, delo pa zelo rada opravljam… dopust sem komaj čakala, da se končno malo naspim in glej ga vraga – čisto vsak dan se zbudim s hudimi bolečinami v križu..
Rabim dve uri da se razmigam, potem je skoraj v redu do naslednjega jutra… Očitno ne smem imeti dopusta in spati več kot 6 ur???

Z dopustom in s tabo ni nič narobe. Imaš pa očitno zelo zanič jogi. Pri meni doma je bilo isto. Če sem spala več kot 6, maksimalno sedem ur, sem bila vsa v bolečinah. Jogi sem zamenjala, je veliko bolje. Najbolje pa spim pri partnerju na Dormeotu, tudi po 10 urah ali več, ne čutim hrbtenice oz. križa.

Jogi ni kriv, sem dala 1200 Eur zanj in po dveh letih se ne more biti fuc…pa tudi na morju in na vikendu je isto, pa so drugi jogiji… :'(

…naredi vajo: stopala premikaj :noter, ven, noter ven….

.Pa poglej še na druge na vaje za hrbtenico…naredi jih , še preden vstaneš, v postelji.Peverjeno pomaga!

Jogi za 1200 €??? Tale je pa malo huda… Mogoče imaš pa predober jogi 🙂


Od Slovenske postelje dvojni….

Nisi edina, poznam sebe, poznam še vsaj 10 ljudi, kateri se komajda skobacajo iz postelje, če predolgo spijo. menjava jogija ni pomagala nikomur.

Še ena taka tukaj. Pri meni ni kriv zanič jogi ampak zanič vretenca. Pa tako rada bi se naspala!

New Report

Close