Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Babe in fitnes

Babe in fitnes

Vsak dan gledam druge obraze v istem fitnesu. Saj ni čudno, da so enormni profiti. Pride bejba 1x, naredi za 15 min vaj, mrkne pod tuš in je ne vidiš nikoli več. Saj ne gledam naokoli, ampak težko je faliti začetnika, ki se matra. Torej plačate cel mesec in pridete 1x?

Vedno kupim polletno karto, kar je zame “najboljša motivacija” 🙂

Ja, imajo voljo, motivacijo, pol jih pa mine 🙂

MAynapink, lgavno je da sama hodiš, pohvalno

Moj point je, da bi morali ponujati poleg 1h osebnega trenerja tudi stalno asistenco. Meni ni nihče pomagal in verjamem, da so se mi vsi smejali, ko sem vaje delala grdo napačno. Mora biti volja in vsak (tudi normalno prehranjen), bi moral vsaj 1x tedensko telovaditi že zaradi zdravja in kondicije.


Saj je v dvorani vedno kakšen trener. Ko le prilika, ga “zamorim” ali delam vajo prav. Sicer sem v fitnesu že tako dolgo, da lahko sama kakšnega popravim 🙂

Včasih sem hodila redno v fitnes, zdaj pa ne več. Moje delo je bilo povezano s tem… Tako vem točno za kaj se gre. Zato npr. ko sem dobila nekoliko več znanja, ne hodim več v fitnes, ampak se proskušam ukvarjat s čim več različnimi športi. In npr. fitnes sem si naredila doma, kar je za žensko čisto OK, plus glede na to, da npr. moj tip nima bodibilderskih ambicij. Če nimaš teh ambicij, fitnesa ne rabiš. Tud če se hočeš natrenirat za miss bikini… Da se fajn uporabit otroško igrišče, trim stezo, štango za perilo pa nekaj uteži doma 🙂 Npr. bench klop z utežmi in mogoče kaka manjša kletka…

Sam moraš znat vaje delat. Za to rabiš trenerja. Jaz sem ga imela in bil je dober, kar pa ne morem rečt za velino teh v fitnesih danes… ki večina tako nima pojma, sploh pa ne o neki prehrani… jao..

Pa tudi danes, žal, sem dobila druge prioritete, ki mi res vzamejo čas in beri 🙂 večjo rit :)) ki je še kljub vsemu, da ni čist popolna, v redu. Izjava kolegice je bila, da jaz itak nimam celulita, sam tud to se moti… :))

Za tiste, ki gredo prvič v fitnes – joj, če nimaš nekoga, ki bi ti kazal vaje… ali nekega programa… ne bo OK… Jaz sem bila toliko obsedena, da sem se nadudlala iz knjig, filmčkov, brala medicinske knjige… Pa celo življenje sem trenirala razne stvari in ko znaš neke osnove in se srečuješ s trenerji, nekako gre. Kdor pa res ni nil delal – so pa zakon kake skupinske vadbe, pa ne mislim zdaj aerobiko… nekaj podobnega kot kak P90X, kjer imaš zraven trenerja, da te popravlja. Saj vaje tam niso nek ne vem kak izum, vsak trener zna to sestavit, sam oni so pač to prvi posneli in še fajn zaslužili zraven. Zame je, po resnici povedano, boljše od fitnesa, če poznaš svoje omejitve.

Jaz srecijem vedno iste face, tako, da se s tabo ne morem strinjati.

To smo stalni. Vsake toliko pa se pojavljajo novi obrazi, ki hitro izginejo. Včasih že po prvem dnevu.

Zgoraj. Fitnes je koristen predvsem v času, ko temperature niso ugodne za človeško telo.
Tam so prostori klimatizirani, ker pri 35° težko vadiš zunaj. Pri -15° pa je lahko zelo nevarna-pljučnico sem že fasala, ker sem tekla zvečer v minusu. Plačaš karto in ciao.

Ja, kar se tega tiče, mogoče res. Ampak Kneip se je ozdravil tuberkuloze, ko je v mrzlem tekel in se vrgel v mrzlo vodo. O tem sem enkrat brala eno literaturo in napisala članek… že ful let nazaj, tako da čist točno se ne spomnim, sam hočem pa povedat, da veliko lahko narediš doma, notri.

Je pa res, jaz imam 25 m2 na voljo za kake naprave in nisem v bloku, sam ta oprema, ki jo imam je ful preprosta… Nič posebnega, pa se vse naredi s tem. Ok določene stvari vzamejo mal več placa, za kak blok mogoče ni glih… Razen če se ti gre ful na vsak način, da dosežeš neke rezultate na kakem tekmovanju…

Mayna, a hods v Panterja? Nekak mi je zgodba poznana, vendar s to razliko da je veliko domacih zaradi katerih je dan lepsi. inventarcki 😀

To smo stalni. Vsake toliko pa se pojavljajo novi obrazi, ki hitro izginejo. Včasih že po prvem dnevu.

Zgoraj. Fitnes je koristen predvsem v času, ko temperature niso ugodne za človeško telo.
Tam so prostori klimatizirani, ker pri 35° težko vadiš zunaj. Pri -15° pa je lahko zelo nevarna-pljučnico sem že fasala, ker sem tekla zvečer v minusu. Plačaš karto in ciao.[/quote]
Res ne vem, zakaj bi fitnes bil izjema. Tako je v vsaki prostovoljni dejavnosti. Eni vztrajajo, drugi ne. Tistih enodnevnic si niti ne zapomnim, prav tako ni nujno, da smo vedno ob istih termninih. Za vase fitnese ne vem, v tem, katerega obiskujem, te vaditelji uvedejo. Mene bolj cudijo ostali vanabi body b., ki imajo svoj program, ki je cisto mimo in niti malo ne upostevajo navodil, oz., priporocil vaditeljev.

Fitnes je garanje če hočeš imeti nadpovprečen videz.Ker celo telo da je čvrsto ga lahko natreniraš samo v fitnesu in seveda ob pravilni prehran ampak to traja vsaj 5 let seveda če si ne pomagaš z anaboliki potem pa nekaj mesecev.Saj lepota ni to koliko imaš kg in celulita.Malo pomislite da na plaži izredno redko vidite moškega ali žensko ki ima tako dobro postavo da ga 5 krat pogledate ko gre mimo vas.Ker pomembna je tudi genetika,tonus mišic,simetrija telesa in obraz. Odstotek maščobe je še najmanj pomemben.

Hodim v Sunny studio v Dravljah. Jaz načeloma ne zaupam manjšim podjetjem in podopovprečnim prostorom.

dsffdfff: Če ti očem prijetni obliki telesa praviš nadpovprečno, je popolnoma jasno zakaj je na monu sprejemljivo imeti 70 kg pri 170 cm. Garanje ali pa užitek in težnja po uspehu sta pa dve podobni stvari, ki se hitro stepeta.

Saj če postaviš v vrsto 10 žensk ki so vse visoke 175 in imajo 60 kg ne bodo vse enako privlačno izgledale a se strinjaš.Saj tudi tipi mislijo da če imajo radiatorčke je pa to to.Pomemben je tudi obraz in simetrija telesa, difinicija mišice.

New Report

Close