Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mož noče nič slišati o

mož noče nič slišati o

mož noče nič slišati o ločitvi, pa čeprav že nekaj let ne živiva skupaj, ko načnem pogovor o tem, pa popizdi in pravi, kaj ti pa manjka!? In koliko mu bom ob ločitvi morala plačat.(nimava nepremičnin, imava samo vsak svoj avto)

Če pa situacija nanese, da smo kje skupaj, me pa vedno predstavi – to je pa moja žena.

V čem je težava? Vlogo za ločitev podaj.

Ne živita skupaj , hodita pa skupaj. Zanimivo. Zakaj pa hodita skupaj?
Ja, res te predstavi kot ženo, če pa si njegova žena. Saj se ne zlaže.
Drugače pa ločiš se lahko tudi brez njegove privolitve. Tako, da ne se zgovarjat na moža.

nova
Uredništvo priporoča

Za tako čudaški primer pa še nisem slišala . LOČITEV JE LAHKO ZELO ENOSTAVNA

Se sprašujete, zakaj tako počne? Kaj bosta pa mamica pa fotr njegova rekla, da jima sramoto dela, ker kaj bo pa žlahta rekla – eno masko za sorodstvo želi ohranit, da je vse v najlepšem redu to je bistvo njegovega namena. A otroke imata – pa ne še prosim napisat, da se noče ločit zaradi otrok. Ker tudi za njih ni to odlično okolje, da gledata in doživljata medzakonsko, čustveno hladno mizerijo doma.

Avtorica, če je to res potem je slabič – zakaj bi trpela v zvezi z nekom, ki se noče ločit. Življenje je prekratko, a vseeno predolgo, da bi vztrajali z nekom v zvezi po reklu” dokler smrt ne loči” – buhnedaj v takem primeru, kot je tvoj!

Taki šovi za javnost in bližnje sorodnike so v zvezah zelo pogosti – zato pa je toliko prešuštva.

Ločitev lahko vložiš tudi sama.

Na sodišče pošlješ tožbo za razvezo zakonske zveze in to je jo.

še dobr da te predstavi z moja žena mene je moj enkrat predstavil svojmu in sinovmu (delata v isti firmi) sodelavcu “to je pa mama mojga Jana”…. ja drgač pa deci itak podobno razmišljajo češ kaj ti pa manjka…. po določenem cajtu zgleda da misljo da ne rabmo več nežnosti, pozornosti… nekak smo jim same po sebi umevne….

Reci mu, da bi se rada ločila, ker poročena se ne moreš poročiti z drugim. 😉

New Report

Close